521 Shares 8701 views

Najbardziej wysoko płatnych zawód w Rosji

Kiedy szukasz potencjalnego zatrudnienia lub w celu uzyskania rzeczywistej powstawanie wielu przeglądania TOP wysoko płatnych zawodów w Rosji. Przecież każdy chce mieć zyski, popularnego i prestiżowego zawodu.

US

Siedem pierwszych miejsc na liście najbardziej prestiżowych i lukratywnego zawodu w Ameryce jest zajęta przez lekarzy. Na przykład, anestezjolog w USA średnio zarobić 290 tysięcy dolarów rocznie. wynagrodzenie chirurga jest 260 tysięcy dolarów, ginekolog – 210 tysięcy, i tak dalej. Nawet dyrektor sklepu w Ameryce otrzymuje skromną pensję niż pielęgniarka anestezjologa.

specjalne lekarz przyszedł i wykaz wysoko płatnych zawodów w Rosji. Mamy to jest trzecim najbardziej prestiżowych, ale to nie jest uważane za opłacalne. Według socjologów, zawód medyczny jest uważany za prestiżowy, ze względu na zapotrzebowanie na dobrych fachowców. Ponadto, dotyczy on ważnym moralnym i specjalności.

Te sondaże były

Najbardziej wysoce wypłacane zawodu w wykazie znajdują się w Rosji, co następuje:

1. Sędzia, adwokat, notariusz.

2. starszy menedżer, dyrektor.

3. farmaceuta, lekarz.

4. bankowy pracownika.

5. Finanse, ekonomista.

6. biznesmen.

7. Wiceminister, urzędnik państwowy.

8. Pracownik programistę komputerowego firma.

9. rewident księgowy.

10. Pracownik showbiznesie.

Jest jednak zauważyć, że najbardziej wypłacane zawodu w Rosji stale się zmienia, jak zmienia się ich popyt. Do tej pory prawnicy nie są już eksperci, którzy zarabiają najwięcej. Wielu specjalistów prawne bardzo małe wynagrodzenie. I znaleźć pracę w swojej dziedzinie natychmiast po ukończeniu studiów jest bardzo problematyczne. Który stanowi dla dziewcząt, którzy ukończyli szkoły prawniczej, pracowała jako sekretarka w sądach, gdzie nie ma prestiż lub zysk.

Prestiżowych i najbardziej wypłacane zawodu w Rosji

Co przyniesie specjalność gwarantowana dochody? Z ratingiem VCIOM jest dyskusyjna, ponieważ wynagrodzenie nie może być niższe niż wynagrodzenia Ministra prawnika lub dyrektora. Najbardziej przychody w naszym kraju przynosi zawód „urzędnik najwyższy rangą”, a mało kto odważy się zaprzeczyć, że.

W następnej kolejności na liście „Najbardziej wysoko płatnego zawodu w Rosji” jest wiodącą pozycję w dziedzinie złoto, ropa naftowa, aluminium, niklu i miedzi. Te zawody zawsze przyniósł dobry zysk, a więc będzie trwać tak długo, jak świat skończy się zasobów naturalnych. Przedsiębiorców podejmuje trzeci honorowe miejsce na liście. Po czwarte – bankierzy i ich przybliżone.

Wynagrodzenie pracownika banku zawsze była wysoka, a dziś sytuacja pozostała taka sama. Ale aby to zadanie zarządzania dużą organizacją, nie jest takie proste. Piąte miejsce w rankingu danej do zawodu „Programmer” i specjalistów pracujących w dziedzinie innowacji. A jeśli uważasz, że prognozy socjologów, a następnie bardzo szybko będzie można polegać na technicznym specjalny, rentowność i prestiż, które znacznie wzrośnie.

Ogólnie rzecz biorąc, możemy podsumować, że rentowność tego zawodu, jest oczywiście ważne, ale to lepiej nie skupiać się tylko na ten czynnik. Prace powinny lubisz i dopasować swoje interesy i charakter. Mimo wszystko ciągle się zmienia świat, i to jest możliwe, że jest to zawód wybrałeś, będzie najbardziej opłacalna i popularna.