268 Shares 4920 views

zabawki szydełka z opisem Elena Belova. Zabawki własnymi rękami

Dzieci – kwiaty życia. A co dzieci kochają najbardziej? No, oczywiście, zabawki. Są one w dużo teraz, bo żyjemy w 21 wieku. Nie warta, aby przejść do sklepu dziecięcego i kupić prezent dla swojego dziecka, bo supermarkety oferują nam ogromny wybór różnych kształtów i materiałów zabawek dla dzieci. Co o własnej produkcji zabawek?

Szczególnie atrakcyjny i profesjonalny wykonywanie różnych zabawek (szydełkowych) Piotr Belova. Z opisem swojej pracy, dowiesz się w tym artykule.

Kim jest Elena Belova?

Elena Belova – mistrz swego rzemiosła. Jej główną działalnością jest dziewiarskich zabawki. Dziać się zaczęło w 10-11 lat, a jej pierwszym nauczycielem był, oczywiście, babcia. Elena dzianiny nie tylko haczyk, ale szprychy. Jej wspaniałe zabawki dobrze, po prostu nie może pomóc, ale powodują zachwyt! Elena działa godne bardzo pozytywnych komentarzy.

W Internecie można znaleźć wiele jej dzianin postaci z kreskówek, które są bardzo wiarygodne i wydaje się, że oni po prostu przyjść do nas z ekranu telewizora. Elena Kreatywność jest bardzo popularny wśród żeńskiej połowy populacji, a to nie jest wcale zaskakujące. Zabawka związana z miłością, ciepłem i pragnienia, oczywiście, nigdy nie będzie porównać do sklepu. Działalność Helena jest najlepszym przykładem tego, jak można połączyć przyjemne z pożytecznym. Można nawet kupić książkę, w której znajdują się wszystkie zabawki szydełka z opisem Elena Belova.

Elena ma swoją stronę internetową – sklep internetowy, który opublikował zdjęcia wszystkich swoich pracach. Elena sama mówi, że dziania zabawki daje jej wielką przyjemność!

Na pracy Elena Belova

Prace Elena inspirować wszystkich czytelników swojego bloga. Wspaniałe miękkie zabawki związane z jego rąk, a nawet zachwyt dla dorosłych! A co z naszymi dziećmi i wnukami? Są dokładnie takie jak zabawki szydełka z Elena Belova. Z opisu kroki poniżej i powiązać ze zdjęciem zabawa zabawka łatwo!
Jego przykład pokazuje, że Elena dziania to nie tylko hobby dla duszy, ale również świetny sposób na zarabianie pieniędzy.

zabawki szydełka od Elena Belova, której opis można znaleźć później, jesteś w stanie połączyć się! Szczegółowa instrukcja, która towarzyszy zdjęć, znacznie uprościć proces tworzenia miękkiej przyjaciela dla Twojego dziecka.

Zabawki własnymi rękami

Nie jest konieczne, aby kupić drogie przechowywania miękkich zabawek, kiedy można zrobić je samemu. Pluszaki własnymi rękami – to nie tylko przyjaciele dla swojego dziecka, ale również oryginalny i niezwykły prezent dla bliskiej osoby. Jeśli Twoje hobby jest na drutach, to proces ten będzie nie tylko przyniesie Ci wiele pozytywnych emocji, ale także piękny niespodzianka wynik, który ciebie i twoich bliskich zadowolić.

Pluszaki, z ich ręce związane, mogą być różne. Mogą być mistrzami różnych sposobów.

Wskazówki

Przed rozpoczęciem dziania, trzeba zapoznać się z kilkoma pomocnymi wskazówkami:

1. Przędza ma mieć jedną grubość. Jeśli instrukcje określić inaczej – wtedy po nim.

2. Zwróć uwagę na grubości haka – to jest bardzo ważne.

3. Wskazane jest, aby nie używać bawełnę jako wypełniacz lub ze swojej zabawki vremnem stracić swój pierwotny kształt. Najbardziej optymalny wypełniacza holofayber.

4. Przed rozpoczęciem dziania, przeczytaj podstawowe symbole, albo po prostu nie można zrozumieć obwodu. Key Legend przedstawiony poniżej. Oznaczenia mogą być również słowny:
VP – Pętla powietrza;
RLS – bar bez sc;
PSBN – ostatniej kolumnie, bez sc;
CTCH – stobik z SC;
P – pętla.

poduszka kot

Tak, pierwsza zabawka, że patrzymy na tego kota (haka).

Skojarzyć taki śliczny pręgowany kot poduszka, trzeba będzie przędzy, przyciski haczyk do oczu.

Tułowia: 45 EP i dzianiny sc naprzemiennych pasków koloru. (6 rzędów czarny, 4 – pomarańczowy). Powtórz 5 razy. Następnie kolejne 14 rzędy czarnych RLS przędzy. Następnie możemy zacząć zmniejszać, provyazyvaya w każdym wierszu drugim biegunie pętle razem. Po 22 liczba pozostałych pętli blisko. Podobnie związać.

Ogon czarny gwint 3 VI, w pobliżu koła i koła SC dzianiny 6 rzędów provyazyvaya w 1 i 2 rzędu n, 2 tego .. Przejdź do przędzy pomarańczowym i dzianiny 6 rzędów. Powtórz Striping 3i. Dzianina kolejne 14 s. Czarny gwintu zamknięcia pętli. Wypełnij ogon.

