292 Shares 2590 views

Rudolf Hess i jego tajemnica

Historia nazistowskich Niemiec jak bagno, które pogrążają mniej lub bardziej prawdziwe fakty. Trudności odesłane i dawni sojusznicy, którzy mają interes w ukrywaniu wielu nieprzyjemnych zdarzeń. Był kiedyś hitlerowski w świecie, do którego wszystkie powyższe mogą być stosowane w całości. Jego nazwa – Rudolf Hess.

Kto był?

Był wiernym sojusznikiem Hitlera, wierny członek NSDAP. Został skazany na podstawie decyzji Trybunału Norymberskiego na dożywocie. To jest tylko poziom hitlerowskie, które trwały aż do 1987 roku. I dzieje się coś dziwnego – na początku tego roku, Związek Radziecki zaproponował, aby zwolnić stary człowiek „ze względów humanitarnych”, po czym nagle „popełnił samobójstwo” (według Brytyjczyków i Amerykanów). Jest coś jeszcze. Niektórzy ludzie uważają, że Rudolfa Hessa – komendanta Auschwitz. W rzeczywistości, to był Rudolf Hoess, nie stosunek do bohatera tego artykułu nie miał.

To tylko jego krewni – liczba niemieckich, radzieckich, a później rosyjskich autorów – Wierzymy, że jest to po prostu wyeliminowane, gdy istniało niebezpieczeństwo, że stary człowiek może powiedzieć światu o prawdziwym celu rozmowach, że miał z rządem brytyjskim. To samo mówiono syna Rudolfa Hessa, Wolf Rüdiger Hess: „Wiem, że oryginalne eksperci medycyny sądowej mówił o uduszenie ojca dwukrotnie. Tak, on był dwukrotnie zawieszony? "

"Samobójstwo" The Mystery

Materiały na jego tzw samobójstwa może zostać odtajnione dopiero w 2017 roku, i nie ma wątpliwości, że znaczna część informacji będzie po prostu zablokowane na rynku. Informacja jak pytał zazwyczaj klasyfikowane do 2040 z możliwością przedłużenia, więc prawie nigdy nie wiesz, co to jest rzeczywiście ukrywa Brytyjczyków.

życiorys

Tak, Rudolf Hess (1894-1987 gg.) Urodził się w rodzinie dziedziczne handlu, studiował na kupca w Szwajcarii. Podczas pierwszej światowej ostatecznie zerwał z działalności ojca, zgłosił się na ochotnika na front. Pierwszy dowódca plutonu, a następnie stał się pilotem. Wśród oficerów był niesławny pan Goering. Został odznaczony Krzyżem Żelaznym. Skończył porucznik wojenną, odebranych przez czas dwa krzyże żeliwne. Nawet przeciwnicy nazizmu pamiętać, że Rudolf Hess w tym czasie był wiernym synem Niemczech i uczciwie walczyli o niego. Potem dołączył do członków tajnego stowarzyszenia „Tuła”, staje się członkiem jednego z batalionów wolontariuszy.

W 1920 roku wstąpił do NSDAP. Studiuje w Monachium. Jego profesor badania był słynny Karl Haushofer, który stworzył niemieckiej szkoły geopolitycznej. W 1923 roku był członkiem „pucz monachijski”, uciekł do Austrii, został schwytany i dzielił celę z samym Hitlerem. Dwa lata później został jego osobistym sekretarzem. W 1933 roku został mianowany jego zastępca w partii. Kto wynalazł „Sieg Heil”? Rudolf Hess! Hitler – również jego dziełem. Krótko mówiąc, człowiek nie był ostatni …

W 1939 roku Führer powołuje go jako swojego ewentualnego następcę (po Goeringa). W maju 1941 roku w prywatnym samolocie był potajemnie lecącego do Anglii, ponownie schwytany. Tym razem będzie on siedzieć w komorze, aż do samego końca swojego życia … Można przypuszczać, że biografia Rudolfa Gessa została zakończona. Ale on pozostawił wiele pytań.

doniosłe lot

Należy pamiętać, że 10 maja 1941 można słusznie uznać za najmniejszą znaczącą datę niż 21 czerwca tego samego roku. Rudolf Hess z rzekomo kradnie „Messerschmitt-110” lotniska wojskowego, po której pływa w Anglii. W historii świata, były takie przypadki, ale bardzo rzadko.

