89 Shares 5273 views

Jak umieścić suchy kwas chlebowy kwas chlebowy w domu

Jak umieścić suchy kwas chlebowy kwas chlebowy? To pytanie jest szczególnie istotne tylko w gorącym sezonie letnim. Ponieważ o tej porze roku Chcę ugasić pragnienie i wypełnić bilansu wodnego coś kwaśnego i słodkiego w tym samym czasie. Warto zauważyć, że napój kvass wykonane w domu, okazuje się o wiele smaczniejsze i bardziej użyteczne niż podobny produkt sprzedawany w żółtych beczek na ulicy.

Jak umieścić suchy kwas chlebowy kwas chlebowy w domu

Niezbędne składniki:

  • piasek Cukier – 8-9 dużej łyżki;
  • Oczyszczona woda butelkowana – 3 L;
  • suchych drożdży (granulowany) – 5-7 Goroshkov;
  • Suche kupił kvass – 3 pełne duża łyżka.

Sposób wytwarzania

Przed jak umieścić kwas chlebowy z kwasu chlebowego wyschnięcia, należy zakupić główny składnik w postaci ciastka, izmolotyh się okruchy. Z reguły taki produkt jest sprzedawany w sklepach zboża (w opakowaniach lub luzem). Należy zauważyć, że sucha zaparzania od różnych producentów mogą się znacznie różnić w kolorze (od jasnego do ciemnego klosze). Fakt ten nie odgrywa roli w produkcie końcowym, ale w niektórych przypadkach jest zbyt ciemny mieszanina może produkować silny napój.

Aby zrozumieć, w jaki sposób umieścić napar w domu, powinniśmy pamiętać, że taki produkt otrzymuje dużo smaczniejsze, jeżeli odbywa się to z odpowiednią ilością cukru. Tak więc, słodki luźny produkt w ilości 8-9 dużej łyżki być umieszczone w trzech litrowym szklanym słoiku i następnie dodaje się do 3 łyżki suchego chlebowego i 5-7 Goroshkov granulowanego aktywne drożdże. Następnie, główne składniki niezbędne do wlewa się oczyszczoną wodę do picia (w górę wieszaki banków), i mieszać z innymi produktami o dużej urządzenia kuchennego (łyżki lub widełki).

Przed umieszczeniem suchej napar z wodą w ciepłym miejscu, istotne jest, aby upewnić się, że cukier jest całkowicie rozpuści. Dopiero po tym, że napój może obejmować (luźno) i szklana osłona bok przez 24-48 godzin. Idealnym rozwiązaniem dla takich kvass służyć jako parapet, gdzie gorące słońce świeci przez cały dzień. W takim miejscu kwaśny napój bardzo szybko (w ciągu 1 dnia), a okazuje się pyszne.

W procesie podejmowania kwas chlebowy , można osobiście obserwować, jak w słoiku trzy-litrowy jest aktywnym odpowiedź. I silniejszy, tym bardziej kwaśny i energiczne kolej picia produkt.

Po 24 godzinach ekspozycji na słońce będzie całkowicie gotowy do picia. Ale to nadal zaleca, aby spróbować. Jeżeli jesteś zadowolony ze smakiem kwas chlebowy, powinien natychmiast wlać do butelki z tworzywa sztucznego i umieszczone w komorze chłodzącej.

Teraz, gdy wiesz, jak umieścić napar suchego kwasu chlebowego w domu. Należy pamiętać, że z resztą na dnie zakwasu może zrobić więcej tego samego napoju, ale bez dodatku drożdży suchych ziarnistej. Przy wzroście osadu na dnie to powinno być częściowo osuszone pozostawiając tylko ilość 5-6 dużej łyżki.