767 Shares 1651 views

atrakcje turystyczne Anglia

Anglia jest krajem zróżnicowanym uderzające piękno przyrody, bogatej historii i kulturze kompozytowego. Pomimo niewielkich rozmiarów, jest jednym z głównych centrów finansowych, politycznych i handlowych z całego świata. Wielka Brytania ze swoich miasteczek, wsi i cudów natury przyciąga miliony turystów z całego świata. W odpowiedzi na stale rosnące branży turystycznej, Anglia realizuje kompleksową infrastrukturę, dzięki czemu i skutecznie dostosować ten napływ. środki transportu, touroperatorzy, hotele – wszystko jest dostępne w obfitości, niezawodności i różnorodności, sprawią, że turystyka w Wielkiej Brytanii jak najbardziej komfortowy. Ten kraj słynie z ekskluzywnych sklepów, fantastycznych występów i klubów nocnych. Brak rozrywki nie jest tak nowych, jak i stałych bywalców w Albion.

Wielka Brytania jest krajem o długiej i ciekawej przeszłości. Anglia Wszystkie atrakcje są pełne historii, czy to stary zamek na skraju wsi lub kolegium zbudowany w średniowieczu. W sercu kraju To jest miasto Londyn, który jest domem dla rodziny królewskiej i parlamentu. Oprócz zabytków, który chce zobaczyć większość turystów, istnieje również wiele ciekawych nowych funkcji. Chcesz poczuć emocje i cieszyć się wspaniały widok na miasto? Odwiedzić London Eye, który jest obecnie zawarte w nowoczesnych atrakcji Anglii. Głównymi słynne budynki w Londynie Houses of Parliament i Big Ben, Westminster Abbey, Pałac Buckingham, Trafalgar Square i Tower of London. Ci, którzy mają interes w sztuce i historii, całymi dniami mogą wędrować wokół takich miejsc jak National Gallery, słynne British Museum, Tate Gallery, National Portrait Gallery i innych.

Wieś Wielka Brytania jest także miejscem historii i tajemnic. Najpopularniejsze atrakcje w Anglii nie może nie zawierać Stonehenge. To starożytne i tajemnicze miejsce przyciąga tysiące turystów. Słynny kurort Bath jest jednym z najbardziej malowniczych miast w kraju. starożytnej świątyni Sulis-Minerva i łaźnie rzymskie, który znany jest bat, zostały zbudowane w '75 pne. Innych zabytków w Anglii m.in. York, Cambridge, Oxford, Stratford-upon-Avon i Manchester. Cambridge i Oxford są domem dla wielu historycznych szkół, które są obecnie przedmiotem zainteresowania turystów. W Yorku można wędrować przez stare miasto i odwiedzić gotycki York Minster. Stratford-upon-Avon, miejsce narodzin Szekspira, będzie można zobaczyć stary rynek miasta z architekturą 16-17 wieków, a także dowiedzieć się więcej o słynnego poety.

Więc Atrakcje Anglia – jest czymś więcej niż tylko miejscem historycznym. Tętniących życiem miast, wielkie instytucje kulturalne, małe wioski – to wszystko jest bardzo interesujące dla turystów. Przyjdź i przekonaj się!