508 Shares 6338 views

Chiny Shepherd. Jakiej rasy?

Owczarek niemiecki – zwierzę, które „przerobić na swój sposób” Próbowałem wielu. Aby to zrobić, ludzie przekroczył wiele ras. Ale chiński Shepherd przewyższał wszystkich. Jego wygląd to naprawdę wygląda „niemiecki”. To prawda, nieco spłaszczone i siniaki. W skrócie, pies jest bardzo egzotyczne.

Chiny Shepherd. Trochę historii

Więc wszystko jest w porządku. Chiny Shepherd – to bardzo ciekawy serwis ras. Pokaż zaczął podczas Rewolucji Kulturalnej. Kiedy wiele czystej rasy chiński zaczął zanikać.

Chiński Owczarek jest również nazywany volfdogom Kunming. Na cześć stolicy prowincji, w której został on wyświetlony na początku lat 50. – miasta Kunming. W czasie tych dziesięciu Pekin owczarków niemieckich przyszedł do Yunnan. Zostały one skrzyżowane z lokalnymi psów i mieszańców Wolf (volfdogami lub volkosobami). Nieco później NRD wyboru ponownie wysłany do psa. Volfdogi wybrany również w Guizhou – sąsiedniej prowincji. Oficjalnie rasa została uznana w 1988 roku. To stało się bardzo popularne.

Ogólna charakterystyka

Chiny Shepherd – własne ras psów tego kraju. Pomimo tego, że pies wygląda jak „niemiecki” w wielu pojemnościach przekracza go. Zwierzęta doskonale przystosowane do klimatu alpejskiego, niskie i niskich temperaturach. Te psy – idealne do treningu.

gatunek

Istnieje kilka rodzajów tych psów. Pasterz z czarnym tyłu – mocne i wytrzymałe, doskonałe strażników i obrońców. słoma-żółte psy są idealne do uprawiania sportów i toru. Ich uspokoić tylko trochę trudne. Psy „czarna wilk” kolor – zwierzęta są bardzo aktywne. Nadają się do każdego rodzaju usług. Chiński czerwone Pasterze są również stosowane przez policję i wojsko. Psy pilnować różnych imprez publicznych, szukając materiałów wybuchowych i narkotyków, są zaangażowane w walki psów i innych konkursach. Wielu ludzi rodzi się tych zwierząt jak psy obronne w domach prywatnych.

Inteligentny i mądry

Chiński pasterz – pies o bardzo dużej zdolności do uczenia się. Ten inteligentny psy, że tak powiem. Choć mogą one być bardzo asertywnym. Bo z nich możemy się spodziewać absolutnie nieprzewidywalne zachowanie. ludzie lub początkujący, hodowcy psów, rasa ta nie jest zalecana dla słabych duchem. Za edukację pies potrzebuje dobrego trenera i doświadczonego właściciela. W tym przypadku, z owczarków rośnie wspaniały towarzysz, ochroniarza i zwierzaka. Zwierzę będzie się dogadać z resztą swoich czworonożnych przyjaciół, a co najważniejsze, dzieci.

wyniki

Chiński Niemiecki Shepherd – pies z dłuższymi nogami i kwadratowych proporcjach ciała niż oryginalnej rasy wiekowej. Zdaniem ekspertów, skrzyżowane „Niemcy” z czystej osób – mieszanka psa i wilka. Nadaje się dla psów tej rasy są wszystkie typowe niemieckie kolory pasterza. Chociaż jest to również dość powszechne i różnorodny kolor.

W porównaniu z ich niemieckimi kuzynów, chiński owczarków znacznie silniejsze. Chociaż mniej eleganckie. Cechują się średnią wielkością i najbardziej zróżnicowanej natury. Psy okazały się doskonałe towarzyszy, stabilną psychikę i bystroobuchaemymi.

W skrócie, jeśli potrzebujesz niezawodnego, lojalny przyjaciel – myśleć o nabyciu chińskiego Pasterza. Możesz być przekonany, że w żadnym wypadku nie pożałujesz. Posłuszny pies zdecydowanie bardziej spodoba i swoje dzieci. Psy po prostu kocham dzieci. I nigdy nie zaszkodzi. Najważniejsze – prawo do pasł kształcić i szkolić się. W ogóle, to rasa jest doskonałym rozwiązaniem dla domowego aresztu. Pet zachwyci cię codziennie z ich obecności, aby udowodnić swoją lojalność i miłość. Tylko nie zapomnij, że to wymaga nie tylko zręczności, ale twoje pieszczoty.