771 Shares 3141 views

Prezenty ukochane „Valentine”, własnymi rękami wykonanych upominków, pudełka z biżuterią i wieszaki

Od dawna tradycja przedstawienia swoich przyjaciół i bliskich w dniu 14 lutego małą otkrytochku z deklaracjami miłości – „Valentine”. Ale to niekoniecznie daje im tylko na Walentynki! Kiedy miłość mieszka w duszy, to jest możliwe, aby zgłosić w danym dniu. I to nie jest konieczne, aby umieścić słodki „Valentine” w ofercie, można dać go, a tak po prostu – bez powodu wypoczynkowego i pozornej, z emocji.

I że osoba kochana jaśniejsze poczuł burzę namiętności i bezgraniczną czułością, która wypełnia wnętrze całości jest w miłości, można wnieść coś prezent, przechowywanie kawałek duszy, ciepłych rąk, lot fantazji. Taki będzie „Valentine” własnymi rękami wykonanych ponurych wieczorów kiedy Twój ulubiony zmuszony być z dala od siebie.

Istnieją dwie techniki wytwarzania domowych kartki: scrapbooking i kardmeyking. Nie są one tak różne od siebie, ale nadal trzeba mówić o nich oddzielnie.

Scrapbooking sugeruje, że „Valentine” własnymi rękami uczynił pana, jako materiał produkcyjny jest tylko papier. Tak więc, różne aplikacje, ruchome elementy – takie jak kapelusz do wspinaczki lub pan, otwiera się okno, a następnie dotknie otwór, gdy zagięte części, które biorą w ten sposób dźwięk.

Kardmeyking oznacza również większy wybór materiałów, z których wykonywane „walentynkowa”. Kreator może stworzyć prawdziwe arcydzieło własnymi rękami w tej techniki! Wszelkiego rodzaju wstążki, koronki, guziki, małe prezenty, zabawki, kwiaty sztuczne mogą być umieszczone na karcie raczej dziwnie, tworząc oryginalną historię.

I ktoś może użyć swojej kreatywności i naturalnych materiałów: piasek, kamyki przybrzeżne, muszle, suszone kwiaty. Oczywiście też osiągnięcie szczególną kreatywność, przyklejona do karty jeszcze suszone owady, takie jak motyl, tak że „zadrżała” na karcie.

Jest mało prawdopodobne, że płeć piękna będzie go ocenić pozytywnie: panie – jest miły i współczujący, dla niektórych może to nawet spowodować łzy, a nie radość, że należy stworzyć „Valentine”. Z rękami lepiej zrobić trójwymiarowy motyl materiału pod ręką i wzmocnienie przodu karty.

Technika kardmeyking, nawiasem mówiąc, jest to możliwe do wykonania nie tylko karty, ale również oryginalne prezenty domowej roboty, takich jak portret na piaszczystej tle w ramce z kamieni morskich.

Możliwe jest również przedstawienie prezent ukochanej twórczego wieszak, wykorzystując swój oddział produkcyjny drzewa, przypominający jelenia lub łosia poroża. Sporządzono to sprawa jest dość prosta, i wygląda bardzo trywialne.

Majsterkowiczów może poradzić sobie z takim zadaniem, jako realizacji różnych polach i skrzynie dla biżuterii wykonanych z drewna, bambusa serwetki, plastikowych butelek lub techniką tkania z rurek gazetowych. Z przyjemnością płeć piękna akceptują przyborów kuchennych wykonanych prezent ręce ulubiony: Sól drewniane i malowane miski cukier, łyżki i talerze dla produktów cięcia.

Breloki, wykonane z kawałków skóry i sierści, stojak na telefon komórkowy, zabawnych figurek, wymodelowane ze słonego ciasta i misternie malowane, – nie jest to pełna lista tych niepowtarzalnych prezentów, które mogą sprawić, że człowiek z rękami ukochanej.