259 Shares 8551 views

Nail Fashion 2012: paznokci polski magnetyczny i craquelure

Żadnych drogich ubrań i makijażu nie uratuje dziewczynę jeśli ona zadbana ręce. Z drugiej strony, piękny manicure uzupełniać nawet najbardziej skromną dziewczynę. Jednak w dzisiejszym świecie, podlegają modzie, nie wystarczy, aby mieć piękny manicure, trzeba także być na bieżąco z nowościami w modzie. A fakt, że sztuka gwóźdź ma swoje własne trendy w modzie, nie może być wątpliwości: Dlaczego pojawiły się dopiero niedawno magnetyczny lakier do paznokci i Craquelure.

Więc, co obiecujemy trendów mody w lakier do paznokci?

W paznokcie odzieżowych mających średnią długość i kształt owalny lub kształt migdałowy które wskazują powrotu naturalności. Także w modzie są praktyczne krótkie paznokcie.

Wciąż nie wychodzi z mody, klasyka kurtki i marynarki, który łączy w jasnych i kontrastowych kolorach, takich jak biały lub czarny z czerwonym, niebieskim i złota, etc. W modzie tzw moon manicure. Staje się to w następujący sposób: na samym dnie taśmy paznokci są przedstawione w postaci półkola, a to taśma musi być jasny kolor niebieski, czerwony, fioletowy. A reszta jest pokryta lakierem mniej chwytliwe: brzoskwinia, biały, beżowy.

Nawet w obecnym sezonie w sposób taki jak nowość manicure rozciągania. Do jego powstania wymaga pewnej umiejętności, bo musimy „rozciągnąć” koloru od jasnego do ciemnego i od palca do palca. Przydatne tu i możliwość łączenia kolorów, łącząc w ciepłych kolorach z ciepłe i zimne – po prostu zimno.

W modzie dzisiaj takie nogi, które wcześniej były uważane za oznakę złego smaku: krótkie i zawsze pomalowane jaskrawo lakier. W toku są czerwony, zielony, żółty i inne żywe kolory, a szczyt mody – jasny niebieski. Jednak dla tych, którzy kochają odcienie cichsze, 2012 w sklepie mały oszczędzania złota.

Manicure szczególny urok tego sezonu daje magnetycznego i pękanie lakieru, która weszła w modzie niedawno.

Nail polskim magnes został wynaleziony przez Nails Inc. (Wielka Brytania). Nazwaliśmy to magnetyczny atrakcji, które oznacza „przyciąganie magnetyczne.” Lakier ten został wydany przez polskich magnetycznych zaledwie trzech kolorach: fioletowym, szarym i złotym kolorze. W załączniku do lakieru specjalne dysze, wbudowane bezpośrednio do fiolki nasadki. Zawierają one magnes, za pomocą których w rzeczywistości utworzonych ulgę manicure.

Oczywiście, ten lakier nie jest tani, ale krajowe modne kobiety nie martw się – można już znaleźć wiele innych producentów lakierów magnetycznych na rynku rosyjskim oraz w przystępnej cenie. Wśród nich, pupa paznokci magnetyczna, ViDeSAM, Lancome Dance Legend i inne. Zdecydowane LCN upadł dalej przez specjalne magnesy, które pozwalają tworzyć różne rysunki na gwoździu.

Pojawienie paznokci kobiet magnetycznych mają możliwość w domu, aby stworzyć manicure poziomie, który był wcześniej dostępny tylko w kabinie. Wspaniały efekt holograficzny, odcienie metaliczne można utworzyć na paznokcie są prawdziwymi arcydziełami. Zdarza się, że przy odpowiednim doborze kolorów, nie ma się wrażenie, że paznokcie są pokryte kamieniem, na przykład oko tygrysa.

Jak prawidłowo używać magnetyczny lakier do paznokci

Na niskiej zawartości tłuszczu stosuje się fundament pod paznokcie lakierem. Następnie, dwie warstwy lakieru pokrywy magnetycznego (dla maksymalnego efektu warstwa ma wystarczająco gęste). Bez oczekiwania na wyschnięcie farby, stosuje się do górnej części naskórka każdego gwoździa jest w lakierze pokrywa magnesu (około 10-15 sek.), Uważając, aby nie dotknąć najbardziej lakieru. Malować lepiej wychowane, po wyschnięciu, przykryć specjalną powłoką. Co jest niezwykłe, obejmujące utrwalacz lakieru jest surowo zabronione.

Inną niezwykłą nowość – to lakier rozrywające (jeśli poprawny – w craquelure). Jej szczególną cechą jest to, że po nałożeniu lakieru do paznokci lub innych, to rozszerza się, tworzenia pęknięć i wystawienie podłoża. Craquelure podzielone na 2 rodzaje, w zależności od tego, co pęknięcie formach: małych i dużych.

Użyj Craquelure prostu. Aby wybrać fundament, kontrastujące z krakingu farby (na przykład czerwony dla złota cracelures lub czarny do srebra), stosuje się go, należy odczekać do wyschnięcia. Następnie nakłada się na górną lakier pęka. Im grubsza warstwa jej – szersza będzie pękać. Po wysuszeniu paznokci powinna być stała.