276 Shares 7040 views

Wyraźne oznaki, że idziesz do odwołania

Zwolnienie może być prawdziwy szok, jednak czasami pojawiają się oznaki, że wkrótce czekasz problemu. Trzeba tylko wiedzieć, czego szukać.

Przygotowywany jest ważne. Profesjonalny personel jest zawsze czuwa nad jego pozycji w firmie. Jeśli zauważa niepokojący sygnał, może podjąć środki w celu dostosowania sytuacji.

Masz złą ocenę swojej działalności

Negatywna ocena – nie zawsze jest to równoznaczne ze zwolnienia, jednak w połączeniu z innymi funkcjami, które mogą być problemem sygnał. Twoi szefowie muszą przygotować podstawy do zwolnienia papieru, a ujemny analizę swoich działań w raporcie – jednym z takich powodów. Szczególnie źle, jeśli masz kilka z nich w szacunkach wierszy. Może dadzą Ci szansę na poprawę, jednak seria negatywnych komentarzy – to jest bardzo złe. Jednakże, jeśli sprawa jest brak doświadczenia w danej dziedzinie, zawsze masz szansę to naprawić. Źle, jeśli mówisz, że nie jesteś graczem zespołowym, że Twój styl nie pasuje do etyki spółki.

Ci są wyłączone z ogólnych wydarzeń

Jeśli nagle stracić dostęp do ważnych danych, to nie są już zaproszeni, czy są wyłączone z ogólnego elektroniczną, może chcesz zwolnić. Może to być też inne powody, jednak jest prawdopodobne, że twój szef traci zaufanie do swoich umiejętności.

Twoja praca stała się niemożliwa

Kiedy dostaniesz pracę, można zrozumieć, że trzeba, i poradzić sobie z zadaniem przed sobą. Jeśli nagle zmienić problem i uważasz, że nie można sobie z nimi poradzić, może być specjalnie naciska na niepowodzenie – do jego przełożeni byli wyraźne powody, aby ogień.

Twój szef ostrzegł cię

Oficjalne ostrzeżenie – to zły znak. Jeśli tak się stanie, należy przygotować się na najgorsze ewentualność.

Twoje relacje z szefem pogorszyła

Jeśli przed rozmawiali przyjaźnie, a teraz między stres, prawdopodobnie swoją pracę w niebezpieczeństwie. Należy zwrócić uwagę na zachowanie szefa jeśli ucieka Ci, można zastanowić się nad ich pozycji.

Użytkownik zostanie poproszony o dostarczenie szczegółowych raportów na temat czasu i kosztów

Zwiększona kontrola rzadko wiąże się z wymaganiami działu księgowości, a ona mówi, że twój szef jest pewne – tracisz czasu lub przewyższa koszty. Nawet jeśli nie masz nic do winy, to nie ma znaczenia. Najważniejsze – aby dowiedzieć się, jeśli jesteś jedyną osobą dotknięte czekiem.

Dostaniesz mniej projektów

Kolejny zły znak: nagle stajesz się dużo więcej wolnego czasu, ponieważ dajemy mniej pracy. Nie można znaleźć zrozumienie szefa lub kierownika. Życie w pracy staje się problemem.

Praca zespołowa – nie twój forte

Ważne jest, aby przestrzegać etyki korporacyjnej. Oznacza to, że trzeba być częścią zespołu. Jeśli pracownik jest proszony, aby przejść w podróży służbowej lub wziąć udział w konferencji, że nie jest to sugestia. Odmówić – i twoja kariera może być zakończona.

Nie ma środków

Podczas cięcia budżetu lub dostęp do niektórych funkcji, być może twój szef próbuje pozbyć się niechcianych pracowników.

Twój szef cały czas kontroluje pracę

Każdego dnia są proszeni, aby raport? Można zauważyć, że szef patrzy? Jeśli tak, być może nadszedł czas, aby szukać nowej pracy, ponieważ jest to bardzo wymowne problemy sygnału.

cię ignorują

Wydaje się, że sytuacja jest bardzo niestabilna. Co twój szef kontroluje każdy krok, stracił wszystko, co jeszcze bardziej niewygodne. Jeśli go ignorować, to trudno efektywnie pracować, wynik jest jeszcze powodem do ciebie pozbyć.

