454 Shares 4742 views

hak kokietka dla dziewczynek

Główną zaletą techniki szydełka drutach można uznać okazją do zmiany kierunku w sposób losowy. To znacznie ułatwia wytwarzanie dzianin o złożonych kształtach i konfiguracjach. Dlatego wielu mistrzów, dziania zabawki i ubrania dla dzieci, wolą korzystać z wzorców, z przeznaczeniem na szydełku.


Zalety dziania na okrągło

Wiele modeli sukienek i bluzek, szydełkowane zawierać element strukturalny jako flirt. Tak zwana górna część produktu, który różni się od wzorca baza internetowej lub koloru.

Często flirt szydełkowe dzianiny rundę. Jest to wygodne, ponieważ można dystrybuować kolorowe wątku (jeśli dotyczy modelu), a także unikając konieczności szyć poszczególne części.

Coquette mogą być w całości lub dzielone. Drugie rozwiązanie jest stosowane przy planowaniu dzianiny artykuł z zapięciem.

Dzianiny okrągłe jarzmo

Okrągły widok flirtuje – najbardziej znany i popularny, jest to zmodyfikowany kołnierz. Okrągły hak jarzmo pasuje według schematu, w celu uzyskania poprawnych części formularza muszą być zgodne z zasadami rozbudowy sieci.

W różnych źródeł jest to dość łatwo znaleźć odpowiednie wzory. W ekstremalnym przypadku możliwe jest, aby dostosować okrągły obwód lub serwetki obrus fragment (pomijając dziania środku i wybierania pierwszego rzędu na odległość około 8-10 cm od środka).

Dwukolorowa prostokątny jarzmo

Dziania prostokątny jarzmo różni się zasadniczo od okrągłe części produkcyjnych. PRZYGOTOWANIA Knitting – jak szwów łańcucha, ale ekspansja zasadą jest zupełnie inna. Dodanie pętli nie są rozmieszczone na całej długości serii, i skupia się w czterech punktach. W każdej z nich dodaje się dwie pętle o provyazyvaniya twarzy szeregowo. Tak więc, co dwa rzędy tkaniny zwiększona przez osiem pętli. Metoda ta jest stosowana do rozszerzenia późniejszych Knitting każdej powierzchni czworoboku i przed odbierać przedmioty, plecy i ramiona.

Próbkę (jarzmo dziania szydełka) można zobaczyć na poniższych zdjęciach. Zostało tutaj pokazane, jako ciągły jarzma dzianiny, ale jest również możliwe do wytwarzania elementu, stosując wzór z pasami poprzecznymi.

Gotowy produkt z prostokątnego jarzma wygląda jakby połączone metodą raglan. Ważną cechą tego jarzma jest to, że umożliwia połączenie tulei, znajduje się pod kątem mniejszym niż 90 ° (około 60 °), do elementu przed i oparcie. Zaletą tego rozwiązania jest to, aby mieć odpowiednie ramię pochylenia Dzianiny odpowiadające struktury anatomicznej ciała ludzkiego.

Kwadratowe jarzmo hak

Flirt formę dogodną na drutach, jeśli zdecydujesz się zrobić tę część indywidualnych kwadratowe kawałki. Ponadto, dobrze wygląda na rękawów produktu (przykład na zdjęciu, który jest umieszczony poniżej).

Kwadratowy kształt może być zalecane do produkcji produktów dla dzieci. hak kokietka dla dziewczynek, co do zasady, ma stosunkowo prostym kroju i nie wymaga przestrzegania takich obliczeń precyzyjnych, takich jak swetry i sukienki dla dorosłych. Jedynym warunkiem jest to, że produkt jest zgodność z podstawowymi wymiarami i przędzy łączonej z tkaniną.

Dzieci flirt haczyk polega na wykorzystaniu minimalnej ilości przędzy i pozwala stworzyć oryginalny strój, nawet z kolorowym szalikiem (autor zdjęcia nie tylko to).

Zwłaszcza zdjęć jarzmo, że jego dolna krawędź przy seryjnej nie zszywane. Armhole tworzą internetową Basków górny i dolny szal tkaniny. Tkanina nie jest najeżony pod ręce dziecka, do niej od wewnątrz wszytą gumką.

Coquette związane dolny

Dziania szydełka jarzmo dno nie jest bardzo popularne, ale metoda opłaca. Uciekania się do niej, gdyby nie specyfika modelu pozwala na flirt inne metody opisane.

Wytworzenie takiego jarzma jest konieczne przed przygotować elementy, pleców i ramion, do pach linia dovyazannyh. Po są szyte, że są one połączone jedną obok okrągłych kolumnach, bez sc i zaczynają dziać się flirt z wybranym wzorem.

zmienić wymagania wielkości wstęgi w taki sam, jak na drutach w akapicie prostokątnego jarzma jest jedynie, aby wyciąć kolejno pętli.

Związany poniżej haka flirt może być także okrągły kształt, ale w celu skorygowania jego projekt wymaga pewnego doświadczenia i wyobraźni tkaczy.

ważne aspekty

Do jarzma produktu dekoracja była skuteczna i nie stać się ból głowy, należy wiedzieć, niektóre z cech tego procesu:

  • Drutach okrągłych prowadzi do stopniowego przesunięcia pionowych rzędach, to musi być brane pod uwagę.
  • Należy zwrócić szczególną uwagę na dokładność i porównania początek koniec serii barw. Circular dziewiarskich trudno jest utrzymać je w kolejce.
  • Coquette na haku strój, model, który stanowi dla łącznika, należy wziąć pod uwagę szerokość taśmy. Oznacza to, że obie części, w którym klamra zostanie umieszczone (na przykład z tyłu) powinien być mniejszy niż elementy dotychczas. Kiedy miały być szyte pasek, ich szerokość jest równa.
  • Dla kobiet, przyjemny pełnia dobrze nadają się modele letnie sukienki z koronki jarzma, obejmując ramiona i część ręki.
  • Wadą obliczania wielkości pętle i jarzma jest często powstawanie zbyt krótkie pach. Należy uważnie ten etap produkcji wyrobów dziewiarskich. Jeśli dziania kokietka już zakończona, ale szerokość nie wystarczy, aby uzyskać pełny pachy, nadal dziewiarskich tylko części przed iz powrotem.

własności przędzy

Flirty Crochet często zgadzają się z wzorami ażurowymi. Ażurowej tkaniny jest odpowiednia, jeżeli wybrany gwint jest bardzo cienki i szczelnie zakręcony (bawełna, len, wełna mieszanina poliamidu). Wyjątkiem może być różnego rodzaju i moher, angora kaszmir. przędze te są bardzo cienkie, ale mają niewielki skręt. Zastosowanie grubości przędzy automatycznie obejmuje stosowanie w pełni wzorach ciągłych lub większość prostych konstrukcji z małą ażurowej.

Zalecenia zawarte w tym artykule nie zastąpi osobistego doświadczenia, ale może pomóc uniknąć najczęstszych błędów podczas dziania szydełka flirtuje.