206 Shares 1969 views

Roboty drogowe Zimą miasto

Sprzęt do odśnieżania i sprzęt do czyszczenia dróg przeznaczonych do odśnieżania w dużych i małych ilościach, a także w miejscach, gdzie instrukcja wyciągnąć go niezwykle trudne. W tym artykule, byliśmy rankingu najbardziej popularne techniki drogowo zima dla miasta.

Snowplows podzielony na małe i duże. Małe maszyny do budowy dróg jest głównie obsługi i jest stosowany w małych obszarach, na przykład, w sądach, szkół, przedszkoli, sklepów dookoła. Maszyny te są w dużej mierze w sieci lub na silniku benzynowym, są one łatwe do kontrolowania, zwrotność i może poradzić sobie ze stosunkowo dużą ilością pracy. Modele samobieżne może poruszać się i wymaga minimalnej interwencji, non-self-same rodzaje pracy w trybie ręcznym i są przenoszone ręcznie.

Sprzęt do sprzątania dużych powierzchni, głównie dróg, jest dość zróżnicowane, głównie pracując razem, wielkie maszyny. Mogą stopić śnieg, mróz, obciążenie grabienie zaspy śniegu, zamiatanie dróg i dystrybucji odczynników. Więc zacznijmy. Często jest to chińskie autobusy na ulicach naszych miast.

W pierwszej kolejności jesteśmy, oczywiście, wywrotka. Ten sprzęt do budowy dróg, bez których nie można zrobić prawie bez usuwania śniegu, po oczyszczeniu dróg ze śniegu i lodu kawałki przy pomocy specjalnego sprzętu, zanurzony w ciele samochody ciężarowe, które następnie gładzi towarów w określonym miejscu.

Sprzęt obrotowy. Maszyna wyposażona w obrotowy mechanizm śnieg, usuwania śniegu z drogi, przeprowadzki zaspy śniegu na poboczu drogi lub statku bezpośrednio do wózka za pomocą specjalnego obciążenia rynny. Maszyny te sprostać osadami śniegu do 1,5 metrów, spada śnieg w odległości od 10 do 50 m, w związku z tym dużych sztolni nie uformowane, wszystkie równomiernie cienką warstwę.

Frezowanie i sprzęt obrotowy. Maszyny te są w stanie usunąć grube, pokryte lodem depozyty śniegu, wskutek frezowania i wyposażenia obrotowego, lód może łatwo być cięte na kawałki. Lodowaty śnieg pogrąża wywrotek lub wyrzucić na duże odległości.

Jeśli po wyczyszczeniu utwór, śnieg nadal leży wzdłuż drogi, często z pomocą ładowarki śniegu, jest transportowany w wywrotek i transportowane na składowiska. Jest to bardzo popularne maszyny stosowane praktycznie wszędzie: wydatek śnieg i lód przyczepności przeprowadza łopaty, chwyta, to wszystko przemieszcza się wzdłuż przenośnika taśmowego w tył ciężarówki. Więc nie powinniśmy zapomnieć o technice pług Peskorazbrasyvayuschie snegoplavilnye i sprzętu.

Dzięki zastosowaniu w pług śnieg, drogi stają się bardziej rozładowana, liczba korków i wypadków drogowych jest znacznie zmniejszona.