478 Shares 7746 views

Postacie i aktorzy. „Gniew tytanów” w historii wojny bogów

Po „Clash of the Titans”, niosąc publiczność do odległego królestwa bogów, po dwóch latach widzieliśmy sequel do historii. Kontynuując powrotem który grał w pierwszej części aktorów. „Gniew tytanów” opowiada o nowych przygód, przybiera jeszcze większe rozmiary. W tym artykule, będziemy opowiadać historię powstania filmu.

Historia powraca

Podstawą obrazie ponownie umieścić starożytnego greckiego mitu syn Zeusa. Dziesięć lat minęło odkąd był w stanie pokonać potwora morskiego pęknięcia. Perseusz wraca do wizerunku pokornego rybaka i ma syna Elea. Jego ojciec pochodzi z wizytą. Zeus zapowiada nadciągającej wojny, związany z brakiem ludowej wiary w bogów, pyta Perseus pomocy, ponieważ jego udział ogólna siła wzrośnie kilkakrotnie, ale nie chce …

Odwołując się do sukcesu poprzedniej części, wielu słuchaczy były w oczekiwaniu. Na szczęście, nie kontynuował długo czekać. Czołowi aktorzy byli zadowoleni, „Wrath of the Titans”, który był doskonały pretekst, aby ponownie spotkać się na planie.

Trudności osób

W marcu 2011 roku rozpoczęły się fotografią. Odbyły się one w malowniczych zakątków Londynu i Wysp Kanaryjskich. Niemal bez przerwy, właśnie zakończył produkcję pierwszej części, Warner Bros. I rozpocząć prace przygotowawcze w sequelu.

Klucz uwaga wziął aktorów, „Wrath of the Titans” zebrał przyjazny zespół, który został utworzony od „Battle of the Titans”. Jednak nie wszystkie gwiazdy Hollywood wrócili do pracy. Więc, kto odgrywa Andromeda Alexa Davalos wypadło z projektu. Twórcy musieli ogłosić casting. Zajęło to dużo młodych aktorek, w tym Klemans Poezi i Heyli Etvell, ale wybór padł na Rozamund Payk.

Brytyjska gwiazda długo rozsławione przez obrazach „Die Another Day” i „Duma i uprzedzenie”. Rosamund aktywnie łączy fotografowania w domu w Hollywood. W 2014 roku była nominowana do „Oscara” za udział w dramacie Devida Finchera „zniknął”.

Aktorzy filmu „Gniew tytanów Sam Worthington obejmują, bez których nie mógłby zrobić sequel. Raz rozpaczliwie wziął na dowolnej roli, po prostu iść do przodu. Jak przyznał Sam miał nawet spać w samochodzie, ponieważ pieniądze za coś wynająć dom, on nie. Uznanie na całym świecie przyszedł do aktora wraz z wydaniem „Avatar” Dzheymsa Kemerona. Ponieważ sytuacja finansowa Sama zmieniła się znacznie w przyszłej karierze, za każdym razem nabiera tempa.

przedstawiciele zespołu

Jakie inne gwiazdek hit "Wrath of the Titans"? Aktorów filmowych fantazji to Toby Kebbell. Pochodzący z Albionu, zrobił dobrą karierę w Anglii, a następnie przeniósł się do Hollywood. I niemal natychmiast wpadł do udanego „Wszystko gra”, „Aleksander” i „Uczeń czarnoksiężnika”. W 2010 roku zagrał w „Prince of Persia”, gdzie zdobył doświadczenie w filmach wysokobudżetowych. Producenci współpracujący z Tobym, zauważył jego profesjonalizm, pomimo faktu, że wychowanie działającej jego nieobecności. W najbliższych planach Kebbell. – pojawienie się w "Fantastic Four", "Ben-Hur" i "Warcraft"

Wraz z amerykańskich i brytyjskich gwiazd w filmie wzięli udział podmiotów zagranicznych. „Gniew tytanów” zaoferował rolę bóg wojny Ares Edgar Ramirez. Wenezuelski aktor rozpoczął karierę w wieku 26 lat. Dla serii „Carlos”, otrzymał tytuł obiecujących gwiazd i wydaje się doskonałą pracę z nim.

Każdego roku, Ramirez nie jest dostępny w kilku dużych projektów, z których niektóre są w Stanach Zjednoczonych. Tak więc wśród jego najbardziej znane utwory filmowe można wyróżnić taśma „Ultimatum Bourne'a”, „celem numer jeden”, „Vantage Point.” W 2014 roku, był duet na ekranie Eric Bana w „Wybaw nas od zła”, horrorze.

Reyf Fayns (Hades) i Liam Neeson (Zeus), również przyłączył się do "Wrath of the Titans". Aktorzy dawna zyskał sławę w kraju marzeń, jest jednym z najlepiej opłacanych gwiazd. Rekord toru każdej części w ogromnej liczby różnych wzorów. W przypadku pierwszych dużych wypracować kompleksowe dramatycznych obrazów, drugi doskonały czują się w bojowników rodzajowych. Jak przyznał Neeson, reinkarnacji jako Zeus zmuszony swoje dzieci, które lubią mitologii greckiej.

„Gniew tytanów”: aktorów i ról

W uzupełnieniu do powyższych znaków i wykonawców z ról w filmie udział wiele podmiotów wtórnych, w tym Bill Nighy (Hefajstosa), Martin Bayfield (Cyclops), Lili Dzheyms (Corrina), Danny Huston (Poseidon) Dzhon Bell (Eley), Spencer Uidling ( Minotaur) i inni.