107 Shares 4860 views

Jak narysować gil piękne?

Ty i Twoje dziecko rozważają encyklopedia innym dzieci na zdjęciach. Tam są pomalowane wszystkie rodzaje ptaków i ciekawy malucha, a potem szturcha palcem w nich: „Mamo, kto to jest? A to? „Ty cierpliwie tłumaczyć, że ten kurczak jest sikorki i gile go. Krasnogruda gil słodkie dziecko jest wyraźnie zainteresowany. „Mamo, jak narysować gil?” – pyta w podnieceniu, gotowy do zerwania i uruchomić za album i pisaki.

rozpocząć rozmowę

Powiesz oszołomienie, że najpierw konieczne jest, aby narysować głowę ptaka z dziób, potem tułów, nogi, skrzydła. Kid uczciwie stara się nieść Flamaster na papierze, ale to nie wygląda jak nie tylko gil, ale w ogóle ptaka. A ponieważ chcesz koniecznie tak, jak w książce!

Dziecko zmarszczył czoło i ciągnie ze łzami w oczach: „No, pokaż mi jak narysować gil”. A potem przychodzi zrozumienie, że losowanie będzie mieć cię. Powinieneś dostać kawałek sztuki w domu! Tak więc, musimy myśleć jak rysować krok po kroku gil.

Ci uspokoić szlochanie dziecko, i obietnice stanowią obecnie najlepszą gil na świecie, który następnie może być nawet farby! Dziecko natychmiast zapomnieć o łzach i zaczyna się uśmiechać, trzyma jasnoczerwony pióro. „Niech nam najpierw spróbować zrozumieć jak narysować gil ołówka” – wzdycha pan, i zabrał się do pracy. Aby ułatwić pracę, pokazać, jak działają.

Zaczynamy narysować piękny ptak

Gile zazwyczaj przedstawiany siedzi na snowy gałązka drzewa. Więc go wyciągnąć.

Więc najpierw trzeba parę zamiatanie odgałęzieniach śladowe. Domniemane gil jeszcze oznaczenia rodzaju owalny z wydłużonej dolnej krawędzi.

Następnie konieczne jest nakreślenie okrąg na szczycie głowy – owalne, narysować wydłużony skrzydła. Na kubek głowicy narysować inny owal – przyszłość dziób, wypukłą pierś. Następnie trzeba określić stopę.

Następnym krokiem

Teraz, ocierając pot z czoła, zobowiązują się do przetwarzania wszystkich tych bastings prawdziwy ptak. Dokonaj gałąź bardziej naturalne – grubsze i gładsze. Rysować linie zapewniają dokładny kontur ciała gil. Zorganizować trochę spiczasty dziób, rysować małe oko. Na skrzydłach i piersi, oczywiście, rysować piór.

Narysować stopę z pazurami, przywiązanie do gałązka. Dobry kulminacyjnym ostry ogon. Gumka zetrzyj nadmiar linii. Ufff … Jak narysować gil? Trudno jest po wszystkim!

Ostatnim krokiem w tworzeniu wspaniałe ptaki

Nie zapominaj, że szef jego czarne, to musi wykluć, pozostawiając wokół oczu białą przestrzeń do narządu wzroku nie łączą się z głowy. Łapy i czubek ogona farby na szary, niezbyt łatwe, klikając na ołówkiem. Teraz po raz kolejny wyraźnie wskazują ciała doskonale czarnego, dziób, nogi, skrzydła i ogon. Na ciele i uczynić schludny cieniowania światła w postaci piór.

Jeśli chcesz rysować kredkami, ówczesnego szefa ptak z czarną farbą, pieszo – brązowy i brzuchu, oczywiście, czerwony.

Dziób dokonać także brązowy, a niektóre odcinki skrzydłach pomalować czarny i szary (jak pokazano poniżej).

Wybierz tło

Tłem dla tego obrazu, można wybrać dowolny. Dobrym rozwiązaniem – malować błękitne niebo z chmurami. Inna opcja – może być reprezentowany przez dom z dala (w formie konspektu). Można również dodać śnieżkę gałązka, ponieważ bardzo często jest ona przedstawiana gile blisko jagód. Jest możliwe będzie pochodzić z bardziej oryginalnych wzorów.

wniosek

To wszystko gotowe nasz ptak! Teraz już wiesz dokładnie jak narysować gil! Pamiętaj, aby dzielić się swoją wiedzą ze swoimi przyjaciółmi.