738 Shares 8137 views

Wysypka na skórze dziecka.

Jeśli nie jest wysypka na skórze dziecka, to zawsze powoduje pewne zaniepokojenie wśród rodziców. Wykwity są różne, a niektóre z nich są całkowicie bezpieczne. Ale istnieją pewne rodzaje wysypki, które są spowodowane poważnymi chorobami. Ale gdy ich charakter nie jest zdefiniowana, to nie zaleca się przyjmować przed przybyciem lekarza Brak działania. W przeciwnym razie, lekarz będzie trudne do zdiagnozowania choroby.

Odra wysypka na skórze nie występują natychmiast. Początkowo temperatura wzrasta i charakterystyka zimno pojawiają (nieżyt nosa, kaszel, czerwony gardła). Po dwóch do czterech dni, nie ma dużych plastrów, nieznacznie podwyższone powyżej skóry. Początkowo wysypka wpływa na twarz i głowę. Następnie przebiega dalej w korpusie od górnej części korpusu do ramion, w jamie brzusznej, a kończy na nogi. W ciągu trzech dni objęło całe ciało.

Wysypka spowodowana różyczce, towarzyszą zmiany na całym ciele w bardzo krótkim czasie. Skóra od góry do dołu pokryta jest wieloma małymi plamkami. W przeciwieństwie do odry, to wysypka sięga stóp na koniec dnia. Utrzymuje się on głównie przez trzy dni, a potem nagle znika. Ta wysypka są bardziej podatne na pośladkach, obszary fałdy na dłoniach i stopach.

wysypka skórna z ospa wietrzna powoduje swędzenie. To najczęściej dotyka twarzy, ciała i skóry głowy. Wysypka na całym mutować choroby. Początkowo, czerwone plamy lekko podniesiona nad skórą, a po kilku godzinach stał się pęcherzyki wypełnione klarownej cieczy, która szybko zaczyna się zagęszczać. Wielkość tych pęcherzyków może wynosić pięć milimetrów. Nieco później, pęcherze wysychają iw końcu zamieniają się w brązowawy skorupy, które następnie znikają.

Bardzo niebezpieczne wysypka spowodowana infekcji meningokokowej. Niebezpieczeństwo tej choroby polega na tym, że w ciągu dnia śmierci może wystąpić, jeśli nie od razu pomogło. Dlatego nawet przy najmniejszym podejrzeniu choroby, pacjent natychmiast przyniósł do szpitala.

Szkarlatyna jest zazwyczaj pierwszy dzień nie towarzyszy wysypka. Choroba rozpoczyna się wraz z pojawieniem się typowych objawów bólu gardła. Wysypka pojawia się podczas drugiego dnia. Jest charakter globalny, obejmujący wszystkie punkty ciała. Po pierwsze, nie jest wysypka na brzuchu dziecka. Następnie choroba są narażone na łokciu, pachy i pachwinowych fałd. Na obszarach o dużych stężeniach wysypki skórne, czerwieni pęcznieje i staje się gorąca w dotyku. Po 3 dniach wszystkie objawy ustępują, powodując ciężkie złuszczanie skóry.

Wysypka alergiczna pojawia się niepostrzeżenie. Towarzyszy temu silne swędzenie, katar, łzawienie oczu. Plamy są bardzo widoczne na ciele. leki na alergie pomóc w usuwaniu tego typu choroby.

Gdy na dolnej części pleców, brzucha i rąk, a przestrzenie między palcami pojawi świerzb wysypka. Ona jest nierozerwalnie związane z bolesnym swędzenie. Wygląd przypomina drobny punkt sparowane, odległość pomiędzy którymi jest dwa do trzech milimetrów.

Jeśli dziecko znajduje się wysypki skórnej nieznanego pochodzenia, żadne działanie na własną rękę przed przybyciem lekarza nie jest konieczne. Wielu rodziców starają się natychmiast zastosować Zelenka i jod. To jest nie do przyjęcia. Początkowo choroba może pogłębić, a po drugie, lekarz będzie trudno dokonać prawidłowej diagnozy.

Przed jego przyjazdem, pacjent powinien być izolowany, zwłaszcza przez kobiety w ciąży. Jeśli istnieje podejrzenie choroby meningokokowej potrzebują pilnej hospitalizacji. Wysypka może pojawić się jako reakcja na detergenty, a ubrania, które zostało umyte. Ona zwykle nosi lekki charakter. Ale w każdym przypadku konieczne jest, aby zaufać tylko lekarz, tak aby nie pogorszyć i tak już trudną sytuację.