477 Shares 7125 views

Zainteresowany jak uszyć zamek w spódnicy? Znajdziesz odpowiedź w tym artykule

Początkowo w szafie kobiet to tylko sukienki, tuniki, kurtki. Pierwszy spódnica pojawiła się w 15 wieku. Wcześniej był to rodzaj odzieży, która prisobiralos w gardle, a jego długość wynosiła aż do kolan. Nosili takie ubrania zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Pierwsza przepona są bardzo ciężkie, szerokości, i kilka warstw tkaniny. Ponadto, panie musiał podłączyć je pod pewnym bawełny dołu.


Z biegiem czasu, sylwetka ubrania zmieniły i były bardziej dogodne produkty z wąskimi, ołówki, spalony, z falbanami i innych. Wszystkie nowoczesne spódnice mają zwykle zamek. Tutaj jest często przynosi jego kochankę. Ale jeśli wiesz jak uszyć zamek w spódnicy, to jest możliwe w każdej chwili, aby naprawić ubrania w domu.

Przygotowanie spódnicę do naprawy

Przed szyć na zamek błyskawiczny, trzeba pozbyć się starych elementów złącznych. Należy również przygotować produkt do pracy. Na początek konieczne jest precyzyjne ostrze bitą stary zepsuty zamek. Zazwyczaj w szwach pozostanie gwint. Muszą być czyste i pary szwach siebie. Wiele osób zastanawia się, jak uszyć zwykły piorun. To bardzo proste.

Etapy zamki do szycia

 • boczne szwy zgiąć wzdłuż linii zagięcia. Zwykle po zgrywania pozostają śladowe ilości maszynowego szycia.
 • Wewnątrz wygięte boczne szwy będą musiały dołączać nowe szwy centymetrowe zamek ręcznie. Rozpoczęciem pracy konieczne jest do góry, a nie odwrotnie. Pierwszy ścieg musi być wyższa ząbki 0,3-0,4 mm. Po pierwsze przyczepność z jednej strony, a z drugiej strony, w ten sam sposób. Jeśli wiesz, jak szyć na zamek błyskawiczny, wszystko można zrobić szybko.
 • Jeśli zamek znajduje się z tyłu osłony, z jednej strony (najczęściej lewej) należy przykleić wokół zębów (odległość ta nie powinna być większa niż 2 mm), a drugi – (po prawej) w pewnej odległości od nich (około 1 cm). A jeśli zastanawiasz się jak uszyć zamek w spódnicy, jeśli znajduje się na boku, to nie jest również bardzo proste. Odległość od zębów musi być taka sama – około 1 cm.
 • Następnie należy sprawdzić, czy wszystko jest w porządku, a następnie podlać czy bez zagnieceń. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na fakt, że na końcach odgromowej na tym samym poziomie. Jeśli jesteś zadowolony z wykonanej pracy, można zacząć szlifować maszynę.
 • Zipper może pritachivat stosując normalną stopę. Tylko wtedy, gdy do pracy wokół zębów, może wymknąć, bo z tego, co okaże się nierówny szew. Lepiej w tej pracy za pomocą specjalnego urządzenia.

Technologia zamki do szycia

Zdarza się, że wielu uważa, że umie szyć na zamek błyskawiczny. Ale kiedy usiąść do pracy, okazuje się, że to nie jest tak, jak byśmy chcieli. W tym przypadku, podobnie jak w innych, istnieją pewne sztuczki.

 • Pritachivat trzeba zacząć od góry. Po igłowa osiąga kolei, jest niezbędne, aby zwiększyć stopę i rozmieszczenia linii szwów w temperaturze 90 ° C.
 • Następnie obniżyć stopę i wykonać kilka ściegów do kolejnego szwu.
 • Powrót do podnoszenia stóp i włącz urządzenie z powrotem do 90 stopni i nadal pritachivaniya.

Ostatnim etapem w zamki do szycia

Gdy zapięcie ściegu, trzeba usunąć ręcznie szwy primetochnye. Jak uszyć zamek w spódnicy, to jest teraz jasne. Ponadto, boczne szwy trzeba prasować. Jeśli osłona jest wykonana z wełny lub innych ciężkich materiałów, najlepiej jest użyć gazy lub do żelazka. Jeśli bawełnianej lub lnianej tkaniny można prasować zwykle dobrze ogrzane instrumencie.

Następnie będzie tylko Stitch powrotem pas, jeśli był, lub do montażu na tylnej ściance rurociągu.

Zainteresowany jak uszyć zamek w spódnicy, czy to w tajemnicy? Tutaj również ma swoje możliwości technologiczne.

 • Piorun trzeba dołączać szwy boczne na przedniej stronie. Istotne jest to, że prawo w tkance spasować. Po primetyvaniya powinien starać się zapiąć zamek i sprawdzić, czy wszystko jest na jednym poziomie.
 • Jeśli są spełnione, wówczas można rozpocząć pritachivaniya. W tej pracy, trzeba tylko użyć specjalnego stopę. Spoiny muszą być zbliżone do goździków, w przeciwnym razie będzie to wrażenie, że odchodzi.
 • Następnie należy zapiąć zamek i starannie wyprasować szwach.

Jeśli wykonane starannie i poprawnie w guziki jak błyskawica nie będą widoczne. Będzie miał tylko naprawić rurociągi, jeśli spódnicy bez pasa. Jeśli był, to pritachivaem go do swojego pierwotnego położenia. Teraz znowu, można nosić swoje ulubione spódnicę i iść w interesach.