506 Shares 9382 views

Jak stracić wagę? Porady!

Porada 1. Jedz tylko wtedy, gdy jesteś naprawdę głodny. Jak tylko poczujesz lekki sen, natychmiast przestań jeść. Jeśli masz lunch w pracy i nie chcesz jeść, nie jedz! A jeśli jesz kanapkę i po odczuwaniu pół spożycia, przestań jeść! Nie zmuszaj się do przyjęcia tej części żywności, bez której możesz bez niej.

Porada 2. Jeśli jesz trochę bardzo smacznych potraw, a chociaż nie jesteś głodny, zjedz, aż poczujesz jego fantastyczny smak i będziesz cieszyć się każdym nowym ukąszeniem. Kiedy już nie czujesz niesamowicie wyśmienitego smaku jedzenia, skończ z posiłkiem. By the way, według statystyk, większość ludzi bierze cukierki w weekendy, więc aby schudnąć, wziąć weekend aktywnego wypoczynku.

Wskazówka 3. Po prostu wierzę, że możesz być szczupła i przestać źle znaleźć winy z sobą. Powinieneś spokojnie odnosić się do twojej pełni, nie bój się i nie wybierajcie się na to, że jesteś gruby. Traktuj się z wielką miłością – to najlepszy pierwszy krok na drodze do utraty wagi.

Porada 4. Nigdy nie jeść, gdy czujesz się źle. Kiedy jesteś zdenerwowany – nie jeść, kiedy jesteś zły – nie jeść, kiedy masz złe nastroje – nie jeść też. Nigdy nie używaj żywności jako alternatywy do swoich uczuć, inaczej będziesz przypominał beczkę po pewnym czasie.

Wskazówka 5. Przestań czekać na zauważalne zmiany. Nie czekaj na szczupłe ciało, aby czuć się szczęśliwy. Przestań obsessing o sobie i po prostu stracić na wadze, moment utraty wagi nie będzie Ci czekać, po prostu spokojnie przestrzegać diety i ćwiczeń na utratę wagi. Żyj i cieszyć się życiem!

Porada 6. Spróbuj zrobić listę tego, co zjadłeś, a następnie przeczytaj tę listę i najprawdopodobniej będziesz miała trochę niespodzianki. Zapisz się w swoim dzienniku, kiedy jesz, więc możesz później poznać czas kiedy najczęściej jeść, a co zrobiłeś w tej chwili i wcześniej.

Porada 7. Pamiętaj, że kiedy nie jesteś głodny – nie tylko nie tłumi uczucia głodu, ale również przyniesie nadwaga nadwrażliwości na ciało. Nigdy nie jedz tylko dla przyjemności emocjonalnej, wierz mi, że jedzenie jest złym pomocnikiem w tej sprawie.

Wskazówka 8. Nigdy nie porównuj przeszłości z przyszłością. Z pewnością wielu z was próbowało różnych diet dla utraty wagi. Wielu z Was było bardzo pełne od dawna, ale to nie znaczy, że twoje nadzieje są próżne i nie można nigdy stracić na wadze. Im więcej próbujesz, spróbuj różnych diety, ćwiczeń odchudzania, czytać różne artykuły, porady różnych dietetyków, tym więcej otrzymasz informacje, dowiesz się więcej, a ty zaczniesz rozumieć więcej na ten temat i ostatecznie się uda!

Rada 9. I ostatnia rada na dziś. Nigdy się nie poddaj i to wszystko! Dziękuję wszystkim za uwagę.