99 Shares 2068 views

Jak sprawić, by dom dla dzieci w mieszkaniu?

Wszyscy wiemy, jak czasami nie ma wystarczającej przestrzeni osobistej. W dorosłym życiu jesteśmy teraz i wtedy do czynienia z problemami kolejek, korków, nowoczesny nosów, którzy wspinają się na cudze sprawy. Jednakże, to samo można powiedzieć o dzieci, które po prostu potrzebują własnej przestrzeni gry, w której nikt nie będzie rozpraszać i dotykowego. I małe tajemnice, które chcę zachować od rodziców, zawsze będzie. Jeśli chcesz wesprzeć niezależność, i po prostu zadowolić dziecko, dobrym rozwiązaniem byłby dom dla dzieci. Mieszkanie może przynieść namiot dzieci lub wymyślić coś innego.


obszar

Głównym parametrem, według której odbija się w selekcji i układ myślenia poprzez przyszłości pokoju dzieci będzie od wielkości mieszkania. Po tym wszystkim, według niego trzeba będzie umieścić w domu cały plac zabaw.

Dom dla dzieci w mieszkaniu musi być dobrany z uwzględnieniem jak rodzina mieszka w ogóle.

 • Ci yutites w małym odnushke? Można bezpiecznie zapomnieć o konstrukcji drewnianej lub dużych domów z tworzyw sztucznych.
 • Czy dziecko ma prywatny pokój? Oto opcje, ale zwykle dzieci nie przeznaczyć duże obszary, więc można dopasować dowolną wersję naściennego.
 • Cóż, jeśli jesteś gotów porzucić dziecko większość salonie, to może stworzyć prawdziwą dwukondygnacyjny centrum zabaw ze zjeżdżalniami dla niego.

namiot

Tak, to jest najprostszym rozwiązaniem, aby stworzyć dom dla dzieci w mieszkaniu, jeśli masz mało pieniędzy i ograniczonej wielkości pomieszczenia. Ten dom będzie trwać około 1,5h1,5 metrów w pomieszczeniu. Z minusów można zauważyć:

 • Produvaemost. Jeśli idziesz w poprzek przeciągów podłogowych lub po prostu zimno, upewnij się, że Twoje dziecko nie jest przepalony.
 • Bardzo młody to lepiej nie opuszczać. Ze względu na niestabilną strukturę dziecko może łatwo przewrócić ten dom dla siebie.

Ale nie wszystko jest tak źle. Istnieją sposoby, aby zneutralizować te dwa problemy. A niektóre z korzyści można uzyskać doskonałe schronienie, w którym dziecko będzie się swoimi sprawami.

 • Taniość. Za niewielką sumę dajesz dziecku poczuć przestrzeń osobistą.
 • Zwartość. Ten dom jest zawsze możliwe, aby połączyć tak, że staje się płaska. Potem usunięto pod sofą lub szafce bez zajmowania miejsca w mieszkaniu.
 • Na podłodze namiotu więc zawsze można umieścić izolowaną obudowę.
 • Dodawanie trochę pieniędzy można kupić „wigwam”, który będzie stabilny i nie spadną.

Tak więc, dom-namiot dla dziecka w małej wielkości apartamentu dodać prywatnego miejsca dla dziecka i będzie doskonałym ekonomvariantom.

namiot +

Bit zaawansowana wersja namiotu będzie domy z dodatkowych rur i placów. Jest to dobre połączenie, które obejmuje kojec dla dziecka lub rurki, przez które można indeksować. Praktyczna skuteczność niej nie może się odbyć, ale wiele dzieci lubią. Zwłaszcza jeśli wypełnić go z kulkami. Jak widać, domek tanich zabaw dla dziecka w zestawie mieszkanie nie będzie większego problemu. Jednak wielu rodziców preferują bardziej trwałe opcje. Po początkowo domu może w końcu przekształcić się w całym pomieszczeniu. Ale o takich możliwościach, będziemy rozmawiać o tym później.

plastikowy

Jeśli masz trochę wolnego miejsca, kolejnym rozwiązaniem dla Ciebie. Domy dla dzieci w mieszkaniu, zdjęcia, które zostały przedstawione poniżej ustaw z tworzywa sztucznego. To sprawia, że są niezwykle wytrzymałe i stabilne, a więc trwałe. Ponadto, są one łatwe do mycia i pielęgnacji, a niska waga konstrukcja umożliwia przenoszenie w dowolnym miejscu, bez większego wysiłku. Jeśli to konieczne, to schronienie mogą być podjęte na ulicę (w ogrodzie), a nawet deszcz będzie niespokojny.

