111 Shares 6234 views

Vadim Kolganov: Filmografia, biografia i życie osobiste (zdjęcie)

Rosyjski aktor Vadim Kolganov urodził się w styczniu 1971 roku w regionie Ułanowsk w małej wiosce Baranovka. Rodzina miała dwoje dzieci: Vadim i Natasha – jego starsza siostra. Wkrótce rodzina Kolganowa przeniosła się do Orenburga, gdzie Vadim spędził dzieciństwo. W swojej rodzinnej wiosce przyszedł tylko na letnie wakacje.

Poważna pasja do teatru

W szóstej klasie chłopak interesował się teatrem i zaczął grać w spektaklach Teatru Młodych Widowców, gdzie został zabrany przez jego starszą siostrę. W tym czasie Vadim poważnie angażował się w uprawianie sportu: w piłkę nożną, hokej, wykazał dobre wyniki w boksie. Jednak kariera sportu musiała zostać porzucona z powodu problemów zdrowotnych, które powstały.

Pierwszy występ, który nazywał się "Kawałem Pieczywa", Vadim Kolganov wystawił jako dziesiąte miejsce. Pod koniec szkoły młody człowiek staje się studentem Orenburga College Kultury. Po ukończeniu wydziału "reżyserii teatralnej" z czerwonym dyplomem przyszły aktor wystąpił w szeregach sił zbrojnych w Chabarowsku i Kamczatce przez dwa lata.

Pracuj na scenie teatralnej

Zaraz po armii Vadim Kolganov otrzymał pracę w Orenburgu Centrum Kreatywności Dzieci i Młodzieży, a jednocześnie uczęszczał do szkoły muzycznej. To prawda, że nie skończył studiów przed ostatnim kursem, przyszły aktor postanowił przenieść się do Moskwy. W stolicy Vadim zdołał wejść w rolę aktorstwa i kierować wydziałem VGIK w trakcie Reichelgauz i Khutsiyev. Już w pierwszym roku zauważyli talenty Kolganowa. Wkrótce grał w "Szkole Nowoczesnej" – teatru Reichelgauza.

W 1998 roku młody artysta z powodzeniem ukończył VGIK i został przyjęty do trupy teatru dramatycznego Stanisławskiego, gdzie przez pięć lat otrzymał role w spektaklach Taming of the Shrew, Dwunasta Noc, Testament w języku włoskim i Maskarada. Ale potem Kolganov postanowił wrócić do Rayhelgauza, który nadal tam pracuje.

Aktor aktorów

Jego pierwszy mały kinolol Vadim Kolganov grał w serii "Truckers", wydanej w 2001 roku. W następnym roku został zaproszony do jednej z głównych ról wielu filmów "Free Woman". W ciągu najbliższych czterech lat z udziałem wzięło udział kilka innych seriali telewizyjnych. W 2005 r. Widownia ukazała się w filmie "Bastards" w 2005 roku w filmie "Wolfhound". Ale szeroka popularność przychodziła do Vadim po filmie telewizyjnym "Tatyanin Day", w którym grał Rybkin Victor. W 2007 roku został nagrodzony tytułem aktora Honorowego Artysty Rosji. W tej sprawie jego twórcza kariera nie powstrzymała się, ale nadal nabiera tempa. Udział Kolganowa w kilku projektach telewizyjnych ("Duża Rasa", "Król Pierścienia" i "Epoka Lodowcowa") dodał tylko do aktora.

Życie osobiste

Początkowo młody aktor nie otrzymał żadnych ról w filmach, często musiał pojawić się w reklamie. Jeden z reklam z jego udziałem był kręcony w Soczi. Wracając z kręcenia filmu, trzydziestoletni Vadim Kolganow spotkał swoją przyszłą żonę – Ekaterinę Goltyapina. Było niesamowite nieporozumienie – młodzi ludzie sprzedawali bilety kolejowe do tego samego miejsca. Podczas rozmowy okazało się, że pracują w tym samym teatrze, ale nigdy się nie widzieli. Vadim uważał to za "znak z nieba" i przybył do Moskwy następnego dnia zadzwonił do dziewczyny.

Wkrótce Katya zamieszkała w pokoju przeznaczonym na Teatr Kolganov. Każdego dnia coraz bardziej zakochać się ze sobą, dopóki Vadim raz rano nie wystąpi, aby złożyć propozycję dziewczyny. Tego samego dnia zgłosili się do lokalnego urzędu skarbowego, a miesiąc później zagrały skromne wesele w kręgle, biorąc od przyjaciela potrzebną kwotę pieniędzy. Dopiero wtedy nauczyli się ich relacji w teatrze.

Żona Vadima Kolganowa, od pierwszych dni życia, nalegała, aby zmienić obraz męża, ponieważ wierzyła, że w jego wyglądzie nadmierna brutalność uniemożliwiała mu bardziej aktywne działania w filmach. Naprawdę, dzięki temu, że Vadim pożegnał się z długimi włosami, skórzanymi spodenkami i wiciemistą (aktor, jak to widać w serii "Truckers"), był coraz bardziej zapraszany do kręcenia filmów.

Młody mąż szybko znalazł wspólny język z rodzicami Katie i chętnie odwiedza ich w orle. Zarówno teściowie, jak teściowie (obaj aktorzy) są bardzo blisko teściowa, którzy znaleźli w nim duchowo bliskiej osoby. Rodzina ma tradycję – każdego nowego roku spotkać się w Orel, zebrała się przy świątecznym stole i cieszyć się rozmową w niesamowitej, twórczej atmosferze, która panuje w domu.

Rodzina dla aktora zawsze stała i jest na pierwszym miejscu. Jak sam sobie mówi Vadim Kolganov, żona i dzieci są wielkim szczęściem, które należy chronić przed wszelkimi nieszczęściami i przeciwnościami losu.

Filmografia

2001: seria "Truckers".
2002: seria "Wolna kobieta".
2003: mini seria "Free Woman-2", TV "No Matter", seria "Stiletto".
2004: filmy "Listener", "Osobisty numer", serie "Planowałem uciec".
2005: mini-seria "Złoty Cielę", film "Dreaming nie jest szkodliwy".
2006: obrazy "Bastardy", "Wolfhound", seria "Złota teściowa".
2007: seria "Tatyanin Day", "Sea Soul", "Dorosłe życie dziewczyny przez Polinę Subbotina".
2008: "Diagnoza śmiertelna".
2009: "Merry Men", "Desantura".
2010: seria "Garaże".
2011: mini-seria "Towarzysz Stalin" i film "Powrót do szczęścia".
2012: "Efekt Beauharnais".