343 Shares 1023 views

Hotele w Nowy Uriengoj: adresy, numery telefonów, opinie

Wiele osób uważa, że jazda w Nowy Uriengoj tylko w sprawach biznesowych. Jednak ta opinia nie jest prawdą w tym pięknym mieście znajduje się wiele godnych uwagi obiektów. Pomimo faktu, że rozliczenie miasto zaczęło dopiero w 1980 roku, istnieją pewne interesujące i dlatego przychodzą do Novy Urengoy turystów i turystów przez cały rok.


Atrakcje i cechy miasta

Niektóre z unikalnych zabytków, takich jak kościół, który nosi imię św Sarowa. Ponadto, świątynia słynie nie tylko dlatego, że jest to jeden z niewielu budynków wzniesionych prawie blisko koła podbiegunowego, ale także pozwolić mu krótki, ale ciekawą historię. Nie mniej ciekawe i muzea w mieście: Mimo stosunkowo młodego wieku, ich kolekcja jest bardzo interesująca i nie jest rzadkością.

Przybywając w Nowy Uriengoj nie jest dobre tylko w zimie, kiedy można podziwiać urządzone podświetlane śnieg i lód rzeźby, jest podziwiany przez każdego, kto je zobaczy. Różne zimowe zabawy, od jazdy na renifery , a kończąc wesołych hałaśliwe targi i kursy mistrzowskie w różnych popularnych typów robótek, zimy i wiele innych świąt tutaj są szczególnie jasne i przyjemne, dlatego hotel nie jest pusta w Nowy Uriengoj. Dlatego, aby uniknąć kłopotów w różnych postaci braku miejsc w hotelach, to najlepiej wcześniej zarezerwować miejsce w miłej instytucji.

Hotel "Crystal"

Trzygwiazdkowy komfortowy nowoczesny obiekt hotelowy w mikronach Jubileusz 2 / 4a, bardzo dogodnie położony. W pobliżu znajduje się wszystko, czego potrzebujesz: centra handlowe, restauracje, kawiarnie i niektóre z atrakcji.

Pokoje dostępne w hotelu „Crystal”, jest na tyle zróżnicowana, dzięki czemu każdy klient może wybrać opcję, która mu odpowiada pod każdym względem, w tym za cenę:

 1. Jedynka Standard – 4500 rubli.
 2. Double Standard. Od poprzedniego zdanie charakteryzuje się podwójnym łóżkiem będzie kosztować 6500 rubli.
 3. Superior jeden pokój dla jednej osoby – 4800 rubli.
 4. Dwa Superior – 7550 rubli.
 5. Double. Charakteryzuje się obecnością klimatyzacji, nawilżacz i łazienki – ogrzewaną podłogą. Jedno miejsce warte 4550, a cały numer – 8050 rubli.

Ponadto cena obejmuje nie tylko zakwaterowanie, ale także obiad. Szacowany czas – południe, a nazywają się w hotelu „Crystal” jest możliwe po godzinie 13:00. Wyjaśnić wszystkie szczegóły przyjazdu, prosimy o kontakt telefoniczny (3494) 8 97-31-06.

Hotel „Jamał”

Jeśli chcesz mieszkać blisko centrum miasta, odpowiednie „Jamał” hotelu. Novy Urengoy – miasto jest na tyle duże, a lokalizacja w pobliżu centrum (od hotelu – tylko 600 m) znacznie ułatwiają wykonywanie zadań związanych z podróżowaniem do pożądanych obiektów. Nie daleko trzeba iść do stacji kolejowej / PKP (1,5 km), lotnisko jest usuwany tylko 8 km. Ale to nie wszystkie zalety tego obiektu Położenie: Hotel położony jest w centrum biznesowym tytułowej że podróż jest ogromny plus.

Pokoje nie są bardzo duże, na 53 miejsc siedzących, hotel jest dość zróżnicowane: istnieją oba pokoje gospodarki i luksusowej klasy. Każdy, kto tu, można korzystać z następujących usług:

 1. Basen.
 2. Kąpiel.
 3. Sauna (dostępny w niektórych pokojach).
 4. Siłownia.
 5. przechowalnia bagażu i sejf.

Specjalna komfort każdego pomieszczenia, miła obsługa, przyjazny personel, zawsze gotowy, aby zapewnić niezbędną obsługę lub pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów – wszystko to daje „Jamał” hotel. Nowego Uriengoju osób odwiedzających biznesowych, turystów przyjeżdża, a wiele z nich wolą pozostać tutaj, więc administracja Zaleca się, aby zarezerwować pokój. Koszty utrzymania – od 3780 rubli.

Jest to instytucja na ulicy. Rocznica, 5, telefon: 8 (3494) 92-79-01, 8 (3494) 92-50-83 (fax).

