670 Shares 9741 views

Nokia Lumia 510: dane techniczne, opinie. Jak podłączyć telefon do komputera za pytaniem, jak zmienić datę?

Przed pojawieniem się smartfonów na rynku stanowi przedmiot dzisiejszym przeglądzie miejscu systemu budżetowego, i słusznie, możemy powiedzieć, prawo jest stworzenie fińskiego producenta pod nazwą „Nokia Lyumiya 610”. Na pierwszy rzut oka urządzenie słodkie. Jednak ci, którzy znają temat dobrze pamiętam konkurencję między TH 610 i 710-tego modelu. I pierwszy wyraźnie przegrał nierówną walkę. Pamiętaj, że różnica w cenie między tymi dwoma urządzeniami nie był taki wielki, ale starszy model może zaoferować użytkownikom oczywiście mocniejszy farsz sprzętu.

wejście

To było wtedy, że fiński producent postanowił stworzyć inne rozwiązanie budżetu dla odpowiedniego segmentu urządzeń mobilnych. Zostali telefonu Nokia Lumia 510, którego charakterystyka rozważymy dziś. Poprzez stworzenie pojazdu firmy mogłyby ograniczyć konkurencję między TH 610 i 710 modelu TH, przełączyć uwagę potencjalnych nabywców na rynku nowości. Początkowo stadium rozwoju, nie było to urządzenie na pokładzie operacyjnego „windose 7” systemu. Nieco później, w świetle wydanej wersji 7.8, który został przyjęty przez właścicieli jednostki z hukiem, bo to był bardzo podobny do monitoringu – „windose 8”.

To dziwne, że niektórzy użytkownicy pytaniem, jak zmienić datę w przeglądach Nokia Lumia 510 o tym, gdzie jesteśmy na końcu artykułu. Ułatwiają wystarczy. Wystarczy tylko przejść do menu urządzenia znajdź element z ustawieniami i przejść do odpowiedniej zakładki. Nie będzie można ustawić datę i godzinę automatyczne dostosowanie strefy czasowej karty SIM.

braki

Oczywiście, tutaj nie ma wad. Na przykład, droższe modele mają bardziej imponującą listę innowacji niż przedmiotem naszego dzisiejszego przeglądu. Jednak jednostka ta, która ukazała się na rynku smartfonów, pierwsze urządzenie, które zaczęły one dostarczane w sklepach komórkowych z preinstalowanym systemem operacyjnym „windose 7.8”. Cud, oczywiście, był naiwny, aby spodziewać. Urządzenia sprzętowe nie są uzasadnione, ponieważ jego cena nie jest zrobione, i wydajność.

W ogólności, a ogólnie

Koszt systemu operacyjnego smartphone oparty windose „7.8” jest obecnie około 7-8 tysięcy rubli. Co użytkownik otrzymuje w zamian za te pieniądze? I otrzymuje on nie jest szczególnie mocny procesor pracuje z częstotliwością zegara 800 megaherców, główny aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 megapikseli i 256 MB pamięci RAM. Do przechowywania danych użytkownika jest dostępna tylko mniej niż 4 GB. Mówiąc delikatnie, wniosek można nazwać co najmniej skromny za takie pieniądze. Prawdopodobnie wpływa tylko markę, a tylko.

Opcje

Co możemy znaleźć w pakiecie gdy się go otworzyć? Tutaj jest bardzo inteligentny, a także ładowarka do niego. Jest to zestaw słuchawkowy stereo średniej jakości, MicroUSB typ kabla – USB 2.0. Ustaw skromny zapas, a cała kompozycja jest zakończona dokumentacji. Obejmuje on kartę gwarancyjną, wykonany w kabinie komórkowym lub innym sklepie, w którym urządzenie do dokonywania zakupów, a także krótki przewodnik rozpoczęcia użyciu smartfona. W rzeczywistości, wielu użytkowników zadawać pytania typu: „Mam Nokia Lumia 510. Jak podłączyć telefon do komputera w moim urządzeniu?” Odpowiedź jest bardzo prosta. Aby to zrobić, należy użyć drutu, który jest dołączony do pakietu, a mianowicie od rodzaju kabla microUSB – USB 2.0.

