434 Shares 4593 views

Humorystyczne prezenty na rocznicę kobieta robi jest oryginalny!

Zapewnić przysług na przyjęcie urodzinowe – zawsze bardzo przyjemne doświadczenie dla każdego uczestnika imprezy. Humorystyczne prezenty na rocznicę kobiety – wielką szansę, aby zrobić wspaniałą niespodziankę bohatera z okazji i wyrazić swoją wyobraźnię. Gdy wybrany jest nietypowy Present, pożądane byłoby odejście od tradycyjnych form dostawy, i zbliżyć się pytanie pierwotnie. Artykuł oferuje porady dla tych, którzy zdecydowali się na śmiały eksperyment.

Jak pokonać komiks prezentacji prezentów?

Należy zauważyć, że przedstawiciele starszego pokolenia lepszy komplement tradycyjny sposób: aby wysłać prezent do kuriera lub osobiście. Eksperymenty są odpowiednie dla dziewcząt i młodych kobiet. Opcje mogą być bardzo wiele: rzucać u drzwi i uciec, wysłany pocztą, należy dołączyć dno do krzesła biurka, trzymaj się strzałki i strzelać z kuszy, wysyłając te rzeczy pistolet w kierunku winowajcy balkonowe uroczystości … Sposób dostarczania prezent musi być wybrany zgodnie z indywidualne cechy urodzinach dziewczyny i ich możliwości. Ale najpierw jeszcze trzeba kupić prezent, a następnie zdecydować, jak go przedstawić.

Wybierając prezent

Doświadczenie wielu poważnych trudności przy wyborze prezentu. Każdy chce pokazać oryginalność i zadowolić dziewczynę urodzinowy. W zależności od formy prezentacji, gratulacje towarzyszących i kreatywności dawcy, każdy znak może być wyłączny.

Oryginalny sprawa z postaci, która nie pasuje do treści, takich jak szminka jak pistolet czy kalkulator podobny telefon, etc., są dość powszechne, ale nieco przestarzały. Często różnią się one wątpliwej jakości, tak poważne zdarzenie, aby je nabyć nie jest konieczne.

Śmieszne prezenty na rocznicę żart, takie jak magnesy z zabawnymi koszulki, kubki i breloki można kupić w sklepach z pamiątkami. Ale wielka uroczystość wręczenia taką niespodziankę i mogą się nieco niestosowne.

Wybór humorystyczny prezent na rocznicę kobietę, można kupić wszystko, co nie pasuje pojęcie Większość ludzi tradycyjnie wręczając teraźniejszość i oryginalny pokonać ich prezentacji.

Pojawienie goldfish

Mała rybka z akwarium – wydajność symbolem pragnienia – jak płci w każdym wieku. Jednak zaleca się wcześniej, aby upewnić się, że dziewczyna jest gotowy do urodziny dostać zwierzaka. Ale w każdym razie, piękne akwarium z uroczym mieszkańca będzie godnym znak uwagi. Może być skorelowana z darem Feng Shui i życzyć dziewczynie urodzinowy bogactwa i dobrobytu. Będzie to wyglądać bardzo imponujący, jeśli wziąć się w akwarium, pokryte pięknym szalem na tacy i poprosić dziewczynę urodzinowy zamknąć oczy, przed otwarciem niespodziankę. Prezenter może zmienić maga i powiedzieć dziewczynie urodzinowy, pod jej chusteczka oznacza czekanie na spełnienie wszystkich pragnień.

