821 Shares 2334 views

Za kulisami – Boris Kryuk …

W zimie 1991 roku rosyjscy telewidzowie widzieli na ekranach nieskrępowany teleturniej „Miłość od pierwszego wejrzenia” – rosyjską wersję gry brytyjskiej telewizji pokazać miłość od pierwszego wejrzenia. Jej górna uśmiechał Alla Volkova i Boris szczegółowo Hook. Nawet wtedy, kraj widział ten dowcip i improwizować na kamery, grube okulary krzepkich można wspaniale. Ale niewiele osób wie, że uroczy hak więcej specjalizuje się w grach intelektualnych, a nie romantycznym show. Na rok przed wydaniem tego programu, rozwinął umysły scenariusz turnieju młodzieży o nazwie „Mózg Ring”, to miał być jego panem. Nastolatek Boris Kryuk pobliżu Vladimir Woroszyłow wzrosła cięcie korzeni prowadzi do słynnego kasyna intelektualisty „Co? Gdzie? Kiedy?”. Na początku nowego tysiąclecia stał się wiodącym tej ekscytującej i hazardowych programów telewizyjnych.

Niektóre z biografii

Hak Borys Aleksandrowicz urodził się latem 1966 roku w Moskwie. Był, jak sam mówi, rodzaj cichego z dużymi oczami i kręcone włosy. Raz na ulicy Boris babci, która jest już dumny z wnuka, z szacunkiem, że jej chłopak „głowa Lenina”. Rodzice zaufać ich dziecko, nigdy zorganizowane poszukiwania ciała i przesłuchania. Harmonogram życia chłopiec był wolny.

Mama chciała Borja przeszkolony jako lekarz, ale wybrał technikum, ale zawsze było uznawane za posiadające czystego humanistą. Tylko nauczyciel literatury, który zestaw dwóch do niezależnego myślenia, całkowicie odparty polowanie na humanistycznych. Po szkole wstąpił na haku Uniwersyteckiego. Bauman, wykształcenie inżynieryjne. Z zawodu technicznego, Boris lewo zaraz po praktyki pre-dyplomowego. Teraz jest oczywiste, że jego los został przeznaczony do pracy w trzewiach studiu telewizyjnym, gdzie spędził całą świadomego dzieciństwa.

Inteligentny krupier w kasynie

Rodzice Natalia Stetsenko (reżyser telewizyjny) i Aleksander Hook (budowniczy) oddzielone gdy Boris było około czterech lat. Mama ponownie wyszła za mąż – Vladimir Woroszyłow „niewygodne” i reżysera geniusz, który pracował jak to w telewizji. Wspólnie wymyślili grę „Co? Gdzie? Kiedy?”, Który pojawił się w niebieskie ekrany jesienią 1975 r. Woroszyłow długo pozostał incognito, widzowie i uczestnicy programu nie tylko usłyszała jego głos. To był rodzaj podświetlenia transferu, mimo że został podyktowany przez cenzurę TV Guide. Kiedy w 2001 roku, po śmierci Woroszyłowa, od cięcia głosu wiodącego spikera niewidzialnego, wszystko oniemiały: Podobieństwo barwą i stylem gry było uderzające. Więc następca i przenieść autor był Boris Kryuk. Zdjęcie i nagrać program, w którym można zauważyć na zdjęciu, pojawiła się później – w 2008 roku.

po drugiej stronie ekranu Dzieciństwa

Trochę Boris świadkiem strzelaniny, w niektórych miejscach, członek najpopularniejszego Radzieckiego biegu „to można” (4 lata), „Chodź, chłopaki” (po 5 latach). W wieku 10 lat grał na boku widzów w „Co? Gdzie? Kiedy? „(Jego pytanie spadła do ekspertów w pierwszym meczu). W ciągu 12 lat, wpadł do zasady wykluczyć przegranej drużyny klubu. Jako student, Boris Kryuk pracował na tym programie jako asystent reżysera. W 1989 roku Borys stał się pracownikiem redakcji Youth Central Television, a następnie – pierwszy zastępca dyrektora generalnego telewizji Spółka „Game TV” i wiceprezesa Międzynarodowego Stowarzyszenia Klubów „Co? Gdzie? Kiedy?”, Który jest zastępcą matki Natalii. Jeśli Hook poprosił o „blat”, daje przykład z Forda i Rockefellera, i zauważa, że dynastia biznesu na świecie są skuteczne właśnie dlatego, że są członkami polegać na sobie nawzajem.

tajemniczy głos

Pierwszy program „Co? Gdzie? Kiedy? „Po Woroszyłow były jak detektyw. Hak, wszyscy przyzwyczaili się do fotografowania w dżinsy i sweter, na początku poruszały się wśród ludzi, przygotowanie do studia na falach. W tym czasie, „Jaguar” Woroszyłow do studia telewizyjnego przyniósł obcy w czarnym smokingu (był kuzynem Vladimir Jakovljevic) i od razu udał się do spikera. W ostatniej chwili przed meczem, aby zarejestrować się Borys. Mistyfikacja wspierany komputerowo przetwarzanie głosem zaproponował Konstantin Ernst. Wszystko to było konieczne, aby nie obniżyć nastawienie psychiczne ekspertów przed meczem. telewidzowie nie będzie szybko dowiedział się, że prawdziwy lider – Boris Kryuk.

życie osobiste

Fani serialu „Miłość od pierwszego wejrzenia” na raz żonaty dwa ładne gospodarze – Volkov i hakiem. Ale ich związek był biznes, w rzeczywistości – hak był już żonaty z mikrobiologa Inn. Borys i Inna dwoje dzieci – Michał i Aleksandra. Hak po raz drugi żonaty Anna Antoniuk, z tego małżeństwa ma dwie córki – Alexandra i Barbara.

Oprócz zdarzeń mentalnych, Boris Kryuk pasjonatem piłki nożnej, że tylko pomaga mu poprawić pokazu koni intelektualnej, którą od dawna iz powodzeniem okrakiem.