714 Shares 7692 views

Tatiana Kyrylyuk: biografia i życie osobiste (zdjęcia)

Majestatycznym projekt „Dom-2” od prawie 9 lat idzie na kanale TNT i nadal jest burza sprzecznych emocji. Z jednej strony, oczywiście, korzystanie z reality show jest to, że daje początek wielu utalentowanych ludzi, którzy byli w stanie przebić się na własną rękę. Po drugiej stronie medalu – wiele momentów roboczych przeszkadzać widzom frank chamstwa.

Ukraińska piękność

Okresowo na miejscu „Dom-2” pojawiają się wybitne osobistości nadzwyczajne, uważaj na to bardzo interesujące. Takim przykładem była młoda piękna Tatiana Kyrylyuk. Urodziła się w Równem iw liceum był zdecydowany iść na studia w Kijowie.

Pierwsze promienie chwały

Rodzice Tatyany Kirilyuk zawsze zaszczepić córkę ciężkiej pracy i chce być pierwszym we wszystkim. Ekonomista z wykształcenia, ona nie działa w ich specjalności. Nasza bohaterka – kreatywną osobą. Jej marzeniem – aby dostać się na ekranach w całym kraju – już spełnione. Już w instytucie zdała sobie sprawę, że gospodarka nie jest dla niej. Ona pogrążyła się życia studenckiego, grał w wielu amatorskich produkcjach i uczestniczył w inicjatywie. Dziewczyna jest różne jasny wygląd, wzrost Tatyany Kirilyuk – 172 centymetrów i, ogólnie, pozostawia wrażenie spektakularne piękno. Nasza bohaterka jest opisywany na kanale „M1”, dekorując swoje luksusowe rozrywki zewnątrz. Tatyana nieposkromiony charakter, zawsze wie, czego chce i jak to osiągnąć. Kyrylyuk długo śledził wydarzenia rozkładania na planie projektu „Dom-2”. Pewnego dnia postanowiła ubiegać się i przejść casting.

Reality show "Dom-2"

I tak, w 2013 roku, rudowłosa piękność – pełnoprawnym członkiem projektu „Dom-2”. Po tym, natychmiast stał się obiektem zainteresowania wielu młodych ludzi. Powodem pojawienia się na projekcie Wyjaśniła uczucia, które wybuchły w Sokołowski. Nasza bohaterka to 32-letni uczestnik lubił natychmiast i powszechne prawo wyborcze, ona pozostała w projekcie. Jednakże związek nie istniał od początku, jak Sokołowski wykorzystywane do kobiecej uwagi, i czeka z nowych państw występów czarujących romantycznych wieczorów. Kyrylyuk myślał inaczej, jak przyzwyczajony do opieki nad nią. Przyszła na reality show „Dom-2”, aby uzyskać swój moment chwały, ponieważ piękno stał blisko „M1” kanał, a projekt może dać jej długo oczekiwany uznanie. Kyrylyuk Tatiana, biografia, która w pewnym momencie życia nie została podana do wiadomości publicznej, w ramach projektu udało się stać się jasna gwiazda.

Pierwszy flirt

Przy stosunku Sokołowskiego nie są skondensowane. Jednakże, zaczęła działać. Jej wdzięki ulegli Aleksandra Bovshik. Mężczyzna padł na Tatianę na pierwszy rzut oka, a wkrótce zadeklarowało pair.

Początkowo szczęście była bezgraniczna. Zakochana w młodym człowieku miała zamiar nosić jego wybrańcem w ramionach. Jednak w wietrzny dość szybko nudzi, i znowu zaczął flirtować z uczestników projektu. Jej kiedyś jego sława jako „zawilec”, ale ona nie zwracać uwagę na plotki, niepochlebne uwagi na jego adres i nadal dobrze się bawić.

Bovshik strasznie cierpiał z zazdrości i pychy uyazvlonnogo. Załatwił strasznych skandali. I stało się ciosów. Pewnego dnia, nie mogąc poradzić sobie z zazdrością i dushivshimi swoje emocje, facet rozbił kilka mieszkań w kamienicy. Powodem było, oczywiście, Tatiana Kyrylyuk bardzo niepochlebne komentarze na temat ukochanej w swoim blogu. Skandal okazał głośno – Bovshik nawet zawołał na Kalwarii. W rezultacie, męski głos został jednogłośnie wydalony z projektu, na którym Tatiana cicho powiedział, że nie zamierza zostawić przyjemne miejsce i czuje się świetnie na temat projektu „Dom-2”. Młodzieniec miał udać się do jednej.

Nowa ofiara

Po pewnym czasie Tatiana Kyrylyuk zwrócił uwagę Bogdan Lenchuk. Para wyglądała doskonale, jako młody człowiek był bardzo spokojny, zrównoważony. Oni doskonale uzupełniają się wzajemnie, a on był w stanie doskonale wysłać Tatyana żarliwy temperament we właściwym kierunku. Bardziej zaskakujące były następujące zdarzenia. Okazało się, Bogdan zmienił swoją dziewczyną na drugą stronę projektu, tak, że Tatiana natychmiast rozpoznany. Mimo wszystko zaprzeczył i zapewnił ją, że nic takiego, Kyrylyuk nie mógł wybaczyć zdrady i wkrótce rozpadła się kilka razy.

plotka

Tatiana lubi mówić o sobie, mówi o swojej pracy w telewizji, ponieważ przeniesienie z jej udziałem były czasami bardzo prowokujące. Nasza bohaterka dała wiele do powiedzenia w powietrzu w bardzo delikatnym tematem. Tatiana kocha szokujące – włosami piękno natychmiast przyciąga oczy męskiej części populacji miał romans i lewo i prawo. O życiu rodzinnym, dopóki ona nie uważasz, biorąc pod uwagę, że jego kariera przede wszystkim. U mężczyzn to przyciąga przede wszystkim inteligencji i wykształcenia. Ona czuje się znacznie bardziej komfortowo w towarzystwie ludzi, którzy są od niej starszy.

