92 Shares 3232 views

Najsłynniejsze filmy o bogatych i biednych

Czasami chcesz zobaczyć dobry film, który będzie okazją do zastanowienia się na najważniejszych rzeczy w życiu. Aby to zrobić, doskonale nadaje się filmy o bogatych i biednych. Mogą oglądać z rodziny, przyjaciół, ukochanej osoby lub samodzielnie. W każdym razie, nie pozostawi nikogo obojętnym.


Filmy o bogatej listy:

  • "Zeitgeist" (2007). Jest to historyczny dokumentalny. To pokazuje widzowi, że tylko niewielka część ludzi ma znaczne bogactwa. Nie dbają o życiu innych ludzi. Pragnienie pieniędzy i władzy doprowadza ich do czynów szalonych i okrutnych. Dla zachowania bogactwa walczą, kontrolowane przez zwykłych ludzi poprzez religii, mediów, systemu bankowego.

  • "My – szlachta" (2013). Jest to świetna komedia. Herman Noble – bardzo bogaty biznesmen. Oczywiście, dzieci to był bardzo szczęśliwy. Ze względu na sytuację finansową papieża są obecnie w żaden sposób zaprzeczyć. Ale tak długo, jak cierpliwość Herman nie zakończyła. Postanowił uczyć swoje dzieci. W tym roku ogłosił upadłość. To dało dzieciom szansę, aby nauczyć się żyć w ubóstwie.
  • "Villi Vonka i fabryka czekolady" (1971). Piękny rysunek do rodzinnego oglądania. Bohaterką Villi Vonka – właściciel fabryki czekolady, gdzie każde dziecko marzy o zwiedzaniu. Czując, że nadszedł czas, aby spojrzeć na potomka, on organizuje konkurs. Aby wybrać godnego i uczciwego kandydata, dzieci muszą być testowane w fabryce. I jedyną osobą, która nie jest chętny, aby zanurzyć się w strumieniach czekolady, może wygrać. Ale będzie mógł przejąć fabrykę tylko kiedy porzucić swoją rodzinę. Victory – chłopiec z bardzo ubogiej rodziny. Ale ze względu na bogactwo, on nie jest gotowy do opuszczenia swoich bliskich. Akt ten, pokazał kosmków Vonke że prawdziwy luksus – to nie są pieniądze i władza.

„Duma i uprzedzenie” (1995)

Opisując filmy o bogatych i biednych, należy zwrócić uwagę na obraz. To wcielenie klasyki na ekranie. Netherfield małe miasteczko nie wiadomo dla ludzi bogatych. To nie jest wyjątkiem i Elizabeth. Pojawienie się w jej życie bogatej i pozazdroszczenia pary Pan Darcy spowodował spore zamieszanie wśród niezamężnych dziewcząt miejscowości. Elizabeth nie pozwolić ze względu na status społeczny upokorzyć siebie. Oczywiście, będzie to udowodnić pana Darcy'ego, że zmysły i umysł jest o wiele ważniejsze niż pieniądze.

"Germinal" (1993)

Film fabularny – dramat. Po pierwsze, małe francuskie miasteczko, który jest pochowany w brud i ubóstwo. Każdego roku jest walka i konfrontacja między klasami. Bogaci żyją w wielkim stylu, i nic nie zaprzecza. Słabe w tym czasie ciężkiej pracy w kopalni. Wszystko to prowadzi do tego, że ludzie są zobowiązani do rewolucji. Świetny film historyczny.

"Zabawka" (1976)

Opisując filmy o bogatych ludzi, nie możemy powiedzieć o tym obrazie.

To jest wielki stary komedia. Główny bohater – Francois, biedny dziennikarz. Przed nim zadanie – pisanie artykułów o sklepie z zabawkami. Jego właścicielem jest obojętny bogatym człowiekiem. Nienawidzi ludzi, traktować je obłudnie.

Francois będzie spotkanie z rozpieszczonego syna milionera. To z kolei chce kupić dosłownie dziennikarza jako jego zabawek. Podczas tego Francois oferują dużą sumę i zaproszony na pobyt w luksusowym domu. Transakcja ta była początkiem przyjaźni dwóch bardzo różnych ludzi.