Łapy: pomarańczowy. związać gwintu 3 VI, w pobliżu koła i dzianiny 6 SC około 7 wiersze provyazyvaya w 1 i 2 rzędzie przez 2N. jeden. Przejdź do czarnej wątku i związać kolejne 14 s. Wszystko pętle blisko. Przypisać tym samym cztery łapy. ich wypełnienia.

Uszy: Orange. nić połączy 15 PZ i dzianiny 2 rzędy SC. Dalsze dzianiny sc provyazyvaya w środku taśmy 2 n. Wraz. Powinno być 2 części.

Oczy: Biały gwint do połączenia 3 VP. Blisko okręgu i dzianiny 3 rzędy sc, vyvyazyvaya jeden n. Dwa. Czarną nicią haftowane uczniowie.

Nos: różowy lub pomarańczowy. tie gwint 3 VI blisko Krasnojarsk Uniwersytecie Stanowym w 5 wierszach i łącza SC vyvyazyvaya w 1 i 2 jednego rzędu n. dwa. Wszystko pętle blisko. Szyć wszystkie kawałki razem.

Jeśli nie wykonują dobrze, to będziemy mieli wspaniały kot szydełka!

ptaki latające

Wspaniałe i bardzo proste w konstrukcji, można połączyć te same ptaki. Genialni – proste! W celu połączenia tych ptaków, trzeba będzie przędzy, hak i trochę inspiracji.

Najpierw trzeba związać krąg, a następnie złóż go na pół. Po powinna wypełnić zabawki z miękkiego materiału, a ptak jest gotowy do szydełka! Takie cudowne istoty związane może być zawieszony na wstążce jedwabnej i używane jako ozdoba domu. Twój ptak będzie wyglądać bardzo niezwykłe i tworzą atmosferę domu.

śmieszne piłka

Wszyscy są przyzwyczajeni do piłek z gumy, ale dlaczego piłka nie może być z przędzy? Dziecko będzie miło czuć się miękkie i ciepłe piłkę w dłoniach. Nie ma nic łatwiejszego niż związać hak kulowy. Trzeba połączyć ze schematem przedstawionym poniżej, kilka kawałków, a potem po prostu uszyć je razem. Symbole znajdziesz powyżej.

hak pingwin

hak Penguin zmieścić całkiem proste. W celu powiązania tutaj ten miły mieszkaniec Antarktydy, trzeba trochę: Przędza (czarny, żółty, biały), hak oczy.

Tak dziać ciało. Wiążą 2 VI 6 St.BN następnie 2. pętli z haczyka. Kolejne dwa rzędy należy rozszerzyć ciała, provyazyvaya 2 SC u 1 ul. W rezultacie, należy się 24 P. następnej serii alternatywna: 2 SC w 1H, zespół niespokojnych nóg, i w kole. Obok każdej pętli provyazyvaem jeden sc. Tak więc provyazyvaem 10 wierszy. W następnym rzędzie 15 dzianiny w następujący sposób: 3 SC 2 spojone. Powtórz 7 razy. St.BN ostatni n Razem -. 29 n Stuff .. Następny rząd: 2 St.BN, dzianiny 2 SC razem. Powtórz ten algorytm, aż do całkowitego zamknięcia otworów. Zapiąć wątek.

Dzianina brzuch. Provyazyvaem 2 VI 5 SC w 2 P haka. Kolejne dwa rzędy dzianiny w następujący sposób: 1 2 St.BN pętlę. Max P powinny być 20. Następnie numer: SC 2 SC w jednej pętli. W okręgu. Wynik 30 P, PSBN. Zapnij nić. Szyć do ciała.

Dokonywanie skrzydeł, 2 szt. Czarny nici dzianiny 4 VI, sc w 2 P z haczykiem na końcu łańcucha, 1 VI powtórzono. Następny. wiersz 2 SC na 1 pętli, sc, sc 2 na końcu. P. 1 EP powtarzać. Trzeci wiersz 2 SC u 1 st P, 3 sc 2 St.BN na ostatni. R1 VI powtórzono. Nr: 4-5: SC końcu rzędu 1 EP powtarzać. Wiersz 6: 3 SC, 4 CTCH. Zapnij nić. Szyć do ciała.

Dzianina stopki (4 części).

  • Rząd 1: żółty. N: 3. VI St.BN 2. para haka i toru.. . 1 VI n o;
  • Wiersz 2 2 sc w jednej pętli do końca wiersza. EP 1 powtarzać;
  • 3 zakres: 2 St.BN z zastrzeżeń 1, 2 sc SC w 2 posl.p .. EP 1 powtarzać;
  • Wiersz 4: 2 SC w 1 zastrzeżeniu 5 sc .. EP 1 powtarzać;
  • 5 – 9 serii: SC końcu rzędu. EP 1 powtórzono;
  • Wiersz 10 (CTCH EP 1 2 PSBN) dwa razy CTCH na końcu. N.
  • Zapnij nić. Szyć 2 części i przyszyta do ciała.

Oto wspaniały Penguin zachwyci oczy Ciebie i Twojej rodziny!