534 Shares 4434 views

Maska z nasion lnu twarz: receptur, metod gotowania, wyniki i opinie

Dlaczego maska nasion lnu twarz skuteczne? Jak przygotować kompozycję zgodnie z zasadami? Od wszelkich problemów skórnych Pozwoli to zaoszczędzić kosmetyk? Odpowiedzi będą wiedzieć, jeśli czytasz ten artykuł poniżej.

Dlaczego maska z nasion lnu tak skuteczne?

maska z nasion lnu – jest to prawdziwe odkrycie dla pięknych kobiet, którzy są przyzwyczajeni do naturalnych kosmetyków i zabiegów w domu. Wpływ kondycjonowanej bogatym i użytecznych kompozycji materiału wyjściowego. Jakie są składniki w składzie lnu korzystny dla skóry?

  1. kwas foliowy jest odpowiedzialny za funkcję maskowania przeciwzapalny. Poprzez ten składnik przechodzi swędzenie, pieczenie i ból.
  2. Cholina – jest w stanie ukoić podrażnioną skórę.
  3. Filochinon – jest potrzebne, aby rozjaśnić piegi i plamy starcze. Te ostatnie mogą być przejawem różnej etiologii i charakteru.
  4. Niacynę – substancję, która jest odpowiedzialna za odmłodzenie. Aktywnie zwalcza zmarszczki i zwiotczenie tkanek.
  5. Tiamina – inna witamina B1, kolejny potężny strażnik czynnik młodzież. Dermatolodzy przepisują również tej witaminy w dermatoz, egzemy i łuszczycy. Aktywnie uczestniczy w procesie powstawania nowych komórek skóry.

Maski Przepisy wymienione poniżej są nie tylko od jednego z nasion lnu. W ramach substancji dodatkowych są obecne. Pomagają one lepiej odsłonić aktywne składniki lub zakończyć produkt kosmetyczny, pozwalając maskę mieć wąską ostrość.

Trochę historii

Jeśli wierzyć archeologiczne i naukowców, otwiera interesujące fakty. Okazuje się, maskę z siemienia lnianego ma długą historię stosowania. Nawet królowa Nefertiti, piękno, które mity i legendy przejść, stosowanie nasion lnu na skórze.

Hipokrates pierwszy odkryto lecznicze właściwości cudownego materiału siewnego. W swoich pracach, istnieje wiele odniesień do tego produktu i jego wnętrze WPR i do użytku zewnętrznego.

Co zrobić dermatolodzy?

Przedstawiciele medycyny konwencjonalnej twierdzą, że maska z nasion lnu twarz nawilżają skórę i sprawiają, że miękka i elastyczna. Kwasy tłuszczowe omega-3, które są częścią produktu kosmetycznego, powolne starzenia się i pomoc w radzeniu sobie z procesami zapalnymi naskórka.

opinie

Te wspaniałe dzieła, zmielone nasiona lnu. Maska na twarz referencje z kobiet otrzymała większości pozytywne. Po uzyskaniu ustalonego wyniku jest widoczne po kilku użyciach. I już po jednym zabiegu skóra staje się miękka i przyjemna w dotyku. Wyjątkiem są posiadacze skóry tłustej. Po maską nasion lnu na osobę w tym przypadku jest przeciwwskazane. Gruczołów łojowych wzrasta i jest jeszcze bardziej nieprzyjemny połysk.

maska z siemienia lnianego: opinie, maski recepty na trądzik

Maski na trądzik mają na celu poprawę krążenia krwi. Odpowiedzialny za odżywcze i bogate w witaminy, które odświeżają pokryw kolorów. Zastosuj produkt będzie na linii masażu. Niemożliwe jest w tym przypadku, aby dotykać obszaru wokół oczu.

Podczas procedury jest lepiej położyć i spróbować się rozluźnić całe ciało i twarz.

Maska z nasion lnu o opinie twarz od nastolatków i dorosłych osób cierpiących na trądzik dostaje bardzo mieszane. Należy jednak zauważyć, że nie należy oczekiwać cudów z lnu i natychmiast pozbyć się problemów. Na 100% wyników są dobrze uzupełnione walce z trądzikiem prawidłowego odżywiania oraz specjalnych maści.

