764 Shares 6112 views

Credit: definicja, klasyfikacja, kolejność.

Teraz każdy ma świadomość, że taki kredyt. Definicja terminu dać przystawki. Kredyt – jest pewna ilość pieniędzy, że kredytobiorca otrzymał od kredytodawcy na czas określony, a chcesz wrócić z zainteresowaniem. Oczywiście, nie wszystko jest tak proste, ponieważ istnieją komisje, kar i innych pułapek, które towarzyszą każdej pożyczki. Ustalenie, odpowiednio, może odebrać i bardziej złożone, ale skupi się na prostym przykładzie.

Klasyfikacja kredytów jest dość zróżnicowana. Rozważmy niektóre z najczęściej spotykane. Na głównym przedmiotem kredytu, pożyczki są podzielone na konsumentów, auto i mieszkań. podzielony konsument, z kolei, emerytury, zaufania i pilnych potrzeb. Osobno jest gospodarstwo i pożyczka edukacyjnych. Określenie tych rodzajów produktów kredytowych odpowiada ich nazw: pierwsza podaje się do rozwoju rolnictwa i hodowli egzystencji, drugi za naukę. Dzięki swojej konstrukcji są pewne niuanse, które nie pozwalają nam je przypisać do „pilnych potrzeb”.

kredyty samochodowe mogą być podjęte na zakup nowych lub używanych samochodów, z / bez zaliczki, według rządowego programu kredytów samochodowych i pożyczek programowej. W obudowie grupowej produkty kredytowe emitują kredytu hipotecznego do budowy, naprawy i przebudowy mieszkania.

W zależności od terminu spłaty kredytu są: krótko-, średnio- i długoterminowe. W zależności od podmiotów kredytowych, pożyczki udzielone osobom prywatnych, przedsiębiorców indywidualnych, małych i średnich firm, dużych przedsiębiorstw, banków, pracujących i bezrobotnych, emerytów, studentów, itd.

Według rodzaju płatności miesięcznych, pożyczka może być zróżnicowana (zmniejszanie) i renty (równe) płatności. Oprocentowanie może być stałe i ruchome (często stosuje się ten ostatni). Gasić pożyczka może być co miesiąc lub co kwartał.

Każdy bank swój program kredytowy, który jeden bank różni się od innych. Ktoś specjalizuje się w pożyczkach mieszkaniowych, część kredytów samochodowych, jakiś ołowiu w kredytowania na zakup towarów w sklepach.

Jednakże procedura udzielania kredytów wszystkich banków o tym samym.

1. Konsultacje. Można uzyskać wszystkie potrzebne informacje w Internecie, ale przyjść do banku i zasięgnąć oficer pożyczki jest znacznie lepiej, ponieważ wszystkie kwestie wątpliwe są rozwiązane.

2. Wypełnienie wniosku o pożyczkę i składania dokumentów. wniosku o pożyczkę, to profil kredytobiorcy, wymagają starannego i szczegółowe odpowiedzi na pytania zadane. Im lepsza pełny profil, tym lepiej.

3. Weryfikacja złożonych dokumentów i danych. Credit inspektor koniecznie przeglądania złożonych dokumentów pod kątem zgodności z wymaganiami instrukcji banku. dokumenty tytuł dla transakcji na rynku nieruchomości muszą wyglądać obsługę prawną. Bezpieczeństwo posiada swoją inspekcję na kwestionariusz, o którym mowa w liczbach może dobrze działać określenie połączeń z bankiem.

4. Podpisanie dokumentów kredytowych. Jeśli aplikacja pożyczka zostanie zatwierdzony, trzeba będzie podpisać umowę kredytową, gwaranta – umowy gwarancji, umowy zastawu (jeśli dotyczy), pilny obowiązek i inne niezbędne dokumenty.

5. Emisja pożyczek. Pieniądze, które mogą dostać się na ręce lub zapisać we wkładzie. Jeśli jest to kredyt samochodowy, pieniądze przekazane na rachunek w salonie na zasadzie bezgotówkowej.

O maksymalnej wysokości i wszystkich powiązanych płatności muszą zdecydować, zanim trzeba będzie uzyskać kredyt. Definiowanie wypłacalność i rzetelność będzie kolejnym etapem konsultacji, więc starać trzeźwo patrzeć na rzeczy i nie prosić o ilościach nierealne. Nie wspominając o tym, że stosowanie forma musi odzwierciedlać stan faktyczny, a nie być esej szkolny na zasadzie wolnego tematu.