668 Shares 3496 views

Możliwych odpowiedzi na pytanie, gdzie w grasshopper uszu dla dzieci i dorosłych

Nie każdy dorosły wie, gdzie polny uszy. A jednak ten fakt jest bardzo niesamowite. Ci, którzy są zainteresowani, gdzie znajdują się uszy polny jest, że odpowiedź na to pytanie znajdziesz w tym artykule.

Lekcja do badania świata dla dzieci

Interesować się dziećmi wieku przedszkolnym i szkoły podstawowej w biologii, zaleca się, aby ukazać im odpowiedzieć na pytanie, gdzie w grasshopper uszu. Ten temat może poświęcić całą sesję. Oczywiście, proste wyliczenie faktów nie będzie w stanie urzec większość dzieci. Dlatego też uczyć ich odpowiedź na pytanie, gdzie w grasshopper uszach, zalecanej przez opowieści, które można odtwarzać za pomocą amatorskich artystów, lub pokazać lalkarstwo. I można powiedzieć, Limerick.

Opowieść o najmniejszej polny

Kiedyś był polny nazywany Paramon. Był niegrzeczny dzieciak. Jeden dzień na spacer uciekł z jego pielęgniarka. Jechał wzdłuż ścieżki, skoczył i wylądował w dużej kałuży. Cała mokra na skórę! I niemal utonął naszą Paramosha, ale potem jego Zbawiciela – duży trzmiela. Podniósł głupiego owada i przyniósł do domu. Następnie Bumblebee babcia rzucili się do opieki nad Paramosha, zawijać ciepły szalik na szyi, zmuszony do picia herbaty z miodem, aby szyja bolała. Ale przede wszystkim martwiła się, że konik polny dmuchane uszy. „Musimy pilnie zrobić okład na uszy!” – powiedział trzmiel babcia. Paramon smutny i wręczył jej stopę. Ale babcia uparcie nie chciał położyć kompres na uszach polny, więc szukać ich na głowie. „To jest straszne! To nie do pomyślenia! Nasi goście nie mają uszy! On jest głuchy … „- zdenerwowana babcia. „No, dobra babka, nie jestem głuchy, uszy, a ja – zapewnił staruszkę Paramosha. – Tylko ty pewnie nie wiedzą, że ucho polny na nodze, a nie na głowie! "

Humorystyczne wiersze „uszy na nogach”

– Babciu, babciu, daj mi odpowiedź:
Grasshopper mają uszy, czy nie?
Babcia wnuk powiedział: „Tak …”
– Tak, kiedy jego głowa
Będzie on owinięty kapelusz, szal –
On będzie słabo słyszących, prawda?
– Nie!
Stać się głuchy, on po prostu tylko
Jeśli będzie owinięty … noga!
– Jak to się stało, babciu? Chyba żartujesz!
Uszy na nogach – cool!
– Ale to prawda.
Był bardzo dziwny, konik polny!
Jesteś ciekaw, mój człowiek,
Można, oczywiście, wiele nauczyć,
Kohl chętnie czytać.

Wyjaśnienia dla dorosłych, gdzie ucho jest polny

Odpowiedź na to pytanie została znaleziona przez biologa Gaskell z Ameryki w 1957 roku. Przed tym odkryciem, wielu naukowców są skłonni uwierzyć, że owad ma specyficzny słuch. I rzeczywiście, znaleźć zvukochuvstvitelnye władze okazały się dość trudne. Po tym wszystkim, że znajdowały się na przednich nogach w dolnych odcinków nóg. I patrzeć, te „uszy” bardzo nietypowe, jak to jest – nie jest niczym innym, jak wąską szczelinę z bardzo delikatnych błon a. Zasłonić szczelinę uszy, niektóre gatunki koników polnych czapki. I jak trudno jest umieszczony słuchu narządy tych owadów wewnątrz! Okazuje się, że konik ma uszy, tchawicy, mięśni, zakończeń nerwowych i komórek bardzo wrażliwe. Słysząc membranę podłużnie owalne i są rozmieszczone na całej długości podudzia przednich nóg – odgrywają one bębenki ról. Ze względu na fakt, że w tchawicy jest stale utrzymywane ciśnienie powietrza, membrana membrany są zawsze w napięciu. Ci, którym udało się obejrzeć polny zapewne zauważyli, że owady nogi są umieszczone znacznie powyżej sumie jego wołu, a także udać. Słuchanie, konik polny nigdy nie odwrócił głowy jak większość świata zwierzęcego – postawi stopę, zmieniając kierunek. Ma to zapewnić, że przesłuchanie zostały wysłane do szczeliny w kierunku w którym znajduje się źródło dźwięku. Nawiasem mówiąc, niektóre koniki polne, zwłaszcza w świętojańskiego membranovye szczeliny znajdują się na brzuchu owada.