719 Shares 8145 views

Usługi dla domeny, poczta i jego wielkości

E-mail jest niezbędny do praktycznie każdej działalności: Rejestracja w biznesie społecznościowego. Z kolei przedsiębiorcy na ogół mają własne strony internetowe, które oferują różne rodzaje usług. Aby wyglądać bardziej solidną i konkurencyjną, Handy-mail z domeny dla proponowanej reklamy produktów. Jeśli użytkownik dostaje zbyt dużo, wymagana jest również obsługa.

e-mail domeny – zestaw skrzynek pocztowych, które są połączone przez jedną nazwą. Oprócz rdzenia, to może mieć inne nazwy. Są synonimem głównej nazwy domeny. Na tej podstawie, bez wyjątku skrzynek mają wspólną część, która zaczyna się po symbolu @ i jest głównym nazwa lub jego synonim.

Przyczyny powstania poczty dla domeny jest host

Poczta w domenie nie jest przenoszona do innych zasobów, ponieważ od kilkudziesięciu osób, ale jeśli jest to wielki plac porównawcza z tysiącami użytkowników, to czynność ta będzie bardzo przydatna i potrzebna.

Często takie przeniesienie jest przeprowadzane w celu zaoszczędzenia miejsca. Zdolność podstawowy, który stanowi gospodarza ma ścisłej granicy i 10 GB. Taka kwota nie wystarczy nawet na sto adresów, nie wspominając o tysiącach. Na tej podstawie, że jest nieodpowiednie do spędzenia tak skąpą przestrzeń adresów, a najlepszym rozwiązaniem byłoby, aby opuścić to miejsce dla potrzeb zasobu.

Szczególne potrzeby dużej ilości adresów e-mail, aby pojawić się, gdy użytkownik staje się więcej niż 2-3 sto. Sytuację pogarsza korespondencyjnych zarejestrowanych użytkowników między sobą, który zużywa duże ilości danych. Najczęstszym przykładem wysyłania siebie tak dużo informacji – to komercyjny personel komunikacja strona związana ze sprzedażą.

Z tych powodów, domena-mail jest ważne, a to na stworzenie środków zagranicznych zapewni szczególne zalety, takie jak:

 1. Duża ilość przydzielonej pamięci. Zazwyczaj wszystkie zasoby przydzielone dość znaczną ilość informacji. Więc są łatwiej organizować komunikację z wieloma Informacje przekazywane pomiędzy użytkownikami.
 2. Wszechstronne możliwości zarządzania. Poszczególne środki mają specjalne filtry i dostosować wygląd, dzięki czemu łatwiej pracować.
 3. Znajomy wygląd i. Często jest to największe wyszukiwarki mają usługi w celu zapewnienia przestrzeni dla domeny. Wysłać je wygląda dość rozpoznawalny, więc nie trzeba spędzać dużo czasu, aby przyzwyczaić się do interfejsu.
 4. Wolna przestrzeń. Usługi, które świadczą usługi w zakresie świadczenia przestrzeni elektronicznej, najczęściej bezpłatnie. Chociaż istnieją wersje płatne, ale mają prawie takie same usługi.

„Yandex.Mail” domena

Ogólnie rzecz biorąc, dla domeny „Yandex” jest niemal całkowicie odpowiedni. Usługa ta ma wiele zalet:

 1. wymagana jest inwestycja.
 2. Pomimo faktu, że liczba skrzynek pocztowych jest ograniczona do 1000 mogą ubiegać się o ich wzrost. Podstawowe warunki – ma być właściciel dużego portalu internetowego, który musi być podłączony do „Yandeks.Pochte”, a liczba skrzynek lub bliżej granicy lub występuje wysoka aktywność użytkowników.
 3. Usługa zapewnia prosty interfejs i konfigurowanie kont użytkowników zarejestrowanych do właściciela domeny.
 4. Usługa pozwala umieścić logo miejscu wcale przywiązany do kont domeny.
 5. Objętość każdej zarejestrowanej skrzynki pocztowej jest nieograniczony.
 6. Kalendarz, który może być zsynchronizowany z harmonogramem prac, a także tygodnik.
 7. Specjalne narzędzia do pracy z dokumentami biurowymi.

Jak w przypadku wielu popularnych usług, istnieją możliwości dostępu mail:

 • za pośrednictwem strony internetowej;
 • telefon komórkowy;
 • innych usług pocztowych.

Gmail poczta

Usługa ta ma następujące różnice:

 1. To pozwala na dostęp do poczty z telefonów komórkowych.
 2. Adres jest zapisywany w postaci „name @ nazwa domena.ru”.
 3. Jest integracja ze wszystkich funkcji Google Apps. Najniższa cena za jej stosowanie dla jednej osoby wynosi 5 $.
 4. Obsługuje protokół IMAP lub POP i SMTP.
 5. Wolny jest podana tylko 10 GB miejsca na skrzynki pocztowe.

Mail.ru: usługi pocztowe

Charakterystyczne niuanse:

 • możliwość podłączenia aż do 5 tysięcy skrzynek poczty .;
 • ilość jest nieograniczona;
 • dostępne wejście na pocztę z telefonu;
 • przeglądać dokumentów online.

Ponadto, możliwe jest, aby komunikować się poprzez Mail.ru-agent i ma wbudowany kalendarz do 100 GB cyberprzestrzeni dla każdego konta zarejestrowanego.

Konfiguracja poczty dla domeny „Yandex”

Aby skonfigurować „Yandex.Mail” trzeba iść do pdd.yandex.ru/domains_add i pisać nazwę swojej domeny. Następnie trzeba zmienić na hoście lub nazwy profilu osobistego sekretarza serwerów NS:

 • dns1.yandex.net;
 • dns2.yandex.net.

Następnie należy potwierdzić, że wykonuje procedura ta jest gospodarzem domeny. Teraz można korzystać z domeny pocztowej, należy wpisać w przeglądarce: mail.yandex.ru/for/название domeny.

Ta metoda jest najbardziej prosty, ale jednym z najbardziej popularnych i skuteczne.

Wybór usługi e-mail dla domeny

Według charakterystyki najlepszym rozwiązaniem jest „Yandex” i Mail.ru, którego wersja została zaprezentowana w Google, niekorzystne finansowo.

Ogólnie rzecz biorąc, każda usługa ma swoje zalety, a to jest konieczne do wyboru, w oparciu o to, co będzie potrzebne usługi dla portalu, a co nie jest przydatne.

Poczta w domenie trzeba naprawdę pamiętam nazwy użytkownika pojawia się również ten adres poważniej.