673 Shares 8393 views

BDSM. Rozszyfrowanie skrótów. Zasady BDSM

Każdy nowoczesny mężczyzna na pewno do czynienia z pojęciem sadomasochizm i prawdopodobnie dreszcz na wspomnienie niekonwencjonalnych zachowań seksualnych. kultura BDSM jest uważany za ważne ośrodki przemocy, brudu i pożądania, ale czy to prawda? Że w rzeczywistości społeczeństwo jest świadome subkultury?

Co to jest BDSM?

Alternatywne modele zachowań seksualnych jest często źle, zwłaszcza pod wpływem religijnych dogmatów i narzucone przez kogoś nieznanego i kiedy wartości. Niezrozumienie i odrzucenie przez społeczeństwo również wpływ kultury BDSM. Rozszyfrowania skrótów jest następujący: Bondage, dyscypliny, sadyzm masochizm, co tłumaczy się jako „zespołu, dyscypliny, sadyzm, masochizm”. W rzeczywistości nie jest to jedyna opcja deszyfrowanie – w zależności od rozumienia pojęcia subkultury, a także osobistych zainteresowań i preferencji, zwolennicy BDSM interpretować tytuł w różny sposób. Interpretacja słowa „niewoli” może również dźwięk, a na dwa sposoby: litery D i C mogą również oznaczać pojęcie „dominującej” i „uległej” postawę, która stanowi „kręgosłup” kultury BDSM.

Koncepcja relacji BDSM

Słysząc BDSM akronim, większość ludzi w wyobraźni rysuje rodzaju wulgarny pani w lateksie z bata, ale nie każdy wie, że model ten obejmuje relacje nie są po prostu bez znaczenia przemoc wobec partnera, a głębokie, w większości przypadków, szczęśliwy związek. Tak, wiele zwolennicy BDSM ożenić i żyć normalnej rodzinie, w niektórych przypadkach, nawet odmawiając BDSM modelu relacji na rzecz tradycyjnego.

W rzeczywistości, motywem sadyzm i masochizm nie jest głównym pojęcie BDSM. Objaśnienie oznacza S i M, a tylko jedna z postaci i możliwości przelewać energii seksualnej. Znacznie głębszy związek może być postrzegane w modelu „dominant-uległe”. Znowu te relacje nie są oparte na stałej upokorzenia „Saba”, ich celem nie jest samo twierdzenie kosztem dominującej władzy nad partnerem. Uległy dobrowolnie przenosi wszelkie prawa do swojego życia „domu”, pokazując w ten sposób wielki szacunek, miłość i zaufanie do swojego partnera.

Rozszyfrowania skrótów BDSM daje tylko powierzchowne zrozumienie tego, co leży u podstaw subkulturę, jednak jeśli spojrzymy na modelu relacji między „domu” i „Subwoofer”, można prześledzić dość romantyczne tendencje. Zadanie jest nie do wywarcia nacisku na dominującej „Saba”, ale aby pomóc mu zrealizować w życiu, aby zapewnić maksymalną ochronę przed przeciwnościami i traktować go jako normalnego kochającego partnera. Uległy powinny także mieć zaufanie i posłuszeństwo „górny”, zdając sobie sprawę, że był gotów tylko dobro. Te dwa wiedzieć dokładnie, co należy ze sobą. Dominujący czuje się odpowiedzialny za „dół”, a ta z kolei stara się uczynić życie „top” jak najlepiej i przyjemne. Jeżeli dominująca – mężczyzna, myśleć, a nie czy taki związek modelka chce każdą kobietę? Jest to związek zbudowany na całkowitym zaufaniu i otwartości, w której obaj partnerzy czują się odpowiedzialni za siebie nawzajem. Mężczyzna – właściciel, obrońca i pomocnik – nie jest to, że każda kobieta szuka? Dziewczyna, która inspiruje, wspiera i słucha – nie trzeba go do każdego człowieka?

