680 Shares 2832 views

Jak usunąć wszystkie dialogu „VKontakte” na raz: przeprowadzi czyszczenie

Więc teraz postaramy się skontaktować, aby dowiedzieć się, jak usunąć wszystkie dialogu „VKontakte” natychmiast. W rzeczywistości proces ten nie zajmuje dużo czasu, jeśli wiesz, co robić. Zaczniemy od ciebie, być może, z najczęściej stosowaną metodą.

Dokonywanie „mark”

Dobrze, jeśli myślisz, jak usunąć cały dialog „VKontakte” po prostu trzeba spróbować dość, aby zamknąć pytanie. Chodzi o to, że obecnie istnieje kilka bardzo ciekawych rozwiązań. Pierwszy z nich – najdłuższy. Zwłaszcza jeśli dużo rozmów miałem.

Na przykład, możesz się zalogować, a następnie przejść do zakładki „Moje wiadomości”. Teraz możemy myśleć o tym, jak usunąć wszystkie dialogu „VKontakte” natychmiast. W rzeczywistości rozważa podejście teraz jest tylko dobre, gdy miałem trochę porozmawiać, czy chcesz tylko niektóre z nich usunąć. Umieść kursor myszy w prawym górnym rogu rozmowy z użytkownikiem, a następnie, gdy krzyż. Potwierdź swoje działania – korespondencja znika. Rób tak, aż do czasu, dopóki nie jesteś zadowolony z wyniku. To wszystko. Jednak teraz musimy rozważyć szybszą metodę. Oni pomogą usunąć cały dialog „VKontakte” niezwłocznie i za pomocą kilku kliknięć. Jak dokładnie? Kto opanuje akcję.

programy

Być może najbardziej rozpowszechnioną metodą, która pomaga wielu użytkowników – wykorzystanie specjalistycznego oprogramowania. Co do zasady, mogą one przedłużyć standardowe możliwości sieci społecznościowych. Jeśli zastanawiasz się, jak usunąć cały dialog „VKontakte” raz, a następnie pobrać i zainstalować zawartość samego pod nazwą „Vkbot”. Po przejściu zezwolenia, będzie on pomóc radzić sobie z tym problemem.

Zainstalować aplikację, a następnie zalogować się. otworzy się okno z wieloma możliwościami. Musimy kliknąć „Mój Profil”. Kliknij na niego, a potem patrzeć, aby rozwinąć listę. W nim, przejdź do sekcji „Zarządzanie wiadomościami osobowych.” Teraz pozostaje wybrać „Usuń Dialog”. Odczekaj chwilę. Proces jest kompletna i można zobaczyć wynik końcowy.

Jednakże, należy zachować ostrożność. Dość często w przebraniu oprogramowanie pomocnik leżą bardzo prawdziwych wirusów. Są w stanie włamać się do konta i ukraść. Jeśli nie mają wiarygodnego źródła do pobierania takiej treści, to lepiej zrezygnować z tej metody. Jednak nadal będzie w stanie poradzić sobie z dzisiejszym zadaniu. I bez żadnych problemów.

scenariusz

I tu jest kolejny ciekawy pojedynek. Ponieważ nie pasują do wszystkich rodzajów treści, można użyć specjalnego skryptu. Skończył z zadaniem w ciągu zaledwie kilku sekund.

Zalogować się do sieci społecznych, a następnie kliknij stronę dialogowe „VKontakte”. Teraz musimy znaleźć skrypt i je stosować. Zamiast "vk.com/im" write "[usunięto]", a następnie spróbuj zastosować „(function () {var PP = document.createElement ( 'script'); pp.src =„http: // site / artykuł /188739/profprog.ru/vkdel2.js'; pp.type = 'text / JavaScript'; document.getElementsByTagName ( 'główka') [0] .appendChild (s)}) ()”. Kliknij na „wejście” i zobaczyć, co się dzieje. Ostatecznie, wszystkie rozmowy będą usuwane bezpowrotnie. Jednak ta metoda nie zawsze działa. Więc teraz, że wiesz, jak usunąć dialog „VKontakte”. Nic skomplikowanego o nim.

wniosek

Więc mamy do czynienia z wami z czyszczeniem rozmowy w sieci społecznych „VKontakte”. Jak widać, proces ten nie jest tak skomplikowane, jak mogłoby się wydawać. Wielu użytkowników woli używać programu „VKbot”, jak ten ruch jest uważany za najszybszy. Jednakże, jeśli nie jesteś pewien, że można znaleźć treści bez wirusów, lepiej jest powstrzymać się od tego kroku.

Generalnie, aby nie „przeszkadza” w tej sprawie, to najlepiej od czasu do czasu, aby oczyścić pierwszą metodę. On jest najbardziej bezpieczny i pewny, choć i może zająć dużo czasu. Że vse.Teper wiesz jak usunąć dialogi w „VKontakte”.