Przygotowanie maski nasion lnu do twarzy jest proste i nie wymaga dużych nakładów finansowych. Doskonałym dodatkiem do nasion jest żel z aloesu. Konieczne jest, aby wziąć '30 sama potrzeba śluzu z nasion lnu. Otrzymaną mieszaninę należy rozkruszonej tabletki aspiryny i dodać niewielką ilość wody. Ta kompozycja może być stosowana do mycia.

len śluz, wytworzono w następujący sposób. Nasiona wylewa wrzącej wody (40 ml wody na 1 gram nasion). Mieszanie prowadzi się w ciągu 15-20 minut. Roztwór przesączono przez gazę.

maska z siemienia lnianego z trądzikiem ma inne przepisy. Oto kolejny nie mniej skuteczne. Gotować nasion w mleku do miękkości. Po ochłodzeniu mieszaniny, stosuje się zawiesinę na powierzchni, ze zwróceniem szczególnej uwagi na miejscu zapalenia.

Maska bieliznę do podnoszenia skórę

Doskonały wynik uzyskuje maskę na skórę, straciły sprężystość. Dla właściwego efektu wystarczające 15 wniosków. Po przebiegu procedur większości kobiet odnotowano spadek liczby zmarszczek i fałd. Znacznie wzmacnia konturów twarzy.

Potrzebne będą:

  1. Nasiona lnu – 1 łyżeczka.
  2. Wrzącej wody – trzeci kieliszek.

Lepiej jest rozpocząć przygotowania w godzinach porannych. Aby to zrobić, zalać gorącą wodą nasion. Następnie mieszanina została dobrze wytrząsa w ciągu 5-10 minut. Przykryć miskę z roztworem z ręcznikiem papierowym i domagać się aż do wieczora. W tym czasie hrabstwo zapewni śluz, które muszą być stosowane do twarzy z wacikiem. Postępowanie w celu wytworzenia warstwę po warstwie. Nie powinno być co najmniej 5 wniosków. W ten sposób każda warstwa przed naniesieniem następnej nieco musi wyschnąć.

Po nie zaszkodzi porelaksirovat wznak do 30 minut. Osoba nie jest napędzany. Lepiej nie mówić i śmiać się.

Płukania warstwy muszą być proste, przegotowanej wody. Po umieścić na twarzy każdego odżywcze kremu.

Regenerujące i oczyszczanie maski z miodem

Miodu, który jest częścią recepty uzupełnia właściwości odmładzające len, sprzyja tworzeniu się nowych komórek. Doskonale oczyszcza twarz z martwych komórek naskórka i łojowych tłuszczu.

W celu wytworzenia maski muszą mielenia nasion lnu w mieszalniku lub młynek. Dodać wody miodu (jeśli jest stały, a następnie topi się w łaźni wodnej). Dwie łyżki siemienia lnianego wziąć dwie łyżki produktów pszczelich. Po wymieszaniu powinna uzyskać pastę. W celu uzyskania efektu stosuje się je na wstępnie oczyszczone powierzchni równomiernie i przemyć 20 minut. Po przemyciu wycierania skóry z mleka i środek wzmacniający, a stosowane zwykle krem.

Przepis na skórę wokół oczu

Zazwyczaj maski wykonana tak, aby mieszanina nie przepływać skóry wokół oczu. Ale istnieją przepisy na tej konkretnej części twarzy. Po tym wszystkim, jest często przedmiotem powstawania zmarszczek na twarzy, stłuczenia i workach.

Do wytwarzania maską nasion lnu łyżki wlano wodę i doprowadzić do wrzenia. Następnie, mieszając, ogrzewa w celu gęstej masy. To rozwiązanie zostało zastosowane do obszaru wokół oczu. Po upływie 20 minut, płucze ciepłą wodą. Na koniec zimną wodą do płukania.

Zalecenia i przeciwwskazania

Do pierwszego wniosku do uzyskania pozytywnego rezultatu, konieczne jest, aby przestrzegać pewnych zaleceń. maska z nasion lnu, receptury, które można znaleźć w tym artykule, muszą spełniać następujące wymagania:

  1. Len nasiona są lepiej kupić w aptece.
  2. Zastosowanie rozwiązania powinny być świeże. Im dłużej przechowywane maski z lnu, mniej cennych substancji w nim pozostaje.
  3. Wrzącej wody może zniszczyć wszystkie witaminy i składniki odżywcze.

Kto nie może zbliżać się do nasion lnu maskę na twarz? Recenzje tego potwierdzić – nie oznacza odpowiednie dla skóry tłustej. Istnieje również prawdopodobieństwo wystąpienia reakcji alergicznych do lnu. Aby nie ryzykować, trzeba zrobić przed użyciem testu. Kapanie roztworu na nadgarstku i czekać 30-60 minut. Jeśli nie obserwuje się zaczerwienienie i swędzenie, a potem wszystko jest w porządku. W przeciwnym razie, stosować maski na twarzy nie jest tego warta.