586 Shares 908 views

Andrew Eshpay – utalentowany reżyser, kochający mąż i troskliwy ojciec

Jest on jednym z najbardziej utalentowanych reżyserów naszych czasów. Jego ojciec był kompozytorem Andrey Yakovlevich Eshpay. Jego rodzina – jeden z najsilniejszych w środowisku aktora. Jest on jednym z niewielu mężczyzn, który kocha swoją pasierbicę jak własną córkę. Tak, poznać, Andrew Eshpay.

Dzieciństwo trochę Andrew

W połowie kwietnia 1956 roku w rodzinie weterana radzieckiego kompozytora urodził się syn, nazwany na cześć ojca Andrzeja. Tato, będąc człowiekiem, oddycha muzyką, od pierwszych dni życia chłopiec starał się rozwijać w nim szczerą miłość do sztuki. Jako dziecko, trochę Andrew Eshpay wiedział, że film i jego życie są nierozłączne.

Lat w szkole po wielu latach wydaje się być bardzo łatwe i przyjemne. Każde wspomnienie z nich rodzi uśmiechniętą twarz. Andrzej był zawsze bardzo aktywny chłopiec, niespokojny przywódcą. Prawie codziennie ofiarował jego przyjaciele wykonywać różne figle. Miał szczęście, że wszyscy nauczyciele były ustawione wierny temu, co chłopcy robią. Dlatego prawie wszystkie sztuczki nie były dla nich wszelkie konsekwencje.

sumienny uczeń

Po otrzymaniu maturę Andrew Eshpay, którego biografia jest zaskakująca mieszanka dni roboczych, uzyskanie uznania i spotkania z ciekawymi ludźmi, aby złożyć dokumenty do państwa moskiewskiego instytutu kultury na wydziale reżyserii teatralnej. Był to bardzo utalentowany młody człowiek, zdolny do uczenia się. Eshpay pracowitość i zdolność do pracy wyróżniać się wśród swoich rówieśników.

Jak tylko dostał w swoje ręce dyplomu, natychmiast, bez zwłoki, złożył dokumenty do innej instytucji. Drugi dokument został przekazany do niego po zakończeniu Państwowym Instytucie All-Rosja kinematografii. To był dyplom reżysera. Jego talent został potwierdzony przez fakt, że oni nakręcony film „Pozycja”, które pracują Eshpaja absolwent, był tak dobry, że zdobył trzy nagrody na festiwalu studenci.

Początek twórczy sposób

Po drugie dyplom uzyskano Andrew Eshpay przez bardzo długi czas, aby kultywować. Aw 1983 roku nakręcił swój debiut bardzo udany w telewizji z krótkim filmie, który utorował drogę do niego w magicznym kraju filmowego.

Obok niego obraz, który wziął młodego reżysera, zwany „Jester”. Dla percepcji przeciętnego widza taśmie było trochę ciężki, ale jest blisko do wszystkich. Film ujawnia idei złożonych psychologicznych odchyleń i nierówności społecznych. Dzięki niej, reżyser znalazł się pod pierwszymi promieniami chwały. To już film pełnometrażowy. Początek działalności twórczej był całkiem udany, a Andrei Eshpay, reżyser, nie wahał się w dalszym ciągu do czynienia z rzeczami, których kochasz.

Nagrody dla hitów

W 1990 roku światło ujrzał jego obraz „The znieważony i rannych”. Podstawą fabuły powieści Fedora Dostoevskogo oddano o tej samej nazwie. W strzelaninie udział Nastassja Kinski i Nikita Michałkow. Przez pewien czas, film został skrytykowany, ale w ogóle został przyjęty bardzo ciepło. Na festiwalu w Wenecji rolka folii przyszedł sześć lat później.

Film jest o wzgórzu kwitnienia, położonej między pustym polu, był swego rodzaju przełom w technologii przełomie wieku. Była to pierwsza rosyjska obraz, który został nakręcony na pierwszym aparatem cyfrowym, a dopiero potem przeniesiono do filmu. Dla takiego niezwykłego i ciekawego postępu, a także za jego wkład w rozwój filmu rosyjskiego kina pierwszy nominowany a następnie otrzymał nagrodę „Nika”.

Kolejne hity, które utworzone Andrey Eshpay, został wydany w 2004 roku i został nazwany „Children of the Arbat”. 16-epizod sagi został nakręcony na podstawie powieści przez utalentowanego pisarza Anatolij Rybakow. Ten obraz nie jest też pozbawiony nagradzanej „Grand Prix” na Forum Film „razem” i nominowana do „Najlepszego serialu” w konkursie „Taffy” i „Golden Eagle”.

Różne postacie filmowe interakcji w społeczeństwie i złożone obrazy znaków nie udało mu się tak łatwo, nawet powietrze, że widzowie, oglądając sagę, nawet wysłał swoje propozycje i opcje dla scenariuszy, w których można było strzelać kontynuację tej historii.

Jego rekord obejmuje różnorodne obraz złożoności. Ale niezależnie od gatunku filmach, każda publiczność jest postrzegana z odsetek, wdzięcznością i zachwytem.

bimillenary

Przez cztery lata, od początku 2000 roku i aż do roku 2004, w VGIK, gdzie ma swój własny warsztat, nauczył się sztuki kierowania niepowtarzalny Andrew Eshpay, dyrektor. Jego życie osobiste, w przeciwieństwie do życia w sztuce, nigdy wystawiane w mieszkańców sądowych. Powszechnie wiadomo, że w tym czasie był w stanie wychować wielu jego następców i naśladowców.

Kilka lat później, w 2010 roku, przestała być po prostu dyrektor Eshpay. Teraz to był jego obowiązek prowadzenia kursów mistrzowskich w School of Cinema. Pomimo faktu, że jest to naprawdę tytanicznej pracy, doskonale łączy w sobie lekcje młodego pokolenia ćwiczeniowych oraz strzelania swoje nowe dzieła Andrey Eshpay (reżyser). życie osobiste pozostaje poza ciekawy debaty.

Rodzina, miłość, dzieci

Z żoną, on po prostu uwielbia, Andrei spełnione podczas kolejnej strzelaninie. Evgenia Simonova, piękna, cienka twarz który stał wyraziste oczy-jezior, od razu zdobył serce filmowiec weterana. Życie osobiste Andrei Eshpaja natychmiast zaczęła się zmieniać. Nie był przestraszony tym, że Simonova ze swojego pierwszego małżeństwa z Aleksandrom Kaydanovskim już miał córkę Zoe.

Młodzi pobrali się zaraz po ich pierwszym spotkaniu. Pomimo faktu, że ślub był zbyt pochopnie, a ich życie rodzinne stało się bardzo szczęśliwy. Po pierwsze, przynieśli ze Zoya, ale po kilku latach, mają wspólną córkę Masha. Nawiasem mówiąc, Eshpay jednym z niewielu ludzi, którzy kochają dziecko przysposobione tak samo jak matki.

Do tej pory, Zoe i Maria nadal pracującym rodzicom dynastię. Aktywnie działając w serialach i filmach. Zarówno zrealizowane się w pracy. Na Zoe, istnieje również pianista talent, czasami daje swoje koncerty.