"Yamburg" hotel

Jeśli porównamy wszystkie hotele w Nowy Uriengoj, Hotel „Yamburg” konkurenci nie mają: jest to jedyny czterogwiazdkowy obiekt w skali międzynarodowej, o czym świadczy certyfikat zgodności. W związku z tym usługi na rzecz grupy docelowej o najwyższej jakości. Goście hotelowi mają możliwość zamieszkania w pokojach, urządzonych w klasycznym stylu, z luksusowymi wnętrzami.

instytucje infrastrukturalne są:

 1. Restauracja.
 2. Dwa bary.
 3. Meeting Room.
 4. Sala balowa.
 5. Posiada własny parking.

Z 72 pokoi 4 należą do kategorii luksusowych, 27 – studia, a reszta – pojedynczym i dwuosobowych. Nienaganna czystość i higiena – podstawowe wyposażenie standardowe, więc większość z tych, którzy przychodzą tu w interesach, to zatrzymuje się na „Yamburg”, znajduje się na ulicy Geologorazvedchikov, 9. Telefon: 8 (3494) 96-66-07, 8 ( 3494) 96-66-58.

Hotele w pobliżu lotniska

Hotele w Nowy Uriengoj niedaleko lotniska są zazwyczaj szuka tych, którzy muszą odejść / przyjazd w nocy: kim chcesz iść w nocy przez długi czas nawet najdroższe i luksusowy hotel.

Jedno z tych miejsc – „Kuban” hotel na ulicy tajdze, 138: Lotnisko -tylko 4,3 km. Mimo, że hotel jest dość mała – ma tylko 10 pokoi, mają wszystko z lodówki i kończąc na ekranie telewizora, aby każdy, kto zatrzyma się tutaj, można wygodnie spędzić czas i odpocząć. Co jest tu ważne, niekoniecznie jest całkowicie usunięty z sali – można płacić tylko łóżka. Jest to bardzo wygodna opcja dla podróżujących młodzieży lub studentów, którzy przyjeżdżają, aby zobaczyć zabytki, a oni nie mogą sobie pozwolić na droższe hotele w Nowy Uriengoj. Wszystkie dane mogą być omówione z administratorem przez telefon 8 (8442) 60-11-95.

„Rus” znajduje się na ulicy Quay, 49, 4 km od lotniska, gdzie (i jak), z zastrzeżeniem dodatkowych opłat i mogą być dostarczane za pomocą przelewu. Główną cechą instytucji – serwująca dania domowej kuchni w kawiarni w hotelu.

prywatnych hoteli

Tanie hotele w Nowy Uriengoj – są to zwykłe apartamenty, wyposażone dla określonej liczby osób. Może to być:

 1. Jednopokojowy apartament z czterema łóżkami.
 2. apartamenty z jedną sypialnią z trzema łóżkami.
 3. Jednopokojowy apartament z dwoma łóżkami.
 4. apartamenty z jedną sypialnią z czterema łóżkami.
 5. Trzypokojowy apartament z czterema łóżkami.

Liczba osób nie wpływa na cenę pokoju, dzięki czemu można w pełni zapłacił żądaną kwotę, aby zatrzymać, na przykład, w trzypokojowym mieszkaniu sam lub z ukochaną osobą: wygodne, ma wszystko, czego potrzeba, nikt nie przeszkadza, i nie muszą być zgodne z przepisami reguł, które zwykle wymagają hoteli w Nowy Uriengoj.

Opinie i komentarze

Pomimo faktu, że New Urengoy znajduje się daleko od stolicy i innych dużych miast w kraju, głównie opinie z zakładów hotelowych dobre.

Pierwsze miejsce jest zajęte przez liczbę pozytywnych opinii „Yamburg” druga partycja „Crystal” i „Yamal”. W przeglądzie tych instytucji zwraca uwagę na następujące cechy:

 1. Czystość zarówno w pokojach i na terenie całego zakładu.
 2. Mając wszystkie niezbędne warunki higieny i życia.
 3. Ostrzeżenie i uprzejmy personel.
 4. Dobrej jakości jedzenie.
 5. Dostępność dodatkowych usług znacząco poprawia jakość życia.

Istnieją przypadki, kiedy trzeba wyjechać z psem, kotem, ale nie każdy hotel jest gotowy na przyjęcie gości, którzy przybyli z ptactwa domowego. Nie Novy Urengoy i takie miejsca, gdzie pozwolono żyć z ich czworonożnych zwierząt. Jeden z nich – hotel „Veles”. Dla gości ze zwierzętami nie przejmuj się innymi gośćmi instytucję, mogą zjeść posiłek w pokoju, wybierając jedną osiedlić tam gdzie jest umeblowany jadalnię.

Ile jest pokój Novy Urengoy – jest najważniejsza dla wielu, którzy przyjdą tu pytanie. To zależy od gwiazdkowy hotel, jego lokalizacji, ilości i jakości usług. Najlepszym rozwiązaniem, aby zaoszczędzić pieniądze – do rozliczenia z dala od centrum, czy nie przyjść, ale z przyjaciółmi i usunąć, takich jak mieszkania.