„Mój pan mąż” (1936)

Jakie inne ciekawe filmy o bogatych kobiet? Na przykład: „Mój pan mąż”. Działka jest na tyle interesująca. Irene – jest córką bogatych arystokratów. Jest grzeczna, uwielbia dbać o biednych. Pomimo faktu, że nie zawsze dbać o niego. Aby to zrobić, Irene złapać biednych i włóczęgów, czy im się to podoba, czy nie, aby im pomóc. Wszystko się zmieni, gdy Irene Godfrey słowa.

"Through the Snow" (2013)

Jeśli jesteś zainteresowany w filmach o bogatych ludzi, spojrzeć na taśmę „po śniegu”. Działka jest bardzo ekscytujące. Kiedy nastąpił straszny człowiek spowodowanych katastrofą, planeta zmieniła się diametralnie. To przekształciła pustyni lodowej. Bez zatrzymywania przejazdy kolejowe na nim. Są to wszyscy ci, którym udało się przeżyć. Najnowsze samochody ogarnia ludzi ubogich i chorych. brakuje im żywności, wody. Pierwsze samochody będą bogactwa, że nic nie trzeba. Są one pełne różnych potraw i napojów. Nie mając siły, by znieść takiej sytuacji jeden z ubogich oszukać swoją drogę do pierwszych samochodów z pragnieniem sprawiedliwości.

"Trading Places" (1983)

Jeśli jesteś zainteresowany w filmach o bogatych mężczyzn, po czym z pewnością docenią ten obraz. To dobry amerykańska komedia. Luis ma świetną pracę, luksusowe mieszkania i obiecującą przyszłością. Billy Ray – drobny oszust, który wiedzie beztroski styl życia, życie na ulicy. Ale spór między dwoma najbogatszych ludzi pozwala żebrak tramp uzyskać smak bogatego życia, a Louis, wręcz przeciwnie, być słaba. Dowiaduje się, że każda z tak dobrej lekcji?

"Family Man" (2000)

Dramat i komedia w tej samej działce. Główny bohater imieniem Jack jest głową rodziny. Ledwo udaje się związać koniec z końcem i przeżyć. On jest zaniepokojony pomysł: czy istnieje szansa, aby wrócić i zmienić go, co by zrobił? Być może więc, że żyłby w luksusowym mieszkaniu, miał prestiżową pracę i mogli żyć szczęśliwie. Przed Jack trudnych wyborów powstać.

„Jak radzić sobie ze sprawami” (1990)

Co warto zobaczyć filmy o bogatych? Na przykład, „Jak radzić sobie ze sprawami”. Spencer Barnes – bogaty menedżer reklamowy z FAD: nie można żyć bez osobistego organizatora. Rejestruje wszystkie kodu i planowanie spotkań. To również przechowywane kart kredytowych i ważnych wskazówek. I, jako zło, traci swoją organizatora. Jego życie zmienia się od tego momentu. organizator Quest stopniowo przekształcić go od bogatych do bezdomnych. Tymczasem jego rzecz, wpada w ręce uciekł z więzienia, Jimmy Dvorsky. On z kolei cieszy się cenne znalezisko. Dzięki niemu wiedzie luksusowe życie.

"Machuca" (2004)

Bohater filmu – syn bogatego studenta i prestiżowej szkoły, chłopiec o imieniu Gonzalo.

Jego ojciec jest nie tylko bigwig finansowy, ale także dyrektor szkoły, w której student facetem. Pewnego dnia postanowił pomóc biednym dzieciom. Od Gonzalo zbada ze złym chłopcu ze slumsów nazwanych Pedro.

Czy będą one w stanie znaleźć wspólny grunt i stają się przyjaciółmi?

„W pogoni za szczęściem” (2006)

Amerykański biograficzny i dramatycznego filmu. Główną rolę odgrywają w nim Will Smith i jego syn Dzheyden Smit. Całe życie głównego bohatera idzie w dążeniu do szczęścia. Film film pokazuje jak działa życie: niektóre skąpana w bogactwa i luksusu, inni zbierają bułkę tartą. Chris – samotnym ojcem, pracuje w nisko płatnej pracy, a wszystkie wysiłki spędzone na niej, aby jej syn szczęśliwe dzieciństwo.

