825 Shares 2086 views

Structured wody w domu. Eksperymenty z wodą

Każdy słyszał o tym, że człowiek o prawie 80% wody. Ale niewielu wie, że niezależnie od jakości wody będzie zależeć od naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Jedną z metod poprawy właściwości H2O, strukturuje – uzyskanie cząsteczki wody zorganizowane prawidłowo.

Jak zrobić zorganizowany wody? Kwestia zainteresowania tak wielu, a odpowiedź otrzymasz. Należy również rozumieć, jakie właściwości zorganizowany wody, otrzymał w domu, i dla których jest on używany.

Co jest zorganizowany wody?

Najlepsza woda do spożycia przez ludzi – jasne wiosna. Ma sieci krystalicznej podobną strukturę do charakterystyki cieczy w organizmie człowieka.

Zwykła woda, którą otrzymujemy z wody, nie idź do wszelkich porównań. To praktycznie nie zorganizowane struktury. Wymiarów jego cząstek jest większa niż wielkość cząsteczek w płynach ciała ludzkiego, tak że nie może być prawidłowo wchłaniany.

wody strukturalnego ma odpowiednie organizacji cząsteczek – struktury krystalicznej. Ten płyn jest w stanie znormalizować wszystkie procesy biologiczne, więc jest czasami nazywany żywą. Człowiek wymyślił środki, za pomocą których zwykle dostaje od strukturze wody.

korzyść

Z tego, co właściwości płynu i jego efekt zależy od organizmu człowieka. Najbardziej sprzyja zdrowiu jest skonstruowany wody. Jak korzystać z jego użytkowania?

Naturalnie, jest to niemożliwe do wyleczenia, jeden do dwóch razy pijąc wodę strukturalną. Poczuj jego korzystne działanie jest możliwe tylko przy regularnym stosowaniu. Stwierdzono, że przyczynia się do:

 • Normalizacja trawienia;
 • czyszczenie przewodu pokarmowego;
 • Zmniejszenie stężenia glukozy we krwi;
 • normalizacji ciśnienia tętniczego;
 • zmniejszenie stanów zapalnych;
 • zwiększenie potencji u mężczyzn.

Structured wody w domu

Wszystkie użyteczne cechy tego płynu są z pewnością przyciągnie uwagę każdego, kto troszczy się o zdrowie organizmu. Natychmiast pojawia się pytanie: „Jak zrobić własną strukturalną wodę?”

Ta procedura jest prosta, ale wymaga trochę czasu. Składa się z kilku etapów:

 • Trzeba przygotować wodę, które są zorganizowane. Lepiej jest, że zostało usunięte przez filtr, lub bronić, nieprzegotowanej nie fluoryzację.
 • Następnie woda jest postawić na ogniu i doprowadza do stanu przed wrzenia, kiedy wiruje i pojawiają się pęcherzyki. Ważne jest, aby nie przegapić ten moment i usunąć płyn bezpośrednio z pieca.
 • Woda jest chłodzona w temperaturze pokojowej i umieszczono w zamrażarce na zamrażanie. Gdy pierwsza warstwa lodu tworzą się około pół centymetra grubości, muszą być usunięte. Ciecz, która zawiesza pierwszy zawiera deuter mającego szkodliwy wpływ na żywych komórkach.
 • Pozostała woda musi być całkowicie zamrożone.
 • Należy rozmrażać w temperaturze pokojowej. Kiedy dwie trzecie lodzie stała ciecz, konieczne jest, aby usunąć ze zbiornika resztę lodu – to ciężka woda. Nie jest to również przydatne dla organizmu.

Tak więc, zostały usunięte z ciekłej części tego, który zamraża pierwszy, a tym, który zamraża końcu. Jak widać, jest zorganizowany wody w domu jest łatwe i proste.

Inne sposoby na uzyskanie

Istnieje teoria, i to zostało naukowo udowodnione: woda może mieć wpływ i niestandardowe sposoby. Emocje, słowa, dźwięki, ludzkiej energii – pod wpływem tego wszystkiego H2O łatwo zmienia swoją strukturę.

Eksperymenty przeprowadzono, w którym odbiór wody strukturze jest odczytanie modlitwach. Po tym doświadczeniu, ciekłe kryształy ma symetryczny kształt. Ten sam wynik uzyskano pod wpływem znanych utworów muzycznych z wielkich klasyków. Pod wpływem ciężkiego rocka wody zmienia również strukturę, ale to nie był krystaliczny, a fragmentaryczne i chaotyczne. To samo stało się, gdy ciecz jest „słuchać” krzyków, przekleństw i negatywnych emocji.

