501 Shares 7738 views

Jak zapomnieć o miłości?

Miłość – to niesamowite uczucie, dzięki któremu poznaliśmy jak piękny ten świat. Z poczuciem miłości, jesteśmy gotowi do góry przenosić, i zrobić wszystko przez wzgląd na wybranych. Ale, niestety, czasami miłość idzie … I często, gdy uczucia są na jednej lub drugiej nadal chce kontynuować związek. Jak zapomnieć o miłości? Jak pozbyć się uczucia przywiązania i osiągnąć wewnętrzną wolność?

Na pytanie, jak zapomnieć o swojej miłości, niektórzy mówią: „Suffer”. I jest trochę zdrowego rozsądku, bo to jest niemożliwe do miłości bez cierpienia, i to jest niemożliwe, aby uzyskać duchowe doświadczenie miłości bez cierpienia męki. Przeżywa nowe uczucia dla siebie, poeci i pisarze zostały napisane tysiące prac, które są jeszcze podziwianych współczesną ludzkość. Człowiek, który znalazł cierpienia, otwiera nowy wymiar rozwoju, które mogą inspirować do twórczych dokonań go. Artystów, kompozytorów, rzeźbiarzy – wszystkie z nich miał w swojej biografii historii niespełnionej miłości … Być może, cierpi z nadmiaru emocji, aby odkryć nowy potencjał, aby stać się twórcą sztuki i zyskać nowy sens życia.

Jeśli nie są skłonni do kreatywności i odrzucić wszelkie (niby masochistycznych) eksperymentów na siebie i poważnie postanowił pozbyć się uczucia miłości, radzimy uzbroić pióro i kawałek papieru i odpowiedzieć na pytanie sobie pytanie: „Jak zapomnieć o miłości?”. Po zakończeniu procesu pisania małą listę najbardziej szalonych opcji, analizować je. Jest w tych ofert zdrowego rozsądku? Jeśli tak, to spróbuj je dla siebie. Na przykład można doprowadzić:

  • Pić do utraty pamięci.
  • Udać się do innego kraju i znaleźć nowy sens życia.
  • Zanurzyć się w pracy, bez żadnego związku z wspólnych znajomych i przyjaciół byłego kochanka.

I to nie podoba? Spróbuj wymyślić własne wersje.

Naukowcy w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie: „Jak zapomnieć o miłości”, doszedł do wniosku, że spokój od czasu separacji będą mogli znaleźć drugiej połowy okresu, w którym jesteś w związku, to znaczy, jeżeli spełnione i kochał Cię rok, a następnie w ciągu sześciu miesięcy po przerwie będzie znacznie łatwiejsze. Wzór ten nie jest doskonały, a wiele na własnym doświadczeniu niej więcej niż raz odmówiono, ale fakt naukowy odbywa.

Harder, aby pomóc w odpowiedzi na pytanie: „Jak zapomnieć o pierwszej miłości”, ponieważ, jak wiecie nastoletnia miłość pozostanie w naszej pamięci na zawsze. Te pierwsze emocje prawie nigdy nie być w stanie wymazać z pamięci, a nie warto, bo dzięki relacji już wiadomo urok i magia uczucie mąkę, która nazywa się miłość. Te same mądre Elder Brytyjscy naukowcy twierdzą, że według statystyk, kobiet i mężczyzn, poznał swoją pierwszą miłość po wielu latach, nie może poradzić sobie z pokusą „Pamiętaj stare” towarzystwa wiele CV, inni nie mają wstręt do stosunków seksualnych nawet w Stosunki z innymi partnerami. Finałem tych różnych opowieści. Niektóre z nich, zapominając o wszystkim, ponownie zanurza się w otchłań młodzieńczej pasji, inni zachować zdrowie psychiczne, znoszący wszystkie jego emocjonalnych wybuchów.

Jeśli martwić, jak zapomnieć o miłości, wpaść w ciężką depresję, radzimy wziąć się w ręku i znaleźć siłę, by żyć. Zrobić wszystko, aby pamiętać mniej o przeszłości i być z nim sama. Spotkać się z przyjaciółmi i rodziną, studiów i pracy, aby dokonać napraw w domku lub mieszkania, pozbyć się rzeczy, przypominający bliskiej osoby. Podróże, muzyka i literatura – wszystko to pomniejszał realnego życia, radzenia sobie z kim jesteś teraz bardzo ciężko. Udowodnić sobie, a ludzie wokół ciebie może jeszcze osiągnąć wspaniałe rezultaty, ale miłość, choć już byłego, nie łamią wędkę. Radujcie się, kupić prezenty, chodzą na koncerty, do uprawiania swojego ulubionego hobby i wszystko, co nie może sobie pozwolić, będąc w związku. Pamiętaj, że wszystko jest gotowe – na lepsze!