822 Shares 5151 views

Wieprzowina w piekarniku. Klasyka i egzotycy

Wieprzowina, mimo protestów dietetyków, pozostaje ulubionym mięso z ogólnej populacji Rosji. Pieczone na szaszłyki z grilla lub pieczone w piekarniku lub duszone z ziemniakami, ona rzadko pozostawia nikogo obojętnym. Potrawy z wieprzowiny w piekarniku zawsze okazują obfite, duhovitymi, pyszne.

stek wieprzowy przygotowany szybko, ale różnią doskonały smak, dlaczego są one tak popularne w Rosji i innych krajach.

Stek w języku angielskim – szt. Dlatego też, w celu przygotowania stek wieprzowy w piekarniku, przede wszystkim, trzeba kawałek polędwicy. Jest cięte na kawałki o grubości około dwóch centymetrów. Kawałki posypane mielone cebula, papryka, sól, ocet lub posypane konwencjonalnego owoców. Wszystko starannie zaciśnięte dłonie tak, że sok pojawił.

Teraz trzeba zostawić kawałki marynowanego przez dwie godziny. Następnie rozłożyć mięsa na ruszcie, który jest ustawiony na blachy do pieczenia. Aby łatwiej umyć patelnię z tłuszczem, który będzie ściekać z grilla, można użyć folii. Powyżej rozprzestrzeniania się zmielone mięso tłuszczu, pieczone w bardzo gorącym piecu. Po około jednej czwartej godzinie usuwa się tłuszcz, mięso jest obracany, umieszcza się na wierzchu tej samej zawartości tłuszczu. Piętnaście minut później soczyste steki przygotowane.

Nie mniej smaczne steki wieprzowe w piekarniku. Stek zwany mięsa cięcia boków zwierzęcia pomiędzy żebrami i kręgosłupa. Wcześniej pojęcie odnosi się tylko do wołowiny, ale dziś wyrażenie „stek z mięsa wieprzowego” jest w pełni uzasadnione. Ponadto słowo „stek” może odnosić się do dowolnego stek, gotowane z jednego kawałka mięsa.

Do przygotowania wieprzowiny sztukę stek z żeberek wieprzowych na najlepszych, trochę odeprzeć, smażyć na złoty kolor. Brązowe plamy lezone kotlety z jaj z masłem, posypać bułką tartą białe, umieścić w piekarniku. Jeśli mięso nie jest stary, to będzie gotowy w ciągu 20 minut. Stek z dodatkami świeżych warzyw i grochu.

Wieprzowina w piekarniku są dobre, że nie wymaga szczególnych starań. Na przykład przepis z ziemniakami i grzybami. Mięso smażone na chrupko, stosując niewielką ilość oleju roślinnego. Umieścić brytfanny na zwilżoną olejem. Rozłożone na duże plastry ziemniaków, posypać grzybami, rozgotowane cebule, posmarowana śmietaną lub majonezem. Miłośnicy mogą posypać potrawę z tartym serem, ale to jest opcjonalne. Piec przez około pół godziny.

Jednakże, dania wieprzowe w piecu mogą być bardziej egzotyczne. Aby przygotować boczku z ananasem, miód, suszone śliwki muszą:

• półtora kg wycinków;

• 300 g suszonych śliwek;

• 2 łyżki miodu;

• banku puszki w puszce (świeżych lub 1);

• Jedno duże jabłko;

• łuk;

• 200 g bekonu, wędzone lepiej;

• pół szklanki białego wytrawnego wina;

• czosnek;

• sól i pieprz.

Polędwiczki pokroić w cienkie plasterki dużych, natrzeć czosnkiem zgnieciony, posypać cebulą, wlać wino, pozostawić na noc. Rankiem ananasa, połowę śliwek, miód, jabłko puree kucharza. Odparte mięso nadzienie wytwarza się puree, rolka do rolki, owijających górne plastry boczku wędzonego. Składane do rondla. Mieszać ciecz, w której gotowane ziemniaki, śliwki i pół, dodać czosnek, mąkę, zagotować, aby uzyskać sos. Jego sól do smaku, zalać mięso. Dusić w piekarniku aż gotowane.

Wieprzowe w piecu są dobre, sposoby ich wytwarzania może być zmieniana. Przykładowo, mięso i ananasa może być prostsze. Ustanowione na ananasa, mięso do pieczenia, sól jest potrzebna, suszonych śliwek. Wszystko to jest wypełniona kwaśnej śmietany, zmieszane z tartym jabłkiem i miodem, posypać pieprzem i startym serem. Pieczone na pół godziny. Słodko-kwaśny danie pasuje danie z ziemniaków.

Wieprzowina w piekarniku dla leniwych

Mięso umieszcza się w szalce, dodać sól, posypać cebuli i sera, pieczone. Proste, ale bardzo smaczne.