361 Shares 8575 views

Modular origami: co to jest?

Z Origami zaznajomieni z co najmniej słyszenia – dziedzinie składanie różnych figurach za pomocą papieru. Jako przykład, można łatwo doprowadzić do papieru łodzi, samolotu lub kwiat, możemy zrobić od dzieciństwa. Modular Origami Origami to perspektywa, która pojawiła się w Chinach jako jeden z przejawów filozofii i sztuki składania papieru. W tych dniach, kiedy powijakach w Chinach, różne prądy i pojawiają się różne rodzaje sztuki, które zostały popełnione przez przedstawicieli kierunkach. Modułowa Origami znamienny tym, że każdy produkt składa się z wielu podobnych modułów, które są utworzone przez małe liczby tradycyjnych zasad origami. Pomiędzy te moduły mogą różnić się wielkością, które zostaną określone w opisie stanowiska pracy.

Teraz każdy może posiadać do opanowania takiej trudnej sztuki. Dzięki modułowej technologii każdy ma możliwość tworzenia trójwymiarowych figur o różnych stylach. Origami modułowego pozwala na wykonywanie oryginalnych prezentów, niezwykłe zabawki papierowe, a nawet ozdoby choinkowe. Godne uwagi jest fakt, że niektóre elementy nie muszą trzymać się razem, muszą być one wstawione do jednego. Ze względu na pojawiające się siły tarcia i całej konstrukcji odbywa. Ten rodzaj robótek jest równie istotne zarówno dla dorosłych i dzieci, a ponadto, że doskonale nadaje się do tworzenia rodziny.

Modular origami stawia przed sobą tylko jeden istotny warunek – wytrwałości. Nawet dla małych rzemiosła wymaga ogromnej liczby modułów, liczonych w setki, a czasem tysiące. Po utworzeniu zestawu modułów pochodzi najbardziej przyjemny etap prac – tworzenie danych ilościowych. Ten etap jest dokładnie tak, jak Ciebie i Twojego dziecka, bo po to staje się widoczny wynik całej tej pracy.

Aby działać poprawnie uformowanych jest kilka modułów trójkątnych. Przez swoich mistrzów rzemiosła zazwyczaj stworzyć bardzo proste i przejrzyste schematy wyjaśniające każdy krok, aby stworzyć dzieło w tej dziedzinie. Na początek, można nauczyć prostych rzemiosła, takie jak konwencjonalny piłkę lub owoców. Dzieci cieszyć się przestrzeń dla wyobraźni, która otwiera się dzięki tym zawodzie. Jeśli nauczyć dziecko tego rodzaju twórczości, otwiera niesamowity świat przedmiotów, które będzie on dumnie wyświetlaczu, a nie będziesz już niepokoić wypytywać niż jego startu. Kiedy nauczysz się czytać wykresy i podstawowe zasady origami modułowego, to nie będzie trudne do odczytania wykresu, nawet chińskich i japońskich magazynów, takich jak Internet bardzo dużo.

Modular Origami: Jak zrobić moduł

Zrób osobny moduł nie jest trudne, ponieważ teraz w Internecie można znaleźć ogromną liczbę systemów origami modułowego. Istnieją całe kluby poświęcone tej starożytnej sztuki. Oczywiście, w pierwszej kolejności na rozwój tej aktywności jest utworzyć oddzielny moduł. Nie ma nic skomplikowanego, a lekcje na temat wystarczająco dużo, więc nie powinno być trudności. Nie może być kilka typów modułów, z których każdy przeznaczony dla konkretnych celów.

Małe modułowe materiały i narzędzia origami

Oczywiście, jak w każdym innym zawodzie, w tym przypadku, istnieją konkretne materiały, które są najbardziej odpowiednie dla tej działalności. Najbardziej odpowiedni papier na to papier biurowy – nie jest zbyt gładka i dość gęsty, więc moduły są przechowywane doskonale i nie ślizgać. Kolorowy papier biurowy, nie tylko malowane po obu stronach, ale także nie włącza biały w fałdach. Można wziąć regularne kwadratowe naklejki dla rekordów, są idealne dla tej działalności. Jeśli korzystasz z krawędzi naklejki samoprzylepnej, konieczne jest, aby umieścić swoją stronę w kleju. Istnieje również specjalny papier origami, który nazywa Kami. Zazwyczaj jest to już pocięte arkusze konkretnego kształtu, którego wartość może się zmieniać. Zestaw może być obecne takie arkusze papieru o różnych kolorach. Można używać zwykłego papieru kolorowego dla kreatywności dzieci. Najpierw trzeba sprawdzić, czy nie jest rozdarta w fałdach. Zazwyczaj modułowy papieru origami wymaga dużo tego samego koloru, i w taki ustawia ją trochę, ale można znaleźć tam są czarne lub brązowe liście, które są trudne do innego miejsca, aby je zdobyć. Można również korzystać z błyszczącego papieru Magazine. W zmontowanego produktu można uzyskać dość spektakularne kombinacje, które byłyby trudne do powtórzenia z monochromatycznego papieru. Takie rzeczy można wprowadzić nie tylko w swoim wnętrzu, ale także przedstawić go jako prezent dla kogoś z bliskich.

Spróbuj, to naprawdę jest niesamowita aktywność.