Masz mniej obowiązków

Jeśli czujesz, że straciły znaczenie, a twoi pracownicy przeniesione do innych menedżerów jest prawdopodobne, że wkrótce zostanie odwołany – jako spółka przygotowuje się do swojej nieobecności.

Nie masz żadnych korzyści

Wszyscy moi koledzy zostali wysłani do konferencji w Marrakeszu, a nie jesteś zaproszony. Kupujesz bilet w klasie ekonomicznej, chociaż wcześniej zawsze leciał w klasie biznes. Nagle zmienił siedzibę. Jeśli czujesz, że postawa wobec ciebie zmienione, masz wszelkie powody do obaw – jest to dość solidny znak zwolnienia.

Już nie jest chwalony za pracę

Nawet jeśli uda się osiągnąć wspaniałe rezultaty, Twój szef jest absolutnie nie interesuje. Mówi się, że przygotowuje się ciebie pozbyć, a każda pochwała w adresie jest w tej sytuacji po prostu niewłaściwe.

Będziesz cięcia płac lub nałożyć wakacje

Jeśli zostaniesz poproszony, aby przejść na urlopie przedwcześnie lub są pensje cięcia, to znaczy, że coś jest nie tak. Zaplanuj zwolnienia – bardzo wyraźny znak, że trudno jest interpretować inaczej.

Można zauważyć, że koledzy plotkują i dziwnie zachowywać

Jeśli ludzie zaczną unikać, a ty zauważy nawet z tymi, z którymi byli przyjaciółmi, być może wiedzą, że planuje zwolnić. Czują się winni i nie chcą. Jeśli jesteś zdecydowany, można bezpośrednio zapytać kolegów, na czym polega problem – jest prawdopodobne, że są one naprawdę plotkować, ale z innego powodu.

Zgłosić się do przybyszów

Nagle trzeba konta do nowego kierownika lub osób poniżej w rankingu. Jeżeli praca zaczyna wiązać biurokracji – to nie jest dobry znak.

Popełnił błąd, który przyniósł stratę

W zależności od kontekstu i postaw swoich przełożonych do awarii, to czasami można pozwolić na pomyłki. Niemniej jednak, w większości przypadków oznacza to zwolnienie – wiele szefowie nie chcą pogodzić się z poważnymi błędami pracowników.

Twój szef komunikuje się bezpośrednio ze swoimi podwładnymi

Jest to znak, który pokazuje, że wyłączone z ogólnego łańcucha. Jeśli tak, to nie jest już potrzebna. Powinieneś być przygotowany, aby znaleźć nowe miejsce.

Nie masz uprawnień do korzystania z informacji

Kiedy firma planuje zwolnić pracownika, ogranicza jej dostęp do informacji. Jeśli hasło przez e-mail nie działa, jest to sygnał niepokojący – zawsze myślę o swojej pozycji w firmie.

Nie pytaj więcej o swojej opinii

Jeśli twój punkt widzenia, nikt inny nie jest zainteresowany, to mówi się, że szef nie doceni swoją opinię i jest obojętny. Gdy nie masz nic nie pytać, warto zastanowić się, czy plan nie jest odrzucenie cię. W każdym razie, jest to bardzo niepokojący znak, który pozbawia cię znaczenia w zespole.

Było to połączenie, ale nie ma informacji

Kiedy obie firmy łączą się, zazwyczaj następuje wypalanie, niekiedy bardzo rozległe. Jeśli już czujesz, że jesteś w obszarze ryzyka, połączenie może być ostatnia kropla, i naprawdę się zwolniony.

Twój instynkt mówi ci, że coś jest nie tak

Jeśli czujesz, że zrobili wszystko, co w naszej mocy, ale nadal martwi się o czymś, są szanse, że masz rację. Nadszedł czas, aby przejść dalej. Nawet jeśli jesteś – wielki pracownik, witryna może być gdzieś indziej. Zacząć szukać nowej pozycji, która najlepiej pasuje do Twojej osobowości i Twoich etyki zawodowej. Nigdy nie wolno ignorować ich instynkty. Czasami nie ma żadnych innych objawów, tylko intuicja. Może jesteś zaniepokojony zmianą kultury korporacyjnej, może coś jest nie tak z relacji lub obowiązków do współpracowników. W każdym razie, intuicja może być wystarczający powód, aby podejrzewać, zbliżającego się zakończenia.