Poświęcenie „Moidodyr-kobiety”

Kapelusz dla sauny i łaźnie parowe dla tkanych sandały zadowoli każdą kobietę, jak każdy lubi uzdatniania wody, a jeśli im się nie podoba, wiesz, że są one dobre dla zdrowia. Gratulujemy przyznawania komicznych prezentów takich jak akcesoria łazienkowe, mogą być przedstawione w formie inicjacji w „Moidodyr-kobiety.” Jeśli dziewczyna urodziny ma dobre poczucie humoru, należy zorganizować mały pomysł: ubrać obchody sprawcą pasujące akcesoria i dać klasę mistrzowską na wykorzystaniu miotłą. Można nawet zorganizować konkurs na najlepszy kąpiących się, zachęcając obecnych do udziału w obchodach mężczyzn. W tym samym systemie może dostarczyć narzędzia i masażu.

koronacja

Gratulujemy przyznawania komicznych prezentów, takich jak symbole władzy, można pokonać ceremonię koronacji. W tym przypadku konieczne jest, aby przygotować „tron”, odpowiednią muzykę, aby zbudować „obiektów” i uroczyście unieść diadem na głowie obchodów sprawcy, a także dać jej siłę i berło. Takie komiks prezenty na rocznicę kobiety mogą być wykonane niezależnie. Następnie odczytać dekret o mianowaniu Birthday Girl „królowej wieczoru”, który ma prawo do orzekania przez wszystkich obecnych. Dokument ten może być uzupełniony o wyliczenie praw i obowiązków, które mają goście i bardzo bohater okazji. Na przykład, w gestii gości obejmuje pić, jeść, bawić się i zabawić dziewczynę urodziny, i obowiązek Królowej – łaskawie przyjmować prezentów i innych.

Lord of the World

Każdy może być obecny przedstawić oryginalne, jeśli podchodzą do swoich komiksów gratulacje. Prezenty na rocznicę powinny być przede wszystkim przemyślane na urodzinach dziewczyny czują się potrzebne i ważne dla innych. Piękny glob prepodnesonny człowiek, który wypowiada słowa zmysłowy: „Dzisiaj, w dniu swojej N-lecia, dam ci świat, teraz jest twoje,” zdobyć serce każdej kobiety. Dobrze, jeśli świecie – bar, a następnie ten prezent będzie najbardziej popularny na ceremonii, gdzie będzie doceniają nie tylko dziewczynę urodziny, ale także gości. Po tych wszystkich darów, które mają praktyczne znaczenie, mówić o ostrości umysłu i kreatywności dawcy. Kula lub kula-broszka zawieszki z metali szlachetnych mogą występować w tym samym czasie.

W doniczce

Joke prezenty żeński-bohaterem dnia może być czysto symboliczne. Kwiat w doniczce przedstawiony urodziny dziewczyna z życzeniem: „Oto root” jako symbol doczesnej mądrości zdobyte w przyszłości. A proces patrzenia na tej części zakładu przez otwór w dnie garnka będzie prawdziwy show, jeśli dawca pokaże swoje zdolności artystyczne. Można zobaczyć siebie, a następnie pokazać dziewczynie urodzinowy, a następnie oferują zajrzeć do zachowywała otworu wszyscy goście. Jeśli używane z różnymi urządzeniami (lupa, szkło powiększające, latarki, i tak dalej.), Ta procedura będzie wyglądać bardzo imponujące. Jeśli po kontroli korzeni roślinnych do wymiany opinii, masz dobry zaimprowizowany – dla każdego gościa rozumie, że jeśli on nie widzi korzeń, nie ma potrzeby mówić o mądrości. Dlatego starają się udowodnić coś przeciwnego, goście będą zemsta. Jednak opcje mogą być najbardziej nieoczekiwane.

Dreamboard

Humorystyczne prezenty na rocznicę kobiety mogą być wykonane razem z innymi gośćmi na samym festiwalu. trzeba będzie zabrać ze sobą zdjęcia, kleju i narzędzi. Podczas wymawiania gratulacyjny mowy, wszystkie jego życzenia w postaci obrazów, trzeba wkleić na dużym arkuszu papieru wokół winowajców fotografię tożsamości. Goście i sam urodziny muszą być aktywnie zaangażowane w tworzenie takiego wyłącznego rzeczy. Jeśli stworzymy odpowiednie otoczenie z pomocą medytacji muzyki i świece, wszystkich obecnych, aby poczuć magiczną atmosferę. Gotowy arcydzieło natychmiast umieszczony w honorowym miejscu, a autor idei tworzenia genialny zawarcia szczęśliwego przyszłego bohatera okazji.