855 Shares 1771 views

Jak tkać figury koralików

Frezowanie – jest starożytną sztuką tworzenia biżuterii z koralików i paciorków. To jest bardzo powszechne wśród ludzi i służy nie tylko odzieży, ale także do tkania różne postacie i zabawki.

Dane z perełek były popularne wśród chłopów, a nawet bogatych pań. Wiele rzeczy w tamtych czasach był ozdobiony małych paciorkach: portfele, torebki, pudełka biżuteria, świeczniki i poduszki.

Odsetki z perełkami są czasem uspokoiła, a potem wybuchają ze zdwojoną siłą. Obecnie beadwork zaczął odradzać się w latach 70., kiedy stało się popularne ozdoby z koralików, paski, bransoletki, a nawet zabawek.

Do wytwarzania produktów z perełek za pomocą perełek o różnych kształtach i rozmiarach. Do pracy trzeba będzie nożyczki, szczypce, pęseta i cienki drut miedziany. muszą mieć taką grubość, która jest wkręcona za pomocą zgrubienia kilka razy. W przypadku niektórych elementów może wymagać grubą żyłkę.

Figury zgrubienie w większości przypadków są wykonywane w technice tkania równoległego. W tym celu, każdy następny cykl nawleczone na sicie, po czym przewlec przez drugi koniec tego raz przez wszystkie kulki.

Zwierzęta kulek często tworzone z nosa do ogona, a końce drutu zasłania jest łatwiejsze niż z przodu. Ale czasami splot, wręcz przeciwnie, do nosa, a resztki fundamentów wykorzystywane do tworzenia wąsy, tułowia lub dzioba.

Aby koralikami dane okazały się gęsta, po sznurka każdy wiersz trzeba ciągnąć za przewód. Dokręcić powinno być tylko wtedy, gdy liczba zrobiliście wszystko, co niezbędne, załączyć uszach, rogi i tworzą właściwą ilość.

Do produkcji okrągłych elementów płytki techniką wyplatania. Każdy nowy numer z tej metody jest przymocowany w sposób naprzemienny sposób do poprzedniego. Aby dostać się do kręgu, stopniowo zwiększając liczbę koralików i splot zwykle tsetra krawędzie.

Wyplatania zabawki używane i sznurka pętli. Jest to wygodne, gdy uszy zwierząt. Jest to bardzo prosty sposób, że po prostu kulki naciągania krotnie pętli drutu i skręcone końce.

Bardziej wyrafinowana technika – tkanie jest na celowniku. To działa na dwóch igieł i jest dostępna tylko dla doświadczonych craftswomen.

Czasami podczas tworzenia części zwierząt zrobić podwójną pętlę – rosną co najwyżej małą pętlę. Ale ta metoda jest rzadko używany do tkania postać perełek.

Najprostszym sposobem tkania z koralików – płaską postać. Dla nich, możemy podjąć wszelkie schemat haftu lub fantazjować siebie. Te zabawki są dobre jak kołki lub broszki. Produkty te są bardzo proste i dostępne nawet dla dzieci. Są utkany z oddzielnych części, które są następnie ze sobą połączone.

Bardzo popularna, zwłaszcza wśród dzieci, małe zwierzątka z koralików. Są bardzo proste do wykonania i cieszyć się dzieci w każdym wieku. Mogą grać, i może być stosowany jako kulonchiki, wisząc na telefonie lub torbie.

Doświadczeni kapitanowie mogą tworzyć skomplikowane figury perełek, takich jak dzieła sztuki. Te rękodzieła są bardzo cenione, więc linkę może stać się nie tylko hobby, ale sposób na zarabianie pieniędzy.