Wadą może być szybki zanik i utrata estetycznego wyglądu. Ponadto, wielkość tych domów są bardzo małe, i nie jest to miejsce, z wyjątkiem jednego krzesła. Podczas gdy w tym samym namiocie, dziecko będzie indeksować do szału.

drewno

Jeśli jesteś zagorzałym zwolennikiem materiałów przyjaznych dla środowiska, to nie masz wyboru, jak tylko kupić gotowe rozwiązanie. Ponadto, takie rozwiązanie nie zawsze będzie dom.

Zrób drewniany dom dla dzieci w mieszkaniu, trzeba przygotować dobry grunt dla dziecka teraz ma swój własny kąt i przestrzeń osobistą. Takie budynki są trwałe i niezawodne. Jedyną rzeczą – nie są one zalecane dla bardzo małych dzieci ze względu na prawdopodobieństwo wystąpienia szkody. Ponadto te powierzchnie wymagają regularnej konserwacji i czyszczenia kurzu.

Można wyróżnić dwa rodzaje domów drewnianych.

 1. Pierwszy – to typowy dom. Z drzwiami i oknami. Może być umieszczony zarówno na ulicy, w domu, bezpiecznie przykręcone do ściany. Wśród nielicznych wad: te budynki nie są ruchome i trzeba dokładnie zrozumieć, co to nie stać na rok lub dwa, i wiele więcej.
 2. Po drugie – jest to raczej plac zabaw. Istnieją różne odmiany. Na przykład może to być łóżko dwupoziomowy z pryczy na górze i obszaru pracy / play poniżej. Lub, wręcz przeciwnie, pozostawiając dno łóżka, można umówić się na górze plac zabaw, prętów ściennych i zjeżdżalniami. Ale znowu, jeśli nie ma wolnego miejsca w mieszkaniu.

własne ręce

Oprócz płatnych opcji, istnieją sposoby, aby ustawić dom zabaw dla dzieci w ich własnym mieszkaniu. W tym przypadku nie trzeba sverhzatrat, ale siły pracować.

Najprostszym rozwiązaniem – aby uczynić go do domu dziecka w mieszkaniu tkaniny. Dokładniej mówiąc, wszystkie znane arkuszy.

 • Bierzesz dwa krzesła i umieścić je na ścianie. Zawrócić do siebie i otworzyć się w odległości 1-1,5 metra. Teraz można pokryć je z arkusza. Dostaniesz zaimprowizowany „pręta”. Aby ułatwić zadanie, można użyć, na przykład, kąt między kanapą i ściany, a następnie trzy boki namiotu będzie gotowy. Najszybszym i najwygodniejszym rozwiązaniem byłoby użyć tabeli-book. W tym przypadku, zawsze można rozwinąć „Dom Dziecka” w jednym ruchu.

karton

Rozważaliśmy najłatwiejszym sposobem utworzenia Lodge grę. Jednak trochę wysiłku, możesz zrobić dla swojego dziecka dokładniejsze podobieństwo sali gry. Wystarczy przypomnieć żywy przykład gdy jedna Filipina córka zrobić zabawkę kuchnię z pól. Dom dla dzieci w mieszkaniu z rękami – to dobry sposób, aby spędzić z dzieckiem trochę czasu.

 1. Tak, aby utworzyć co najmniej jeden pokój, musimy pewne materiały. Na przykład, może to być na tyle jeden pudełko spod lodówki, ale lepiej jest użyć opakowania telewizorów LCD. Weźmy na przykład sześć identycznych z pola telewizji przekątnej 80 cm.
 2. Wyciąć górną i dolną część, która jest zapakowany urządzeń i pozostawić gołe pole.
 3. Wyciąć jedną z krawędzi na każdej z nich i dostać sześć identycznych części.
 4. Zapinanie je ze sobą za pomocą taśmy klejącej i zszywacza (lepiej przemysłowej). Dostajemy dwa wysokie rożny. Wysokość ta powinna być na tyle, na to, aby ukryć przed przyrostu obwodu głowy dziecka z 1-1,2 metra. Pozostaje tylko wybrać sposób można postawić budynek:
 • Blisko ściany. Technika ta zwiększy powierzchnię domu. Wbić gwóźdź w ścianę i powiesić je na parze drewnianych listew. Do nich z kleju i małych gwoździ można przymocować tekturę.
 • Jeśli zdecydujesz się trzymać razem dwa rogi ze sobą, a następnie trzeba będzie coś zrobić struktura bardziej stabilne. Byłoby najlepiej podłoga i dach z roślin tej samej płytce. Jeśli poprzednia wersja nadal zamontowany na ścianie, tutaj dostajemy w pełni ogrodzony ze wszystkich stron pudełka.