O naszej bohaterce udaje się do ogromnej liczby plotek na internetowy. Tak, niedawno wyciekły informacje, zgodnie z którymi Tatyana Kyrylyuk syn obwodzie, a projekt wszedł w nadziei, aby zarabiać pieniądze dla swojej rodziny.

walka

Dziewczyna jest bardzo korzenny języka i dlatego musiała walczyć z jednym z uczestników projektu „Dom-2” – Liberzh Cladonia. Podczas, że wszyscy na Kalwarii, Tatiana zaczął kłócić się z młodego człowieka Liberzh – Evgeniem Rudnevym. Stopniowo zaczęła się rozmowa osobista, aw ciągu kilku minut złamał prawdziwy skandal. Liberzh wstał na jej kochanka, a następnie Kyrylyuk nazwał ją alkoholikiem. Jest również dość bezstronnie mówił o zbliżającym się ślubie i Rudnev Cladonia następnie Liberzh zepsuł i zaatakowany sprawcy pięściami. To Kyrylyuk – Nietrzymanie temperament ciągle ją przynosi.

Najbardziej irytujące w tym skandalem było to, że nasze bohaterki nie wstał siedzący obok Valery Blumenkrantz. Ponadto, odpowiedział na wszystkie pytania, że Tatiana nie jest jego dziewczyną i niech sam rozwiązuje swoje problemy. Jak się okazało, kilka minut przed audycji Tatiana Kyrylyuk odmówił zadeklarować sobie Valery parę, a to spowodowało, że wstać luz i niechęć.

nowa miłość

Gdy projekt doszedł do przystojnego Ilya Grigorenko, obrazowo odpowiedział na przystojnego młodzieńca ona. Tym bardziej, że USA okazał się model i piłkarz. Nie wahaj się dowiedzieć wiek wybrańcem, naszej bohaterki – Tatiana Kyrylyuk. Jak stary jest ten chłopiec, media doniosły, jak się okazało – tylko 19. Mimo różnicy wieku, zabrakło iskry pomiędzy nimi.

Nowy członek pokaz żywo zareagował na znaki uwagi i uszy zakochana w Kyrylyuk, co wywołało niezadowolenie wielu facetów. Czując, że podobnie jak Eliasz, Tatiana postanowił się zabawić i odwrócił jej uwagę na inną markę nowego uczestnika – Evgeny. Na miejscu kaźni był kolejny skandal związany z Kyrylyuk gdy obaj zaczęli ciągnąć dziewczynę w sensie dosłownym i boli ją. Musiałem interweniować innym uczestnikom i uratować z rąk Tatiany dostał podekscytowanych fanów.

Po pewnym czasie, Grigorenko i Kyrylyuk zgłosiły kilka i postanowił osiedlić się w mieszkaniu miasta. Muszę powiedzieć, że ojciec młodego sportowca jest bardzo niezadowolony z wyboru swojego syna. On bezpośrednio poprosił dziewczynę, aby zostawić syna, obiecując sobie z nim na miejscu.

Fakt, że młody zawodnik, mimo 19 lat, stan zdrowia pogorszył się gwałtownie, jest ona stale rosnącą presję z powodu wybryków Kyrylyuk, którzy nie chcą spokojne życie. Po niej zawsze uwagę na przygody. Podczas transmisji widzowie projektu „Dom-2” rozpoczyna się zazwyczaj zadać organizatorom pytanie, gdzie Tatiana Kyrylyuk. Ona jest ciągle w centrum zainteresowania i jest jednym z najzdolniejszych uczestników projektu.

kolejny skandal

Tatiana wyraźnie nie bierze nic do serca i po raz kolejny zaangażował się w kolejny skandal. Tym razem ze względu na VIP-mieszkaniowych. Kiedy to był regularny rozkład pomieszczeń, Nikita Kuzniecow, który nie chce przyznać, matka Aleksandra Gobozova domu, raczej niecywilizowanych put wobec kobiet. Kyrylyuk, który jest przyjazny z Olgą, a następnie stanął na jej obronę, nazywając Kuznetsov „frajera”, dla których prawie dostał klapsa. Grigorenko, oczywiście, nie mógł wytrzymać takich działań w odniesieniu do jego ukochana, i wdał się w bójkę z Kuzniecowa. Walka okazała się głośno, a obaj zawodnicy zdobi następny dzień z siniakami na twarzy.

O wyglądzie naszej bohaterki jest bardzo podobny argumentując nad projektem i sieci. Pozornie Tatiana Kyrylyuk przed plastiku był bardzo przytulny. Jednak pogłoski nie zostały potwierdzone przez wczesnych fotografii piękności. Natychmiast można stwierdzić, że usługi świadczone przez chirurga plastycznego rudowłosej bestii nie uciekamy.

Koniec jej związku z Grigorenko nie jest jeszcze jasne. Podnoszą oni, a następnie uzupełnić, ale facet ma twardy charakter i wyraźnie nie zamierza ustąpić.