804 Shares 2630 views

Jak Tapicerka drzwi Opcje Kolor: Master Class

Oczywiście, dzisiaj, jeśli drzwi utraciła dawną odwołania, problem można rozwiązać znacznie – po prostu należy go wymienić. Na szczęście minęły czasy, kiedy ta procedura była naprawdę problemem z powodu całkowitego deficytu absolutnie wszystko. Ale … Po pierwsze, nie każdy chce się rozstać ze swoją mocno, choć już popękane i przeszedł wszystkie dźwięki i zapachy drzwi. Po drugie, nie każdy może sobie pozwolić na nową instalację. Co zrobić w tym przypadku? Oddychać do niego drugie życie – do Tapicerka drzwi Opcje koloru! Z ich rąk, albo zatrudnić specjalistę. Jednak pierwsza opcja jest korzystne, jeśli tylko ze względu na fakt, że pozwoli Ci zaoszczędzić dość znaczną kwotę. I będzie to zgadzają, to mocny argument. Dlatego Uzbrój materiałów, narzędzi i wiedzy na temat sposobu Tapicerka drzwi Opcje koloru. I nie należy się niepokoić. Nawet jeśli były trzyma młotek kilka razy w całym moim życiu, wszystko wyjdzie! Proces jest bardzo prosty, nie masz trudności pojawią.

Tak więc zaczynamy. Proponujemy Państwu klasę mistrzowską na temat: „Jak Tapicerka drzwi Opcje koloru” Dowiedz się, a następnie pełne zaufanie do swoich możliwości zacząć działać.

Wszystkie opcje kolorów

Ale najpierw trzeba powiedzieć kilka słów na temat tapicerki, który, nawiasem mówiąc, zaktualizuj drzwi przez długi czas. Uważa się, że był to rodzaj sztucznej skóry, ale jest bardziej wersja budżetu niego. Lewa strona tego – jest to tkanina bawełniana, a przednia – warstwę nitrocelulozy.

Jeśli mówimy o jego wydajności, należy zauważyć, że siła różnych opcji kolorów, trwałość, łatwość pielęgnacji, bardziej niż przystępnej cenie. Ponadto sprzedaż jest taka różnorodność kolorów i faktur, że jeśli zdecydujesz się na Tapicerka drzwi Opcje kolorów z ich rąk, problemy z wyborem nie będzie musiał. Wręcz przeciwnie, jest to możliwe, aby podnieść interesującą opcję jako materiału, że drzwi będą wyglądać tak dobrze, jeśli nie lepiej niż drogie zamówienie sąsiada.

Co jest potrzebne

Tapicerowanego zrozumiałe. Ale ponieważ jest to konieczne, aby ubić drzwi Opcje kolor z grzałką – specjalny materiał okładziny, trzeba zaopatrzyć się w nich. Zwykle używane do tego celu, lub pianki lub specjalnej mrugnięcia. Co do ilości potrzebnego materiału, a następnie jak grzejnik, a następnie Opcje kolorów trzeba kupić w zależności od wielkości drzwi (w zależności od naddatku szwu – dziesięć do dwunastu centymetrów z każdej strony).

Ponadto, trzeba będzie mebli pinezki. Produkowane są zazwyczaj z metalowymi osłonkami, które mogą być wykonane w różnych kolorach i stylizowane srebra, złota i brązu. W razie potrzeby, można znaleźć i goździki, których kapelusze są tapicerowane opcji kolorów. Jeszcze trzeba kupić narożniki metalowe (cztery sztuki), PVA kleju.

Jak ubić drzwi bez opcji narzędzia kolor? Nie ma mowy! Więc proszę, śrubokręty, śrubokręt, młotek, zszywacz i nożyczki. Można zacząć.

Faza przygotowawcza

Drzwi, oczywiście, muszą być usunięte z zawiasów. Następnie wyjąć z niego – jeśli są dostępne – wszystkie stare tapicerki. Po drodze, pozbyć się wszystkiego, co może zakłócać proces aktualizacji: usunąć blokadę, usunięcia oka, pętlę. Jeśli są jakieś błędy w skrzydle drzwiowym – eliminować je. Gdy powierzchnia jest całkowicie przygotowany, można przenieść na głównej scenie.

Jak upholster Opcje drzwi Kolor

Wolne miejsca w pokoju lub przedpokoju, umieścić dwa taborety, wywieszono na ich drzwiach. Śruba narożniki metalowymi narożnikami. Będą tworzyć swój projekt bardziej wytrzymałe. Cięcie izolacji zgodnie z wielkością drzwi, rozłożyć skrzydła drzwiowego z kleju i przykleić piankę lub mrugnięcia. Nie czekaj, aż do wyschnięcia kleju, można nadrobić materiał w kilku miejscach zszywacza. Następnie ułożyć na kawałku izolacji Opcje kolorów i tak, że każda strona była taka sama dodatek szew. Następnie podwinąć brzegi do wewnątrz, pod izolacją, jakby tworząc małe zgrubienie i jednocześnie gwoździ swoje paznokcie. Algorytm: od górnej krawędzi, a następnie kotwienia lewej i prawej strony, dolną – na końcu. Mocowanie wałek, należy zwrócić uwagę, tak że grubość była jednolita. I upewnij się, że dysk w goździka w tej samej odległości od siebie, w przeciwnym razie drzwi jest mało prawdopodobne, aby mieć estetyczny wygląd.

Tu, być może, i wszystko. W tym „Jak Tapicerka drzwi drewniane Opcje kolorów” master class można uznać za zakończone. Ale to jeszcze trzeba wspomnieć jeden mały szczegół, dzięki któremu drzwi wejściowe do mieszkania będzie prawdziwie ekskluzywny.

dekoracyjnego wykończenia

Do dekoracji powierzchni zaktualizowanych drzwi, można użyć specjalnego plecionek lub przewody. Spośród nich, w środku lub na całej powierzchni wzór jest określone, a następnie we właściwych miejscach jest przymocowany kołkami. A „wyciągnąć” może być wszystko, co dusza zapragnie: siatka, winiety, diamenty. To, w jaki sposób odróżnić fantazję.

Teraz naprawdę chodzi. Nie tylko można z czystym sumieniem uczyć wszyscy, jak Tapicerka drzwi Opcje koloru, ale także wykazać wynik.