Właściwie, to część odpowiedzi na pytanie o sposób migać Nokia Lumia 510. Będzie również potrzebny jest kabel do synchronizacji z komputerem PC lub laptopem. Jednak jeden kabel nie możemy zrobić w tej sprawie. Potrzebujesz firmware dla urządzenia. Można go znaleźć na oficjalnej stronie internetowej firmy, w odpowiedniej sekcji. Po tym, zainstalować specjalne oprogramowanie do zainstalowania oprogramowania, należy podłączyć urządzenie i wykonać wszystkie instrukcje.

projekt

Ogólnie rzecz biorąc, istnieją pewne cechy, które są podobne i mają „Nokia Lyumiya 710” i 610 th i 510 Model th. Pierwszym przedmiotem naszej dzisiejszej recenzji jest wypożyczony tworzą tylną pokrywę. Ale z drugiej – w bloku, w którym znajdują się przyciski dotykowe. Czasami wydaje się, że to nie jest „Nokia” w ogóle. Dowiedzieć się w urządzeniu z utworzeniem fińskiego producenta bez logo zastosowany na przedniej części, byłoby dość trudne. Ale wystarczy spojrzeć na niego (to jest, w zasadzie, to jest logiczne), jak i wypukłej stronie smartfonu, a wszystkie na raz wraca na swoje miejsce. To jest od razu jasne, że nic, ale na naszych oczach jak urządzenia firmy „Nokia”.

wymiary

We wszystkich trzech płaszczyznach smartphone rozmiarach posiadać następujące parametry. Wysokość 120,7, szerokość – 64,9, a grubość – 11,5 mm. W tym przypadku jednostka masy nie przekracza 129 gramów. Spróbujmy porównać telefon ze swoim poprzednikiem, który cierpi z powodu silnej konkurencji krajowej. Jego wysokość wynosi 119, szerokość – 62, a grubość – 12 mm. Waga – nie więcej niż 133 gramów. Jeśli mamy dodatkowo wziąć pod uwagę fakt, że to ostatnie urządzenie jest podobna do 710-tego modelu, możemy powiedzieć: wszystkie trzy urządzenia mają prawie taką samą kwotę.

Pozostaje tylko dodać, że ciało jest ergonomicznie. Dogodnie położony i przyciski do sterowania urządzeniem. Rezultatem było przedmiotem naszego dzisiejszego przeglądu trochę „pot-wybrzuszony” z wybrzuszenia boki w bok, ale nie ma nic naprawdę martwić. Jest to telefon w dłoni mocno, głównie ze względu na jego wagę. On nie był najłatwiejszy, ale może z niego i to nie był oczekiwany.

jakość wykonania

Żadne roszczenia ze wzorem w tym względzie nie jest i nie może. Fiński producent zna wartość jakości. W trakcie wielu badań i prób luz lub zadrapań nie zostały ujawnione. Wyprodukowano mieszkaniowe, zgodnie z oczekiwaniami, wykonana z tworzywa sztucznego.

kolorowy design

Jakiś sposób, w większości przypadków, do badania wybranego modelu żółty. W tym scenariuszu można zauważyć, że w wyglądzie urządzenie zaczyna wyróżniać się gwałtownie z innymi urządzeniami. Wydawało się schować do potencjalnych nabywców, że ma oryginalny design, który ma żadnych innych producentów. Prawdopodobnie żółte zabarwienie można nazwać młodzież. Obecnie rynek smartfon jest dostępny w rejestracji urządzeń, takich jak czarny, czerwony, biały i niebieski.

panel przedni

Ekran z przodu jest otoczony na obwodzie czarnej ramce. To jest na tyle szeroki, powinien być znany. Ze względu na fakt, że w jakiś sposób zderzaki ustawy, powierzchnia wyświetlacza nie będzie dotykać stołu. Właściciele urządzenia można zobaczyć na własne oczy, rozszerza swoją twarz w dół i odpoczynku na poziomej powierzchni. Uważaj, inżynieria i rozwiązanie konstrukcyjne.

Jest to również słuchawki. Z boku posiada czujnik zbliżeniowy. Telefon, dzięki czujnik światła, który może automatycznie regulować jasność ekranu. Przednia kamera na przednim panelu dostępnego.

Poniżej znajduje się blok, który składa się z dotykowymi przyciskami. Wszystkie trzy z nich. Dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją znajomość z linią „Lyumiya” zastosowano specjalny oznaczenie.

Liczba właścicieli

Jakość głosu mogą otwarcie narzekać. Recenzje zauważyć brak odpowiedniej wielkości zapasów. Albo trzeba wiatr go do maksimum, lub mocno dociskana do urządzenia do ucha. Sygnalizacja wibracjami nie zawsze czułem się po kieszeniach, nie był bardzo intensywny w siłę. Jest to ta sama objętość i połączeń głosowych.

Podczas korzystania z urządzenia pozostawia mieszane uczucia. Prawdopodobnie ze względu na cenę, po której sprzedaje urządzenia, można oczekiwać mniej lub bardziej odpowiednie osiągi. A jeśli nie spotykają tego modelu smartphone z tego, niestety. Według opinii specjalnej jakości aparat jest inny, więc przednia istnieje. Mała ilość pamięci długotrwałej stwarza pewne problemy dla właścicieli telefonów. Zbyt mało pamięci RAM, procesor nie jest bardzo dużo i wydajne. W ogóle, to stosunek „cena – jakość” pokazuje wyraźnie najlepszy wskaźnik.