Wystarczy pomyśleć: człowiek, który przez dwa lata przed Hitlerem oficjalnie nazwany jako swojego następcę, nagle „działa” w Wielkiej Brytanii, z których Niemcy były tak-tak, ale nadal walczył przez dwa lata! To dziwne, aby myśleć, że człowiek fanatycznie „Sieg Heil krzyczeć!”, Rudolf Hess, Fuhrer postanowił ją wydać.

Oficjalnie Hitler wtedy nazwany jego następca szalony, Stalin wyraził głębokie wątpliwości lotu wypadków, a sami Anglicy nie mów nic zrozumiałego przez 70 lat. Na światowych ekspertów mają silne podejrzenie, że nadal nie mówi nic. I przyszłość odtajnienie akt nie ma znaczenia, ponieważ te papiery wartościowe „nagle” może się zdarzyć wszystko.

Oficjalna historia lotu

Tak ciepły majowy wieczór, „Gone” to nowy, położony w idealnym stanie technicznym samolotu, leci na niego w kierunku Szkocji, nie napotykając najmniejszego (!) Opór ze strony sił obronnych. Nikt nie prowadzi, co również sprawia, że myślę …

Latanie w tych miejscach, gdzie miał żyć Książę Hamilton, skacze ze spadochronem, wysyłając płaszczyznę do swobodnego spadania. W życiu 48-letniego Hessa jest tak ekstremalne rozrywki, zanim nie oznacza, że odegrał rolę w lądowaniu. Łamie nogę w kostce, i poważnie uszkadza kręgosłup. Pokuśtykał do najbliższego gospodarstwa, Rudolf Hess (który ma zdjęcie w artykule) informuje, że należy pilnie spotkać się z księciem Hamilton. Jest w areszcie i przekazuje władzom armii.

Niezwykłe osobliwości …

Godny uwagi jest fakt, że „liczba nazistowski 2” w tym przypadku nie zadaje całkiem naturalne w tym przypadku o azyl polityczny. Stale podkreśla znaczącą rolę jego misji. Bardzo trudno jest wierzyć w oficjalnej wersji UK. Według niej, tylko „małe biuro” urzędnicy rozmawiali z nim. Aby sobie z zastępcą Hitlera znalazł czas, by mówić tylko biurokratycznych „zębów”?!

Więc co jest tajemnicą Rudolfa Hessa? Za który poleciał do Anglii, ale nie potrzebują schronienia i nie sposób próbuje zdystansować się od jego ważnej misji? Co spowodowało, że do opuszczenia ojczystego Vaterland i ryzykując swoje życie, aby przejść do Anglii, gdzie nikt nie czeka? Lub … bardzo dużo oczekiwać? Jak mówią, „i odszedł od babci i dziadka w lewo”: to nie jest trafiony przez każdego systemu obrony powietrznej niemiecki lub angielski, bo to nie był pościg. Pilot nie był najlepszy, dogonić pracy Hess nie będzie. Na co zwracać uwagę na takie „drobiazgi”, które w tych miejscach, które przeszli „numer nazistowski 2”, sieć stacji radarowych był chyba najbardziej gęsty w Albion. Oczywiście, jego „nikt nie zauważył”.

O „demokratycznych” metod przesłuchań

Trybunał w Norymberdze, przyznał, że Hess pojechał do Anglii kilka ważnych wskazówek na temat projektu traktatu pokojowego, który został zatwierdzony przez samego Hitlera. I drugiego. Dziś wiadomo, że doniosłe lot odbył się kilka tygodni po dokładnej daty powołania ataku na nasz kraj … Ale jeszcze bardziej ciekawy fakt odnotowano w transkryptu Trybunału. Pod koniec sierpnia 1946 roku Hess nadal postanowił ujawnić pewne informacje na temat prawdziwego celu swojej misji. Tylko on mógł powiedzieć: „Na wiosnę 1941 roku …”, jak go natychmiast przerwał przewodniczący angielskiej strony, Lawrence. Tajemnica Rudolfa Hessa nie została ujawniona.

