853 Shares 3161 views

buty platformy – i kosmetyka

Jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie opcje obuwia damskiego, wielu zgadza się, że najbardziej wygodne dla buty platformy stóp, choć z wyglądu są więc wyraźnie i nie mówią. A jeśli nie jest bardzo wysoka, najwyższa platforma w tym przypadku jest po prostu konieczne, bo to może być wysoki obcas, który będzie miał mniej negatywny wpływ na stabilność butów. Dlatego wiele kobiet są zachęcani przez fakt, że nowe buty platformy w 2011 roku, stała się modnym trendem.

W ogólnym całej historii powstania w świecie buty na platformie bardzo daleko od świata wielkiej mody. Celem ich stosowania jest większa społeczne i praktyczne. Tacy ludzie nosili obuwie, aby móc wznieść się ponad tłum i tym samym podkreślić swój status społeczny. Oprócz wszystkich tych butów pozwalają w deszczu nie jest mokre lub brudne stopy. Trudno powiedzieć z pewnością, który po raz pierwszy pojawił się buty na platformach, jak na ziemi jest to rozłożone bardzo szeroko. Platform buty noszone przez kobiety i mężczyzn, nawet w starożytnej Grecji i Rzymie, starożytnych Chinach i średniowiecznej Europy.

Niewiele osób wie, że dzisiejsze buty platformy zostały wynalezione w latach 30-tych 20 wieku największego włoskiego projektanta Salvatore Ferragamo. W tamtych czasach nie mieliśmy wystarczająco dużo metalu do produkcji podpór Arch i dlatego bardzo często wysokie obcasy złamał. Modne kobiety po raz przyniósł je do naprawy, a następnie Ferragamo wynalazł aby wydostać się z sytuacji, korka substancji wypełniającej pięty. Ten wynalazek doprowadził do narodzin nowoczesnej klinów obuwniczych i platformy.

Kiedy osoba chodzenia bardzo ważną rolę odgrywa stóp – to pomaga utrzymać cały ciężar ciała podczas poruszania się w przestrzeni. Taką rolę spełnia dzięki swoim unikalnym właściwościom. Po pierwsze, jego zakrzywiony kształt powtarza zestaw – jednocześnie bardzo wytrzymałej i lekkiej konstrukcji. Po drugie, podczas chodzenia stopę absorbuje nasze ruchy ciała w trzech kolejnych etapach w etapie koncentrująca się na piętę, a rolki i przeniesienie ciężaru ciała na drugą nogę. Dlatego człowiek idzie łatwo.

Jednak, gdy kładziemy buty na platformie, wszystko się zmienia. W takim obuwiu pracuje tam jest tylko jeden krok faza, więc stracił płynność ruchu. Jeśli na co dzień nosić takie buty na wiele godzin, mięśnie stóp prawie nie działają, a mięśnie goleni, a wręcz przeciwnie, zostaną przeniesione. Ta redystrybucja obciążenia może negatywnie wpływać na układ mięśniowo-szkieletowy. Ponadto nosi takie buty, kładziemy jej ciało w mniej stabilnej pozycji: zwiększa prawdopodobieństwo, że można schować stopkę.

Należy również pamiętać, że w zaciszu buta ważnej roli odgrywanej przez jej buty. W przypadku zakupu włoskie buty na platformie, te klocki nie może być wygodne, ponieważ Włosi mają nogi. Dlatego należy dokładnie przymierzyć buty. Jeśli czujesz, że jesteś w nim niewygodnie, więc to buty dla Ciebie nie jest odpowiednia, a od takich butów należy wyrzucić. Ale nie poddawaj się trendy w modzie w obuwiu. Teraz masz możliwość wyboru spośród ogromnej liczby zróżnicowanych zaproponował.

Zawsze można wybrać dla siebie wygodne i lekkie buty na platformie, tylko problem polega na tym martwić – pamiętam nazwy butów, tak, że ci się podoba. Nic dziwnego, że te buty zyskał popularność w Europie i Stanach Zjednoczonych w latach 30., a następnie wystąpił pełny triumf w latach 60-tych i 80-tych ubiegłego wieku. Jednocześnie było również bardzo specjalny model – buty disco, które dzięki platformie osiąga wysokość ponad 10 centymetrów. Dlatego myślę przede wszystkim o swoich nogach, dać pierwszeństwo bardziej humanitarny i wygodnego modelu. Zwłaszcza, że nie ma wyboru i wybrać do jedzenia z.