Zaskakująco, efekt wody może nawet produkować słowo pisane. Tutaj połączenie jest nadal taka sama. Rodzaj i pozytywne słowa – piękne wzory kryształów, tekst negatywne – brzydkich plam rozłączonych, nie tworzą grupy. W rezultacie, udowodniono, że największy wpływ na płyn czyszczący tworzy połączenie dwóch słów: „wdzięczność”, „miłość” i

Aby uzyskać więcej informacji na temat tych doświadczeń można znaleźć w książce dr Masaru Emoto „Message of Water”. Japoński badacz prosi nas, aby emitować więcej dobrych i pozytywnych emocji, które ciecz może wchłonąć i pamiętać, bo to daje nam to pozytywne.

Przyrządy do struktury

Jest półprzemysłowa procesu i strukturyzacji wody. Urządzenie, które jest używane w tym samym czasie, zwanym „brandy”. To hydrodynamiczne urządzenie do aktywacji płynu, pracując na ogólną zasadę zera.

W ostatnich latach można zauważyć coraz więcej propozycji zakup outliner gospodarstw domowych, które mogą zmienić właściwości niewielką ilością wody, wystarczającą do użytku rodzinnego. Podstawy działania tych urządzeń są bardzo różne, każdy producent pozycjonowania jego struktury, w najbardziej skuteczny sposób. Na jakość płynu uzyskanego po zastosowaniu takich urządzeń jest trudne do sędziego, bez doświadczania ich w praktyce.

Jesteś już zapoznał się z informacją o tym, jak zorganizowany wody wykonane w domu bez użycia narzędzi, a decyzję o zakupie takiego urządzenia tylko cię.

Jak widać strukturę wody?

Znany jest sposób, który ilustruje zmianę struktury H2O gwałtownie zamrożone krople wody, a przy 200-500 krotny wzrost w zdjęcia.

Zdjęcia wody z kranu, jak również próbek z rzek i jezior, chaotyczny wyglądać nieatrakcyjne plamy. płynu złożonego, i odwrotnie, może bez struktury i skomplikowanych kryształów ażurowych. Takie obrazy są pokazane w filmie „Wielka moc wody”. Ponadto, wyjaśnia w szczegółach jak struktura wody, co daje w tych samych korzystnych właściwości.

Eksperymenty potwierdzające korzyści strukturyzacji

Ale co sceptycy, które nie są imponujące zdjęcia kryształów i raportów badań naukowych? Różnica wpływem normalnego i uporządkowanego wody na organizmy żywe mogą być widoczne nawet w domu, poprzez przeprowadzenie prostych eksperymentów.

Najprostszym – jest umieszczenie dwóch podobnych roślin, z których jedna jest przeznaczona dla lania cieczy, a drugi – konwencjonalny zawór. W rezultacie, powinno być oczywiste, że pierwsze postępy w rozwoju. To samo można zaobserwować na kiełkowanie nasion.

W przemysłowej skali Eksperymenty przeprowadzono przy użyciu zorganizowanego wody do nawadniania warzyw i hodowli zwierząt domowych. Warzywa, które nawadniano cieczy strukturalnej zawierał 40-50% mniej azotanów i 10-20% mniej metali ciężkich. Na piskląt drobiu śmiertelność spadła o 18-20%.

Co zrobić konsumenci

Wielu z tych, którzy nauczyli się, jak zorganizować wodę, są zainteresowani w procesie, czyni ją częścią ich codziennego życia i całkowicie opuszczony ciecz z kranu. Prawie każdy z konsumentów wody strukturze zaznacza różnicę smaku. Natychmiast może nie być zauważalne, ale po tygodniu regularnego stosowania cieczy będzie wyróżniać się smakiem zwykłego kranu. Również konsumenci zauważyć pozytywne zmiany ogólny stan organizmu:

 • poprawia kolor skóry;
 • Normalizuje żołądka i jelit;
 • stabilizuje się ciśnienie krwi;
 • ustąpienia objawów przewlekłych chorób, objawów i sezonowe alergii.

Istnieją, oczywiście, i tych, którzy nie zauważył oczywistych właściwości lecznicze wody strukturalnego. Ale żaden z nich nie wierzy, że korzystanie z H2O ze zmodyfikowanej strukturze molekularnej może być szkodliwe.