438 Shares 9594 views

Jak zmniejszyć mężczyźni szalone Porady łóżko

Kobiety są zredukowane mężczyzn szalony, zawsze uważane prawdziwych profesjonalistów, a oni nie wiedzieli psychologię chłopców, ale również posiadał pewne umiejętności uwodzenia. Dlatego każda dziewczyna pragnie dowiedzieć się, jak to zrobić. Ale zanim się uczyć, trzeba zdecydować, w jakim obszarze zrobić to szybciej i łatwiej wszystko. Po przeczytaniu tego artykułu, nie tylko nauczyć się zwrotów, które zmniejszają mężczyzn szalony, ale również nauczyć się sztuki uwodzenia.

Tak więc, aby niektóre dziewczyny chłopców z systemem z pracy, zapominając o wszystko? Przede wszystkim do tych, którzy wiedzą, jak dobrze gotować. Wspólne zdanie, że „droga do serca mężczyzny przez żołądek” jest absolutnie poprawne, ponieważ przy pomocy pysznych i niezwykłych potraw można umieścić młodego człowieka nad dla poważnych rozmów, myśli, a nawet wzbudzać. Także faceci lubią zgrabnych dziewcząt, które nie tolerują w domu kurzu i brudu. Jest to kolejne kryterium, które determinuje przyszłą matkę rodziny. I ostatnie, ale nie najmniej – seks. Wiele kobiet zastanawia się , jak zmniejszyć szalonych mężczyzn w łóżku, ale tylko nieliczne osiągnęły wysoki poziom umiejętności. Nie możemy powiedzieć, że jest to zbyt skomplikowane, ale aby zrozumieć swoją prawdziwą naturę, konieczne jest, aby stać się zrelaksowany i gotowy do wszelkich eksperymentów.

Co to jest seks? Naturalnie, jest to przyjemność dla obojga partnerów. Jak zmniejszyć szalonych mężczyzn w łóżku? Należy nauczyć się dawać i otrzymywać przyjemność. Dlaczego tak jest priorytetem? Najprawdopodobniej, ponieważ zadowolony kobiety – jest to kolejny krok na drodze samooceny ukochanej. Chcesz, żeby był szczęśliwy i dumny z siebie? Następnie proponujemy, aby czuć się aktorką.

Teraz rozważyć opcje, w jaki sposób zmniejszyć szalonych mężczyzn w łóżku:

  1. Naturalnie, że facet zawsze chce zobaczyć przed zadbanych, dopasowanie i zdrowych kobiet. Oczywiście, mąż nie zostawić żonę od razu, jak wkrótce zobaczymy ją w szlafroku z maską Ogórek na jej twarzy, ale to nie jest konieczne stosowanie specjalnego. Jak każdy człowiek uważa się za „chłopca” nawet w 50 lat, chce zobaczyć obok „dziewczynka”, a nie (przepraszam za wyrażenie) tłustą krowę. Dlatego, oprócz zajęć wychowania fizycznego, byłoby zbędne ćwiczenie mięśni pochwy. Ponieważ wraz z wiekiem traci swoją elastyczność i powoli wyciągnął, należy wykonać ćwiczenie, które nie pomaga stracić „chwyt walki.” Codziennie wykonywać ćwiczenia Kegla. Jego punktem jest to, że w ciągu dnia kilka razy napięta i rozluźnić mięśnie pochwy. Co więcej, można to zrobić w dowolnym miejscu (bo nikt nie zauważy).
  2. Zobacz video tutoriale do seksu oralnego. Nawet prostytutki którzy posiadali sztukę „gratyfikacji”, uważany za wyższe niż normalne „Dziewczyny na płeć”. Nauczyć się tego prostego, najważniejsze – pragnienie. Jeśli seks oralny nie przyniesie Ci przyjemność, a następnie ustawić je na bok do lepszych czasów. Jednak, według statystyk, kobiety, którzy próbowali przynajmniej raz zrobić oral facet „wyciągnąć” i już zaczęli praktykować go stale. seks oralny jest bardzo przyjemny, a to jest dokładnie to, czego potrzebujesz do swojego młodego mężczyzny.
  3. Kolejna wskazówka jest ograniczenie szalonych mężczyzn w łóżku – aby poznać Jego wolę i „słabych” miejsc. Jeśli twój facet lubi, gdy szeptał słodkie słowa miłości – rozpocząć korzystanie z niego podczas seksu. Ma bzika na fakt, że delikatnie go ugryźć – Więc zacznij już teraz! Jest to dodatkowy element, który sprawia, że seks z tobą niezapomniane.
  4. I, oczywiście, uwodzenie classic – romantyczną kolację przy świecach. Nawet jeśli nie lubi wszystkie te słowa „vanilla” i świec zapachowych, to nie jest najważniejsze. Sekretem jest połączenie dobrze ugotowany obiad z miłą atmosferą i pięknej sukni z głębokim dekoltem. Potem już nie zwracać uwagę na wszelkie świece lub kolację – pod pistolet tylko ty!