Po zainstalowaniu całą strukturę, pokroić w jej okien i drzwi. Można zostawić wiszące na zawiasach, lub wymienić kurtyny. W celu zapewnienia Loży bardziej estetyczny wygląd, lub po prostu wykorzystać foliyu okleyte zwykły papier, a wraz z dzieckiem pomalować swoje rysunki.

Carpenter uwaga

Jeśli wy rąk rosną z właściwym miejscu, można ułożyć swój dom zabaw dla dzieci w mieszkaniu. Bez wątpienia gra Stadion drewna są bardzo drogie, nawet jeśli im się zebrać. Ale cena nie jest jeszcze uzasadnione. Jak sprawić, by dom dla dziecka w mieszkaniu na drzewie?

 1. Wybierz lokalizację, w domu, który będzie zlokalizowany Playhouse.
 2. Zapytaj dziecko, co chce. Wydać jakiegokolwiek związku z rzeczywistymi projektami w sklepach.
 3. Zrób wykres i dowiedzieć się, ile i jakie elementy trzeba.
 4. Wykonać pomiary i obliczenia wymiarów elementów.
 5. Teraz przejdź do dowolnej fabryki mebli i po prostu dokonać cięcia na parametry, które zostały obliczone. Więc trzeba tylko zapłacić za materiał, a nie pracę projektantów, designerów.

Biorąc pod uwagę obecną konstrukcję i fakt, że znalezienie prosty podłóg i ścian w mieszkaniach jest problematyczne mało, nie planujemy zamontować drewniany domek dla dzieci na ścianie. To może być odpowiednie dla zwykłych prętów ściennych, ale nie dla dużych budynków. Więc na pewno, a regulujące nogi do poziomowania.

Innym sposobem, aby dom dla dzieci w mieszkaniu – kupić zwykłe łóżko dwupoziomową. Niech dziecko śpi na górze, a dolna część może być zasłonięte pościele, aby uzyskać normalną pokrywę.

cena

Niezależnie od wybranej opcji, zawsze jest kwestia ceny. Oczywiście, grać dom dla dzieci w lokalu nie może być porównywana z odpowiednikami ulicy, ale może także wymagać znacznych inwestycji.

 • Darmowe. będzie można dokonać do pokoju, korzystając z materiałów pod ręką. Często przynosi wiele niedogodności dla rodziców, a bałagan w całym mieszkaniu świadczone.
 • Do 1500 rubli. Za cenę, można kupić gotowe opcje składanych. Są niewielkie, ale jest bardzo nietrwały.
 • Od 1500 do 2500 rubli. Nie różnią się od poprzedniej, ale jeden z jakości – stabilność. W tych elementów metalowych w celu poprawy niezawodności i wytrzymałości konstrukcji może być używany. Są to drzwi, które otwierają lub zawinięte w górę.
 • Od 10.000 do 25.000 rubli. Opcja ta będzie wymagać, aby mieć wystarczająco dużo miejsca. konstrukcja z tworzywa sztucznego jak już prawdziwych domów, a różnią się wielkością, kolorem i funkcjonalności.
 • Ale drewniana konstrukcja może już zrobić jako bardzo tani i oszczędny bajeczne pieniądze – w zależności od sposobu ich zbierania.

wniosek

W każdym razie, wybór należy do Ciebie. Będzie to domowy lub bezpłatnie namiot pełen dom zabaw, za wszystko trzeba zapłacić, czy to pieniędzy lub pracy i wysiłku. Ale co najważniejsze, należy pamiętać o kogo uczynić dom. Pamiętaj, aby poprosić poglądy i życzenia dziecka. Może to będzie o wiele bardziej interesujące, aby spędzić czas z rodzicami i własnej klej zbiorczego schronienia, niż zyskasz namiot i zapomnieć o nim.