831 Shares 4541 views

Jak wybielać zęby w domu?

Wszyscy patrzymy z zazdrością na gwiazdy ekranu telewizyjnego, które nawet w bardziej dojrzałym wieku mają białe śnieżnoboty uśmiech, które w naturze się nie zdarzają. Oczywiście, aby mieć takie olśniewające białe i nawet zęby, trzeba mieć dość dużo pieniędzy, niezależnie od tego, jak bardzo zadajesz sobie pytanie, jak wybielać zęby w domu – efekt ten sam się nie osiągnie i nie ma wątpliwości, czy rodzime zęby Czy można zastąpić całą szczękę implantami tak popularnymi teraz?

Jeśli jednak ktoś jest jeszcze młody, nie jest palaczem z wieloletnim doświadczeniem, a jego zęby są wystarczająco zdrowe, wystarczy, aby były lżejsze (przynajmniej przed ważnym wydarzeniem), a następnie można podać kilka prostych wskazówek, niż można Wybiel zęby w domu.

Bardzo dobrym i najważniejszym nieszkodliwym środkiem jest dobrze znany węgiel aktywny, który można znaleźć w aptece i kosztuje tam grosza, a wiele domów jest prawie zawsze dostępne.

Musisz tylko zmiażdżyć pigułkę innego węgla, lekko zwilżoną proszkiem wodnym, ząbkować zęby, można użyć szczoteczki do zębów lub po prostu wylać wilgotną bawełnianą podkładkę lub na bandaż złożony w kilku warstwach. Oczywiście, jest mało prawdopodobne, że będzie możliwe, aby zęby idealnie białe, ale że będą one rozświetlać i opaść na tabliczce (chyba że jest to wieloletni kamień nazębny). Ponadto ważne jest, aby węgiel był nieszkodliwy dla błon śluzowych całej jamy ustnej, a dla przewodu pokarmowego (jeśli przypadkiem połknie się, to wcale nie jest straszne). Najważniejszą rzeczą nie jest przesadzanie, szczotkowanie zębów – nadal istnieje możliwość zranienia szkliwa z największymi cząstkami węgla.

Jest jeszcze inna możliwość niż wybielanie zębów w domu, choć trochę mniej bezpieczna w przypadku błony śluzowej jamy ustnej i szkliwa zęba, ale mimo to jest całkiem skuteczna – jest użycie sody do pieczenia. Wszyscy wiedzą, że soda jest doskonałym materiałem ściernym, doskonale oczyszcza kubki z ciemnej blaszki pozostającej z zaparzonej herbaty, a także można usuwać małą płytkę nazębną na zębach .

Jak wybielać zęby sodą?

Nic też nic skomplikowanego – trzeba dodać cienką warstwę pasty do zębów na szczoteczkę do zębów i posypać sodą na górze, a następnie ostrożnie, ale delikatnie pędzić zęby przez 3 minuty. Nie jest tak bezpieczne użycie jednej sody silnie wstrząsanej nią na szkle zęba – należy pamiętać, że jest to bardzo agresywna metoda, a jeśli zauważysz efekt jego stosowania, należy pamiętać, że takie czyszczenie nie jest wykonywane nie rzadziej niż raz w tygodniu , W przeciwnym razie może to być szkodliwe, ponieważ soda jest substancją ŜrąŜną, a dziąsła mogą cierpieć, a emalia zębów równieŜ zuŜyć się szybciej.

Ponadto pytanie: jak wybielać zęby w domu, dentysta może doradzić, aby kupić system bielenia, który jest specjalnym kapu, zwykle produkowany w tej samej klinice stomatologicznej wyłącznie dla zębów i trzeba zastosować nowoczesny wybielanie Żel. Taki system nie będzie oczywiście kosztowny, ale jeśli twoje pragnienie wybielania zębów w domu tak dużo, a ty jesteś gotowy wydać, to jest to prawdopodobnie najbardziej skuteczny sposób. Ponadto zawsze możesz zasięgnąć porady lekarza o wskazaniach i przeciwwskazaniach do jego stosowania.

W każdym razie staraj się przestrzegać zasad opieki jamy ustnej, nie wspominając o tym, że należy pamiętać o szczotkowaniu zębów 2 razy dziennie, a jeśli jest taka możliwość, to po każdym posiłku rzucić palenie (jeśli jesteś palaczem) Po wypiciu filiżanki silnej czarnej herbaty lub kawy, spróbuj spłukać zęby ciepłą wodą.

Lecz bardziej trafne jest przydzielanie czasu i pieniędzy na wizytę u dentysty co najmniej raz w roku i usuwanie profesjonalnie z płytki nazębnej – wszystko to są "prawdomówne", ale niewiele postępuje za nimi, niestety, ale tylko myśleć o tym, jak wybielać zęby Warunki domowe.