246 Shares 3096 views

"Jak zrobić karmnik z dostępnych narzędzi? – Szukamy odpowiedzi w artykule

Wraz z nadejściem wiosny, wiele dzieci pytają: „Jak zrobić karmnik” z niego, jak wyglądają na dorosłych, aby pomóc młodym obrońców natury jest zbudowanie zwykłego miejsca do karmienia ptaków.

Z jakiego materiału i jak zrobić podajnik ptak jest opisany w tym artykule.

Istnieje wiele opcji dla przedszkola. Można dokonać projektowania papieru do karmienia.

Bardzo proste, „jadalnia” dla ptaków – z papierową torbą mleka.

Wyciąć otwór w torbie po obu stronach okrągłego kształtu (o wielkości pięści), stosować się do sznura papier piramidy lub liny do wierzchu i powiesić go na drzewie.

Bardzo ciekawy projekt może być wykonany z dwóch opakowań soku. Niektóre ptaki takie podajniki mogą straszyć, ale najbardziej szczęśliwy, aby tam odpocząć i jedzenie super. Zrób to całkiem proste. Wymaga to pola o różnych rozmiarach (duży i mały). Większość z opakowania należy przeciąć na pół, ale nie do samego końca i wykonać otwory w dolnej części każdej połowie z obu stron. Mała tetropakete chcą wyciąć dziurę na największym boku, górną i dolną należy również wykonać otwory. Następnie należy umieścić małe okienko na dole dużym opakowaniu (pomiędzy dwoma połówkami) i przez otwory trzymać nić do wzmocnienia struktury. W górnej części odbywa się dużą tetropaketa mały otwór, przez który przechodzi lina. Następnie szopka może być umieszczony na drzewie lub na słupie przed domem.

Wielu myśli podczas tworzenia miejsc dla ptaków żerujących na to pytanie: „Jak zrobić karmnik Z plastikowej butelki?” Czytaj dalej, a znajdziesz odpowiedź na to pytanie.

„Jadalnia” butelek jest rzeczywiście najłatwiej zrobić, to nie trzeba nawet fantazjować cały żłobek dla jednej osoby, tylko różne rozmiary. Do tworzenia takiej struktury, konieczne jest cięcie w stosunku do otworu butelki, aby rzucić ziarno, a następnie gwintowanie linkę przez szyję, zawiesza go w drzewie.

Ten artykuł zawiera również odpowiedź na pytanie: „Jak zrobić karmnik z drzewa?”

Wybór między wszystkimi opcjami tworzenia przedszkoli lepiej wybrać drewno. Chociaż robią – proces czasochłonny, a zarazem taką „jadalnia” trwalsze i silniejsze niż w sezonie. Jak zrobić karmnik z drewna? Najlepiej jest budować ją ręcznie.

Bardzo proste w tworzeniu drewnianego żłobie zbudowanego ze sklejki (do dołu), a nawet małe kawałki sklejki (dla listew) oraz małych pasków (dla kolumn, na których spoczywa dachem). Płyty muszą być na tyle duże, aby nakarmić wiatr skokowej. Dach jest w żłobie – jest wymagane, chroni ptaki od jedzenia deszczowa jesień i śnieżna zima.

Części wykonane z „restauracji” i wisiał na drzewie, house, post.

Jeśli uważasz, że uważnie, można zbudować coś bardzo pięknego i oryginalnego.

Na przykład: podajnik ptak z drzewa w postaci torebki. Aby utworzyć będzie potrzebne są trzy – cztery małe fornir (czterdziestu do pięćdziesięciu znacznie centymetry), piętnaście śrub lub gwoździ i skóry (szerokość około pięciu – ośmiu centymetrów, długości dwa i pół metra).

I wykonane dwa arkusze sklejki wyciąć w sposób chaotyczny okręgów o różnych średnicach (dwa z nich musi być więcej niż pięć centymetrów). Następnie zajmuje trzecią sklejki i wyciąć dwa prostokąty (od dziesięciu do czterdziestu ośmiu centymetrów i trzech do pięćdziesięciu centymetrów). Z pozostałych kawałek wyciąć dwa identyczne trójkąty równoboczne (Side: dwa – trzydzieści dziewięć i jeden – dziesięć centymetrów). Mogą również być cięte chaotyczne kręgi. Wszystkie elementy łączą gwoździ lub wkrętów. Jeżeli nie ma wystarczająco dużo trzeciego elementu sklejki, można wziąć czwartego i wycięto z niego półkolistym kawałka materiału wymagane, aby punkt leżący najdalej od półkola o płaskiej powierzchni znajduje się w pewnej odległości od piętnastu – siedemnaście centymetrów. Ta część musi być przymocowany do początku następnej koryta, ale zanim to zrobisz, musisz skleić dwa kawałki skóry długim osiemnaście – dwadzieścia trzy centymetry, każdy symetryczne do siebie po jednej stronie torby, do półokrągłych kawałków sklejki i zabezpieczyć za pomocą gwoździ. Następnie należy podłączyć mały kawałek skóry jest ściśle w środkowej górnej części żłobie. Z dwóch trójkątnych bokach w odległości czterech – sześciu centymetrów i przywiązuje najdłuższy kawałek skóry (około stu dwudziestu – sto trzydzieści centymetrów). U dołu półkolem części należy dołączyć kawałek skóry w postaci kłódki.

Oto „jadalnia” w postaci torebki jest już prawie gotowy, pozostaje tylko wlać żywności dla ptaków i powiesić go na drzewie lub ścianie domu.

Możliwe, każdy znaleźć w artykule odpowiedzieć na pytanie „Jak zrobić karmnik z rąk?”, A teraz zaczynają się przygotować na wiosnę dokonując takich ciekawych i pożytecznych rzeczy dla ptaków.