692 Shares 8585 views

Outsourcing lub insourcing?

I outsourcing i insourcing ma swoje zalety. Austorsigom wykorzystywane bardziej aktywnie korzystających z małych i średnich przedsiębiorstw. Coraz częściej jednak i całkiem duże firmy również korzystać z usług danej usługi abonamentowej od firm trzecich. Niektórzy łączą outsourcingu i insourcingiem. Subskrypcja komputery usług w każdym przypadku musi być wykonana tylko przez specjalistów.

kontrola sieci i sprzętu komputerowego niezbędne do stale. Jeśli zaniedbamy profesjonalny monitoring, a następnie uniknąć upadku problemów z komputerem i prędkości są mało prawdopodobne. Rozwiązywanie problemów na własną rękę może prowadzić do pogorszenia sytuacji. Usługi specjalistów technologii komputerowej pozwoli klientowi pewność w jego sprawnego funkcjonowania.

cechy insourcing

  • Specjalista jest zawsze na miejscu, można od razu rozpocząć rozwiązywanie problemów lub diagnostyki.
  • sprzęt komputerowy będzie działać dobrze, ale tylko wtedy, gdy nie jest w stanie kompetentnych, wysoko wykwalifikowanych specjalistów, których usługi nie są tanie.
  • Specjalista działa tylko z określonego systemu i jego problemów. Stanowi to zaletę, a wadą. Znając typowych błędów, można szybko skorygować je. Jednak wraz z pojawieniem się jakichkolwiek nietypowych sytuacjach wąskich specjalistów, nie działa z innymi sieciami i sprzętu może się mylić, szukać rozwiązania problemu zbyt długo.

Ponadto, pracownicy wymaga przydziału miejsca na organizację pracy, jak również musi wypłacać wynagrodzenie miesięczne, niezależnie od tego, czy wszelkie prace w bieżącym okresie lub nie została przeprowadzona.

Cechy outsourcingowych

  • Specjalista wysłał wezwanie niezwłocznie po otrzymaniu wniosku. Profesjonalny przyjdzie we właściwym miejscu dość szybko – w ciągu 1-2 godzin.
  • Pod warunkiem tylko profesjonalną obsługę.
  • Korzystanie z outsourcingu, firma znacznie zmniejsza ryzyko kadry. Pracownik może chorować, wyjeżdżają na wakacje, do dymisji. I jeżeli w okresie jego nieobecności złamie lub poważnej awarii sieci? Firmy świadczące usługi subskrypcji komputery, zawsze będą wysyłane do aplikacji wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy w każdej chwili rozpocznie pracę.
  • Gwarantowane do pracy. Profesjonalne po rozwiązywaniu problemów jest wymagane dostarczenie gwarancji przez 3 miesiące lub dłużej.
  • Niski koszt usługi.
  • Szybka eliminacja problemów o dowolnej złożoności.