Oczywiście, istnieje kilka naprawdę nieformalne części w BDSM. Znaczenie obejmuje pojęcie sadyzmu i masochizmu, a metody te są często wykorzystywane jako karę za wykroczenie „Saba”, lub po prostu jako seks zabawy. Jednak nawet tutaj, znając miary i ustalenia jasnych reguł, można zobaczyć romans, bo każda dziewczyna chce, aby całkowicie należeć do człowieka, który jest naturalny w BDSM i dość rzadkie w tradycyjnych sposobów, gdzie jest nieufność, hipokryzja i destrukcyjne postawy bohaterów walki.

Podstawowe zasady BDSM

Większość ludzi zna, a jeśli dekodowanie akronimy BDSM, to jest bardzo niejasne, ponieważ spółka uważa, że zwolennicy tej subkultury jest psychicznie chory i wymaga interwencji medycznej kurczy. Niestety, ten pogląd jest rozpowszechniony na całym świecie ze względu na niski poziom erudycji ludzi i zniekształcony prezentacji informacji z mediów.

Istnieją trzy podstawowe zasady, o których mowa w SSC skrótem, a następnie przez wszystkich „naśladowców” BDSM. Rozszyfrowania to proste: bezpieczeństwo, zdrowie psychiczne, dobrowolne. Jak widać, sesji BDSM, jeśli są one wykorzystywane w związku BDSM, jest bardzo rozsądne i bezpieczne dla obu partnerów. Weźmy pod uwagę każdą zasadę w sposób bardziej szczegółowy.

Zasada bezpieczeństwa

Jest to podstawowa zasada, która powinna przyświecać Tops (dominującej) w BDSM. Rozszyfrowania to jest: każdy starszy powinien znać podstawy anatomii, fizjologii, medycyny, fizyki i chemii flegallyatsiya i innych technik BDSM były absolutnie bezpieczne dla „dół”. Jak widać, aby być „w temacie” potrzebuje ogromny zasób wiedzy i umiejętności, tak aby nie ranić swojego partnera.

Zasada zdrowego rozsądku

Również bardzo ważnym pojęciem w BDSM, wartości, które jednak jest raczej trudna do ustalenia. Zasada rozsądek mówi, że praktyka powinna być tylko te metody, w których oboje partnerzy są dobrze zorientowani, w przeciwnym razie może to doprowadzić do tragicznych konsekwencji. Cokolwiek uczucia nie są przytłoczeni pieczątkę, zasada ta musi być zawsze priorytetem.

woluntaryzm

Zasada ta działa głównie za pomocą stopu słów. „Dolna” dobrowolnie przenosi prawo do stemplowania się razem, ale to nie znaczy, że „top” może robić, co chce. Wszystkie metody są dobre tak długo, jak sprawiać przyjemność dla obojga partnerów, w przeciwnym razie sesja BDSM może zamienić się w banalnej przemocy domowej. Zatrzymaj słowo pomaga „niższy” aby było jasne, do swego „pana”, że limit został osiągnięty i to jest czas, aby zatrzymać.

Stop-słowo i jego znaczenie w BDSM

Jak już wspomniano, słowo przystanek to gwarancja, że „dolny” nie zostanie poddany przemocy przymusowego. Istnieje kilka opinii o słowach stopu w BDSM: rozszyfrowania go dla niektórych oznacza sygnał, że należy zatrzymać, ale takie podejście jest błędne w odniesieniu do „dołu”.

Jedyna poprawna interpretacja stopu słów jest następujący: wysłuchaniu go, „górny” należy natychmiast zatrzymać wszystkie działania cm i całkowicie zwolnić „niższy”. Jeśli zrobimy barwną analogię, to słowo jest analogiem koguta zatrzymania w pociągu, zamiast uprzejmy wniosek do zatrzymania, bo nawet jeśli „górny” uważa, że zatrzymanie wcześnie, jego partner może być zupełnie inna opinia, i powinno być brane pod uwagę.