Zaraz potem Hess przestał mówić. Co więcej, od razu zaczął grać na idiotę, który całkowicie stracił pamięć. Mówiąc najprościej, brytyjski uciszył jego protegowanego, że nie może powiedzieć, co powiedzieć, nie powinno być w każdym przypadku. Warto zauważyć, że nie tylko przesłuchiwany Rudolfa Hessa. Auschwitz, szef, który był Rudolf Hoess, i utrzymuje dużo ich strasznej tajemnicy tylko dlatego, że wielu członków jego personelu po prostu wpadł na tej samej Anglii i Stanach Zjednoczonych, gdzie znaleźli bezpieczne schronienie przed prześladowaniami NKWD.

Więc dlaczego poleciał do Anglii?

Najprawdopodobniej w 1941 zastępca Adolfa Hitlera niósł taką propozycję, z której Wielka Brytania nie mogła odmówić (i nie chcesz, widocznie). Co jest istotą wniosku, łatwo się domyślić – do porzucenia „Operacja Lew Morski” w zamian za zaprzestanie wrogich działań ze strony angielskiej. Ten świat był Hitler potrzebne do rozpoczęcia wojny z ZSRR. Brytyjczycy chcieli to samo … Więc Rudolf Hess, cytaty, które były powszechnie używane w Kancelarii Rzeszy, nie było na pewno zdrajcą Niemcy, lot do obozu „najgorszego wroga”.

zdradliwy świat

Oświadczenie osławionego Allen Dulles, który później został dyrektorem CIA, mówi to samo. W 1948 roku Dulles otwarcie oświadczył, że na początku 1940 roku przez brytyjskiego wywiadu w Berlinie wyszedł na samym Hessa do rozmów z fuhrera. Jednocześnie zastępca Hitlera powiedział, że przedmiotem ataku na ZSRR, Anglia nie będzie interweniować i zaprzestania działań wojennych. Najprawdopodobniej w maju 1941 roku Hess był jazdy w Wielkiej Brytanii ofertą osobnym pokoju, gdzie wszystkie następujące warunki:

  • Całkowite zaprzestanie działań wojennych po obu stronach.
  • Anglia mógł (powinien) przyłączyć się do agresji na ZSRR.
  • Zawarcie pokoju między Wielkiej Brytanii i we Włoszech.
  • Przelew Niemcom wszystkich swoich kolonii, które zostały utracone w czasie I wojny światowej. Wycofanie wojsk brytyjskich z Iraku, bogate pola naftowe.
  • Pełna swoboda w Londynie w ramach Imperium Brytyjskiego.
  • Koalicja wszystkich państw europejskich do walki z Sowietami (w rzeczywistości, to już istniał).
  • Odległość od zarządzania państwem Churchilla.

Ostatni – jest bardzo kontrowersyjna. Churchill pojawia ostrą „przeciwnika nazizmu” tylko wtedy, gdy zdalny uwagę. Swego czasu był na doskonałych warunkach z Mussolinim i Hitlerem, w przypadku takiej potrzeby można łatwo zaprzyjaźnić. Kraj, gdzie Rudolf Hess był w czasie wojny, nie jest tak gorliwie zwalczał nazizmu, przeszkadza, aby otworzyć drugi front tylko w 1944 roku.

Przyczyny ataku na ZSRR

I dlaczego Brytyjczycy mogli być gotowi do ataku na ZSRR przez Niemców? Odpowiedź jest bardzo prosta. Odkąd pod koniec pierwszej wojny światowej było tylko niepodległe państwa prowadzące tę samą politykę w Europie. Od 19 wieku, Wielkiej Brytanii zrobił wszystko, aby osłabić Rosję, i wiele, że udało. Rosyjsko-turecka wojna, wojna z Japonią, samobójczy łączący imperium rosyjskiego w I wojnie światowej – wszystkie ogniwa jednego łańcucha. Z pewnością wiele nadziei przypięte na brytyjskim bolszewików, zwłaszcza Lenina już „nieprzyzwoite Brest Peace”.

