734 Shares 7762 views

Kiedy dzień Julia anioła?

Anioł Dzień Julia jest wyposażony w nowy rok. 3 stycznia – święto męczennika Iulianii Vyazemskoy i Novotorzhskaya. Ta kobieta była żoną księcia Symeona Vyazemsky. Jest znany z tego, że pozostał wierny swojemu mężowi, dając heroiczną walkę z powrotem jego zabójcę, który chciał wziąć ją w posiadanie. Została zabita przez swego miecza. Po jego pochówku cuda zaczęły występować. Święty pomaga uzdrowienie chorych i
dotknięty.

Sprawiedliwi Iulianiya Lazarevskaya

Następnym razem, gdy dzień anioł Julia obchodzone w dniu 15 stycznia. W tym czasie chrześcijanie pamiętają święte Iulianiyu Lazarevskuyu, które wykazały niespotykaną delikatność i samozaparcia. Do pracy tej świętej głównego życia została troska o potrzebujących.

Imieniny Julia wiosna

W tym czasie, kiedy przyroda jest wypełniona soki życia, aż trzy razy chwalić Cerkiew pw św Juliana. 17 marca i 2 kwietnia – dzień męczennika Juliana Pontus, w dniu 31 maja – Dziewica Iulii. Te kobiety miały rangę świętych za ich zaangażowanie w wierze. Oni wiernie przestrzegać przykazań, a inne wezwania do niego.

Anioł Julia letni dzień

W dniu 15 czerwca, 19 i 29 lipca, 30 i 31 sierpnia, to jest możliwe, aby pogratulować znajomych nazwa Yul dni. Wszystkie te dni Kościół wspomina świętych o tej samej nazwie. Specjalna rolka święto, oczywiście, nie koniecznie. Ale gratulacje dziewczyny wręczając bukiet kwiatów może być. Sam Yulyam dzień anioł najlepiej udać się do świątyni, aby poprosić o ich patrona ochrony lub spełnienia życzeń.

Jesień urodziny

Jesienią Julia można gratulacje w dniu aniołem dwukrotnie: 11 października i 14 listopada. Okazuje się, że trzeba kupić prezenty lub wiele razy w roku, albo z krewnymi, aby dowiedzieć się, kiedy dzień Julia anioła. 2013 – nie jest wyjątek. Wszystkie daty podane, było tylko jedno. Przed Nowym Rokiem jest jeszcze jeden powód, aby przedstawić prezent dla swojego przyjaciela Julia – 17 grudnia, jest także jej dzień aniołem.

Anioł Julia Dzień

Uważa się, że samica nazwa pochodzi od męskiego Julia. To nie jest często nazywane Yuliyami chłopcy, choć w czasach starożytnych było bardzo popularne. Jeśli masz znajomego z rzadkim imieniu, to również się gratulacje na imieniny. Więc kiedy dzień aniołem Julia? Data 19 lutego – dokładnie jeden dzień. Kościół wspomina świętego męczennika Juliana, który zmarł w roku 312, za jego zaangażowanie na rzecz wiary. Był lekarzem, robił swoje obowiązki sumiennie. Kolejny dzień, gdy młody człowiek powinien się gratulacje – 4 lipca.

Kiedy Julia i Julia gratulacje imieniny

Najpierw trzeba zdecydować, kiedy pogratulować tych ludzi. Obchody anioła dnia ze względu na fakt, że zanim dzieci otrzymały nazwy kalendarza (kalendarz kościół). To się nazywa go na cześć świętych, który przypomniał Kościołowi w dniu, gdy dziecko urodziło. Jeśli data nie jest nazwa, a następnie wybraliśmy świętym imieniem bliżej na warunkach. W związku z tym zalecamy znajomych pogratulować dniu aniołem, który obchodzony jest na najbliższe urodziny. Ale nie ma nic złego, jeśli sprawdzeniu wszystkich dni. Dziewczyna lub chłopak będzie zadowolony. Ale sama urodziny zaleca się przyjść do świątyni, aby się modlić w domu lub ikonę sacrum. W tym przypadku, za każdym razem, gdy jego (jej) zapamiętany w kościele.