Ale bardzo mało pieniędzy Sprzedawca nie pozwala mu zapłacić więcej niż w domu. Wraz z synem, on jest na ulicy. Nawet pracując w firmie brokerskiej nie przynosi mu szczęścia finansową. Ale nie może zrezygnować i opuścić jego syn żebraka.

"I" (2009)

Jeśli chcesz zobaczyć rosyjskie filmy o bogatych, warto zwrócić uwagę na ten dramatyczny thriller. Historia Człowiek z prowincji, którzy zawsze stają się narkomanami. Pisze dla teatru awangardowego sztukach. Jego otoczenie – narkomanów, przestępców, punki. Po osiągnięciu wieku 18 lat trafia do szpitala psychiatrycznego. Jest on ukrywa się z wojska, aby uzyskać informacje na temat pacjentów ze schizofrenią na piśmie. Jego plany niemal natychmiast po przerwie do szpitala. Dla niego przepisać. On ma przetrwać wypadnięciem z pielęgniarek, psychologów, halucynacje. Wszystko to miesza się ze wspomnieniami z dzieciństwa. 90 lat w Rosji – tym razem bezprawia karnego i narkomanii.

„Nie boję się już” (2014)

Co jeszcze warto zobaczyć filmy o bogatych ludzi? Na przykład: „Nie boję się już.” Kobieta naprawdę szczęśliwy, kiedy wszystko w tamtejszym domu, blisko ukochanego męża i dzieci zdrowych. Główny bohater – Vera. Żyła w takim szczęściu ponad dwudziestu lat. Mąż zapewnić rodzinie, a wiara poświęciła swoje życie wychowaniu dzieci i opieki nad domem. Żyła w nadziei, że to będzie trwało wiecznie. Ale cały świat zawalił się w jednej marnej dzień.

„Będę tam” (2012)

Ten film był najlepszy na festiwalu „Kinotavr-2012”. Głównym bohaterem filmu o imieniu Ina – młody, piękny i udany kobieta. Jej zawód – kierownik restauracji. współpracowników Kocham ją i szacunek. Inna ma również sześć letniego syna imieniem Mitia. Ona przynosi to sama. Ona i jej syn są bardzo wzruszające relacje. Ale nie wszystko w życiu jest tak prosta. Innu wyprzedził kłopoty – zdiagnozowano u niej nieuleczalną chorobę. Teraz najważniejsze dla niej – jest znalezienie godnego syna i troski rodziców. Ona jest w każdy możliwy sposób chroni syna od smutku. Inna szukali opieki nad ludźmi. W wyniku tego, że była w stanie znaleźć godnych i odpowiednich rodziców. Ich nazwa jest Olga i Sergey. Mają wszystko: pieniądze, i pozycję w społeczeństwie miłość. Nie mam parę najważniejsze – dzieci. Na szczęście, są one w stanie przekupić Mitia drogich prezentów. Po tym wszystkim, że wie, że wkrótce Olga i Sergey zastąpić mu ukochaną osobą – moją matkę. Wybierając aby zobaczyć filmy o bogatych należy zwrócić uwagę na to.

"Welcome to Paradise" (2015)

Film opisuje wydarzenia z niedalekiej przyszłości. kurort został stworzony dla ludzi bogatych. Uczestnicy i wszyscy mieszkańcy miasta – androidów. Bogaci ludzie przychodzą tutaj, aby przez pewien okres, aby realizować swoje najśmielsze fantazje. Androidy wszyscy cierpią z bezwzględnymi tolstosummov rąk, ale nie pamięta niczego, ponieważ ich pamięć jest okresowo usuwane. Ale gdy nieprzewidywalna dzieje – kobieta android Kelly wspomina po restarcie wszystkie okropności, które uczyniły ją ludzi. Ona ucieka i postanawia się zemścić.

Wreszcie, mała

Teraz, gdy wiesz, jakie są interesujące filmy o bogatych i biednych, lista tych obrazach przedstawione w tym artykule. Mamy nadzieję, że będzie mógł wybrać odpowiedni dla siebie film dla pokazu wieczorem w gronie rodziny i przyjaciół.