267 Shares 6331 views

Dyni w piekarniku, gotowanie

Oczywiście, przygotowanie dyni w piecu trwa dłużej niż gotować owsiankę z tej samej dyni, ale jak się okazuje pyszne danie!

Na przykład, dynia pieczone w piekarniku z bułki tartej. Składniki: 500 g surowej dyni, polstakana zgnieciony okruchy biały chleb, pół szklanki mleka lub śmietany, jedno jajko, 2 łyżki masła. Dyni cięte na duże kawałki, gotować do połowy zdekantować płyn, schłodzić i pocięto na paski. Przygotowany dynię trzeba umieścić w warstwach patelni, każda warstwa wlać okruchy i masła w małe plastry zmianowych. Bić jajka ze śmietany lub mleka, wlać mieszaninę dyni i piec w piekarniku.

Dyni w piecu z mięsa. Dynia pocięte kawałki o średniej wielkości, sól rolki mąkę i jaja smażone w oleju roślinnym po obu stronach. Surowe mięso solą i zbyt dobrze-fry z cebula. Forma tłuszcz z oleju roślinnego i umieścić w niej pierwszą warstwę z dyni, a następnie warstwy mięsa z cebuli, oraz górnej warstwy z dyni ponownie. Top z tartym serem holenderskim i wysłać go do pieca do wypieku. 400 g surowego dyni powinny 350-400 g mięsa wołowego (lepsza), 50 g mąki pszennej, 2 cebule 2 surowe jajka, 50 g oleju roślinnego i stałej sera holenderskiej.

Dynia w piecu, pieczone ryby. Składniki na potrawy: 200-300 g surowego dyni, 2 surowe jajka, wysuszono koper, 1 kubek jogurt, 1 cebula, 30 g oleju roślinnego, ilość zależy od wielkości kształtu: Ryby być ułożone w dolnej części formy w postaci pojedynczej warstwy; można wziąć dowolny filet z ryby (odpowiednie morszczuk, makrela, halibut, mintaja i COD). Kawałki ryby leżał na dole formularza umieszczonego na wierzchu z dyni, pokroić w cienkie plasterki. Dynia umieścić na wierzchu posiekaną cebulą i koperkiem. Ikra z dyni z bitą wlać jogurt i postaci soli i umieścić w gorącym piekarniku przez 40 minut przed wprowadzeniem do naczynia stołowego wlać olej roślinny.

Słodycze pokochają dynię w piekarniku z suszonych moreli. Kilogramie obrane nasiona dyni i włókna powinny wziąć 300 g suszonych moreli, 3 łyżki cukru, 3 łyżki tartej Panierka, 50 g masła krowiego (margaryna może być zastąpiony), pół szklanki mleka i 2 szklanki beszamelem. Dyni należy pokroić w kostkę. Morele uprzednio namoczone w wodzie, a następnie pocięte na paski. Połączyć z suszonych moreli, dynia, masło, cukier, sól i mleko, delikatnie wolnym ogniu. W formie, natłuszczonej masłem, położyć przygotowaną mieszankę, polać sosem, posypać bułką tartą i piec w piekarniku Wyślij. Aby przygotować sos beszamelowy wymaga tylko trochę podsmażyć na łyżce masła 2 łyżki mąki, następnie rozcieńczyć go z dwóch filiżanek gorącego mleka, dodać cukier do smaku i gotować przez około piętnaście minut na małym ogniu, stale mieszając. Gdy sos ostygnie, wymieszać z żółtkiem jednego jajka.

Jako nadzienie do ciasta, torty, wraz z innymi owoce i warzywa są często używane i dyni. W piekarniku, na przykład, można upiec bochenek nadziewane z dyni. Dla ruletnogo badania: 1 kg mąki pszennej, jedno jajko, 200 ml wody, 100 g masła (margaryny można zastąpić), 1,5 łyżeczki sody. Do napełniania trzeba kilogram oczyszczonego dyni, kubki zmielonych orzechów i 5 łyżek cukru. Aby rozpocząć z nadzienia: Wymieszać tarty miąższ dyni z orzechów ziemnych i cukru. Spośród tych produktów wyrobić ciasto, podzielić na połowę i toczą się każdy element cienkie. Smarować warstwą oleju roślinnego cienkie ciasta, rozłożonych w połowie jego napełniania, przykryć następnego rozwinięcia warstwa też olejem, to umieścić pozostały farsz. Zmniejszenie rolkę (nie napięty), smarować powierzchnię jaja ułożonej na arkusz powleczony dowolnego tłuszczu i od razu pokroić na porcje. Dopiero wtedy umieścić rolkę w gorącym piekarniku i piec przez 45-50 minut. Rolka doprowadzić do tabeli już ostygnie.