181 Shares 5239 views

Jak rozpoznać objawy krzywicy u niemowląt

W zrozumieniu współczesnych matek, krzywica – to znak, w pierwszej kolejności, że rodzina jest dysfunkcjonalne, dziecko zjada słabo lub nawet głodu. Ale, niestety, nie jest to prawdą. Teraz choroba ma kilka różnych statusów, rozwój ze względu na brak miejsca pobytu dziecka w słońcu (dotyczy to większości dzieci miejskich) i niesymetryczne odżywiania. Począwszy od 2-3 miesięcy do 3 lat, w okresie aktywnego tworzenia kości, dziecko jest zagrożone. Jest to szczególnie ważne dla wcześniaków. A rodzice powinni być świadomi, czy oczywistymi objawami krzywicy u niemowląt. To jest bardzo ważne pytanie.

Co jest krzywicy u dzieci. zdjęcie

Choroba dotyczy ogólnej kategorii, związanych z brakiem witaminy D, wapnia i fosforu. Krzywicy u dzieci, zdjęcia z których obecne w tym artykule charakteryzuje zmiękczające i zmniejszenie grubości tkanki kostnej i zaburzeń układu nerwowego. Jeśli czas nie podejmują niezbędne środki w celu wyeliminowania choroby, chorobliwe objawy są bardzo widoczne i zakłócać normalnego rozwoju dziecka. Dziecko zmienia kształt czaszki, a nie tylko opóźnione ciemiączko, gięte nogi, kręgosłupa i miednicy zmiany kostne zagrozić problemy Dziewczyny z dostawą w przyszłości. Dziecko jest wyraźnie opóźniony w rozwoju swoich rówieśników.

Pierwsze objawy krzywicy u niemowląt

Co do zasady, jedna z pierwszych oznak, że dziecko cierpi z krzywicy, można
czy to strach (baby drży z głośnymi dźwiękami), płaczliwość, lub odwrotnie, apatia, ospałość. Ponadto Początek choroby charakteryzuje się ciężką grudnichka pocenie się. Tkanina pod głowę dziecka staje się mokra po praktycznie każdym śnie. Oraz w czasie karmienia perełek potu pojawiają się na małych okruchów twarzy. Nawiasem mówiąc, jego zapach moczu zwiększa się amoniak, a my potu staje się kwaśny. Włos na tył głowy na piersi, z powodu stałej wilgotności i swędzenie spowodowane tym, rozwałkować. Dzieci z krzywicy, złe odżywianie, mogą pojawić się drgawki, dzieci powoli przybierać na wadze, częściej chorują przeziębienia.

Co zrobić, gdy występują objawy krzywicy u niemowląt

W celu uniknięcia przyszłych zmian w szkielet, czaszki i zaburzenia w rozwoju umysłowym, gdy objawy przejawów choroby, należy zasięgnąć porady lekarza. Nie angażuj się w samo-diagnostyki i leczenia tym bardziej! W celu dokładnego określenia występowania choroby i do wyboru właściwego leku, potrzebne badanie moczu (do Sulkovichu) i krwi, jak i promieniowanie rentgenowskie. Lekarz pomoże matce do tworzenia prawidłowej diety dla dziecka, ale ona musi dbać o mamę, i że wystarczy czasu dziecko spędził na ulicy (ale nie bezpośrednio na słońcu w czasie upałów), a wieczorem wziął kąpiele solne i sosnowe. Bardzo przydatny do masażu i gimnastyka – osłabiony przez chorobę, mięśnie dostanie właściwego tonu, a system nerwowy będzie również znormalizowane.

Jednak w celu objawami krzywicy u dzieci nie pojawiają się, trzeba zwrócić należytą uwagę na zapobieganie tej chorobie, a następnie swoją okruchy będą zdrowe, różowe i wesoły.