291 Shares 3000 views

Kochające słowa dziewczyny kochają, po prostu kocham! Kilka słów o tajnych broniach

Niestety, nie wszyscy przedstawiciele silniejszego seksu posiadają taką naukę, jak prezentacja komplementów. I tylko nieliczni wiedzą, jak mówić czas, a co za tym idzie, słodkie słodkie słowa dziewczynie. Przed blathering z perswazji i aplomb wszystkich tych epitetów, które chcesz nagradzać ukochanego, użyj instrukcji, aby nie popełnić błędy.

Przede wszystkim zrezygnować z takich banalnych słów jak "królik", "pussy", "słońce". Są znudzeni i używani wszędzie. Pod wieloma względami z tak niezbywalnym atrybutem związku, jak oryginalne, kochane słowa, dziewczyny uważają się za wyjątkowe, niepowtarzalne i niepowtarzalne.

Warto jeszcze pamiętać, że każda z seksualnych seksualnych ma pewne kompleksy dotyczące jej wyglądu. Niektórzy uważają, że umieścił w strefie problemów kilka dodatkowych kilogramów, inni nie są zadowoleni z smukłych nóg, owalnej twarzy lub kształtu warg. I choć dla miłującego człowieka wszystkie te nadostatki stają się niekwestionowanymi cnotami, nie jest to konieczne przy pomocy kopiowania, aby zwracać uwagę na nich. Lepiej podkreśl charaktery dziewczyny, które lubisz, podkreślaj jej talenty, umiejętności, na przykład zdolność ubierania się i gustu. Nie zapominaj, że delikatne słowa dziewczyny chciały usłyszeć, aby zobaczyć ich piękno i wspaniałe cechy duchowe, a nie pamiętać o ich niedociągnięciach, które starają się ukryć.

Aby komplement wyglądał szczerze, musisz spróbować być jak najbardziej konkretny w oświadczeniu kochających słów. Spróbuj zbudować zdanie jako zdanie złożone, a nie tylko powiedzieć, że twoja ulubiona kobieta ma poczucie humoru lub jest bardzo inteligentna, ale także wyjaśnić, dlaczego tak myślisz. Przy pomocy tak małej sztuczki, delikatne słowa dziewczyny, którą powiedziałeś, będą uważane za bardziej przekonujące i zgodne z prawdą.

Nie trzeba wylewać nocnego łóżka i obracać prosty lakoniczny komplement w długą odasię do jakości jednej dziewczyny. Pamiętaj, że krótkość jest siostrą talentu. Dwa lub trzy krótkie myśli wystarczy, aby uczuciowe słowa dziewczyny były postrzegane jako szczere i przekonujące. Również, zbyt długi i długi komplement pani może postrzegać jako pochlebstwo lub kpiny. Więc staraj się nie przesadzać, podkreślając pozytywne cechy ukochanej osoby i nie przesadzaj.

Nawet jeśli jesteś niezadowolony z czegoś w swojej dziewczynie, nie próbuj go zasłonić komplementem. Po prostu, nie idź dalej nauczyć. Konstrukcje typu "jesteś taki wspaniały, ale jeśli byłeś trochę nie tak-i-tak, to byłoby idealne" należy wrzucić do wysypiska. Pamiętaj: nie ma przedstawiciela sprawiedliwego seksu, takie stwierdzenia nie będą ich lubić. Wszakże, kiedy mówisz komplement, dziewczyny uważają, że każdy z nich dla konkretnego człowieka jest dokładnie taki sam, idealny.

Cóż, w końcu każdy człowiek powinien pamiętać, że kochające słowa dla dziewczyny mają duże znaczenie. Jeśli więc kochasz duszę serca i chcesz, aby piękny uśmiech nigdy nie opuścił jej twarzy, a jej oczy błyszczały radością i miłością, nie przejmuj się nią mówić, przynajmniej kilka razy dziennie, jak pięknie jest z jej ciałem i duszą.