598 Shares 5023 views

Co to jest spam w „Classmates” i jak z nim walczyć?

Pewnie, nie ma użytkownika Internetu, który nie wiedziałby, co za spam w „Classmates”. Jednak pochodzenie tej koncepcji nie jest znana każdemu. Teraz słowo „spam” kojarzy się z siecią światową, ale w tłumaczeniu oznacza to „przyprawione ham”. Raz, w 1937 roku, poszło na sprzedaż farszem wykonanym z niezbyt świeżego mięsa. Jego reklama osiągnął ogromne rozmiary, jak w inny sposób nie był właścicielem. Produkt nazywa spam, smak był okropny, ale ludzie to było konieczne, aby przeżyć.

Co to jest spam wysyłania?

Najczęściej chodzi o spam e-mail. Aby tego uniknąć, nie opuszczają swój adres e-mail na stronach internetowych niezbadanych. Jednakże, jeśli reklama jest już dostarczane do skrzynki w nieograniczonych ilościach, należy uaktywnić filtr, z którego można się pozbyć spamu. Jego zasada działania jest dość prosta: e-maile z stereotypowe napisami natychmiast usunięte. Mimo że filtry są dość skuteczne, spam nadal trafia do użytkownika.

Duże usługi e-mail pracuje na standardowym schematem: gdy ludzie narzekają na spam e-maile dostać do bazy danych.

Nie ma innej metody, która opiera się na analizie adresów IP, z którego pochodzi dystrybucji.

Według nazwy list jest łatwe do ustalenia, czy jest to spam. Nie ma potrzeby, aby ją otworzyć i potwierdzić odczyt. Celowe natychmiast oznaczyć je jako niechcianej poczty. Programy z ochroną 100% nie istnieje, więc jeśli chodzi jak reklama, nie należy mu wierzyć.

Usuwanie niepotrzebnych mailing

Naciskając przycisk „Wypisz” użytkownik przechodzi na stronę, która sprawia, że lista. Na stronie, trzeba ponownie potwierdzić odmowy podania przyczyny.

Spam w „Classmates”

użytkowników Facebooka, którzy nie wiedzą co to jest spam w „Classmates”, mogą stać się ofiarami oszustw. Spamerzy wysyłają wiadomości, aby pomóc poważnie chorym lub zbierać kolejne wpłaty. Informacja ta pochodzi z cudzych kont zarówno znanych i nieznanych ludzi.

Oszuści wiedzą, dane za pośrednictwem wiadomości wysyłane, gdy zawiadomienie z prośbą o potwierdzenie konta. Na przykład, człowiek ostrzegł, że jego fotografie są wykorzystywane do celów egoistycznych, a proszeni są o wysłanie wiadomości SMS. Czasami otwarcie i śmiało powiedzieć im wymaga podania nazwy użytkownika i hasła, w przeciwnym razie strona będzie niedostępna.

Użytkownicy są bardzo zły, gdy chodzi o spam w „Classmates”. Co robić? Jest to główne pytanie zadają sobie pytanie. Po pierwsze, w żadnym wypadku nie mogą kliknąć na linki i odpowiadać na żądania. W ten sposób przestępcy uzyskać informacje, a następnie owinąć go przeciwko posiadaczowi rachunku. Po drugie, konieczne jest zastosowanie do administrowania i narzekać.

Ponieważ użytkownicy są spamem, nie można dostać w kontakcie i komunikacji. W tym przypadku istnieje duże ryzyko utraty profilu. To jest bardziej celowe, aby oszusta do czarnej listy.

Często profil pęknięcia są w przypadku, gdy nie jest to wirus na komputerze. Konieczne jest, aby dokładnie wyczyścić urządzenie i aktualizacji programu antywirusowego. Tych użytkowników, którzy już wiedzą, co spamu w „Classmates” i masz Windows XP, Vista, 7, wykonaj następujące kroki:

 • uruchom ponownie komputer;
 • na początku pobierania, gdy zaczynają one migotania liter naciśnij i przytrzymaj klawisz F8;
 • boot menu, aby wybrać „tryb awaryjny”, a następnie naciśnij Enter.

należy wykonać następujące kroki dla Windows 8 użytkowników:

 • naciśnij przycisk zasilania;
 • przytrzymaj klawisz SHIFT, a następnie wybierz „Reset”;
 • Po wybraniu opcji „Diagnostics” trzeba nacisnąć przycisk „Ustawienia zaawansowane”;
 • w oknie „Parametry rozruchowe” jest konieczne „Włącz tryb awaryjny”.

Gdy te kroki zostaną zakończone, należy przejść do następnego kroku:

 • Otwórz folder C: Windows system32 drivers etc;
 • Za pomocą edytora tekstu, aby otworzyć plik hosts;
 • Usuń wszystkie linie, które zawierają tekst i ok.ru Odnoklassniki.ru;
 • zapisać zmiany.

Aby powrócić do normalnego trybu pracy, wystarczy, aby ponownie uruchomić komputer.

czy spam jest niebezpieczny?

Jeśli użytkownik będzie wiedział, jak obchodzić spamu w „Classmates”, może on chronić się przed wieloma problemami. Usuwanie spamu jest nie tylko czasochłonne, ale może również zawierać złośliwe linki do stron internetowych, portali i zasobów internetowych. Będzie dla niego jest obarczona poważnymi awariami w pracy urządzenia.

Trzeba nie tylko wiedzieć, jak usunąć „koledzy” spam, ale również martwić o środkach bezpieczeństwa. Dla portali rozrywkowych lepiej jest dostać osobnym pudełku.

Wybierając hasło

Rejestrując się na różnych forach, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na zauważyć, że e-mail będzie widoczny tylko dla administracji. W przeciwnym razie należy szukać innego zasobu online.

Hasło musi być dość trudne, aby to niemożliwe, aby znaleźć, nawet za pomocą specjalnych programów. Jest bardziej celowe łączenie cyfr i liter, że jego długość nie mniejszą niż 8-9 znaków. Wskazane jest, aby okresowo zmieniać swoje hasło.

Spam "VKontakte"

Musisz wiedzieć nie tylko jak usunąć spam w „Classmates”, ale także w jaki sposób go uniknąć „VKontakte”. Tam też jest dużo spamu, czasami nawet w formie utajonej. Może to być w reklamie, komentarzem, w postaci linków do ściany lub w wiadomościach.

Ci użytkownicy, którzy rozumieją, co to jest spam w „Classmates”, wiem, że sobie z tym poradzić samemu jest niemal niemożliwe, trzeba prosić o pomoc ze strony administracji. Wszystkie podejrzane komentarze i wiadomości muszą być oznaczone jako spam. Nie można dodać jako przyjaciela nieznanych użytkowników, mogą one być oszustw. Jeśli chcesz zaakceptować przyjaźń, należy zapoznać się z profilem użytkownika i upewnić się, że strona ma aktywnej reklamy i podejrzane linki.