Zakłada się, że tak łatwo, jak można transmitować i „Queen of the Seas” kilka innych ciekawostek. To tylko Lenin nie był tak prosty: najpierw zabił najeźdźców, a następnie całkowicie opuszczony stary Dolgov Nikolaya II, który był spowodowany wejściem w I wojnie światowej w Rosji po stronie Ententy.

To naturalne, że takie „obelgi” sponsoruje Biali nie znosić. Istnieje wiele dowodów na to, że to brytyjscy kredyty i „ślepota” w języku angielskim dał Hitlerowi możliwość stworzenia pierwszej klasy armii, choć generalnie zabrania się mieć coś takiego na warunkach powojennego świata. Wystarczy pomyśleć – Niemcy całkowicie „zdemilitaryzowana” kraj otwarcie buduje statki i czołgi, ale „sojusznicy” nie zwracał uwagi na to! Fuhrer był doskonałym narzędziem do przechwytywania ZSRR. Ale Brytyjczycy przeliczył kilka Hitler stworzył taką dobrą armię, że niektórzy Anglicy nie mogli (i szczerze truchtem) dyktować swoje warunki.

Gwarancje i sugestie

Oczywiście, Hess z pewnością daje żadnych gwarancji. O nich możemy się tylko domyślać, chociaż głównym nie ma wątpliwości: Wielka Brytania po prostu nie mógł obiecać, aby otworzyć drugi front i nie koliduje z decyzją Wschodniej „Pytanie”. Chociaż niektórzy historycy (i nie tylko radziecki i rosyjski) uważa, że może iść i otwarte mowy w Anglii po stronie hitlerowskich Niemiec. Późno Leo Bezymenskii że Hess został oskarżony o stworzenie jednolitej europejskiej koalicji.

Przeciw komu, długa historia nie jest konieczne. Brytyjski wyraźnie nie chciał walczyć z ZSRR na otwartej przestrzeni, ponieważ oczywiście nie rozumieją wielu ich obywateli, ale nie kolidują one z nazistami do walki z ZSRR, nie kolidować z tworzeniem jednostek ochotniczych brytyjskich obywateli, którzy walczyli na froncie wschodnim. Co więcej, to Anglia stała się bezpieczną przystanią dla czarnych charakterów dywizji „Galicja” po wojnie, a jego „wiernych synów”, którzy walczyli po stronie Rzeszy, nie ma sposobu, uciskanych.

Koniec "Nazi № 2"

Tower of London Hess wygodnie przebywał aż do 6 października 1945. Po Norymberdze, został wysłany do Niemiec w więzieniu Spandau. treść względem były tak trudne, że nawet Breżniew zamierza zwolnić starego nazisty. On nie chce, pokazując światu, że Hess był straszak, że „ZSRR kpi starych ludzi”. Ale tutaj nie było oczekiwane …

W połowie sierpnia 1987 roku został znaleziony martwy na szyi „numer 2” nazistowski został pokryty krótkim przewodem. Według wspomnień jego syna, stanął obok dwóch „w postaci armii amerykańskiej,” spokojnie palił papierosa i nie reagować na prośby o pomoc. Jednakże reakcja była jedną z nich potem zrobił „sztuczny masażu” Stary człowiek za klatkę piersiową, łamiąc mu żebra i darcie dziesięć trzewi. Zostało to zrobione profesjonalnie i spokojnie. Kilka dni później (na zlecenie brytyjskich władz więziennych) osobistych i pamiętników Hess zostały zniszczone. Na tej podstawie trudno jest polegać na rzeczywistym ujawnienia wszystkich faktów i tajemnic związanych z nazwą tej osoby. Jeśli mówimy o jego cytatów, możemy przytoczyć jako przykład w następujący sposób:

  • „Przyznam szczerze, że eliminacja Żydów z gazem prowadzonym na mnie uspokajająco. Byłem przerażony, aby zobaczyć góry zostali zastrzeleni, a wśród nich były kobiety i dzieci. Gaz uwolnił nas od tych strumieni krwi …”
  • „I nie sposób uciec od niego. Musiałem zatrzymać proces masowego rażenia, aby doświadczyć śmierci innych, patrzeć na to co się dzieje na zimno, choć wszystko wewnątrz gotował … kiedy nie było czymś niezwykłym, nie mogłem po prostu wrócić do domu do mojej rodziny. Potem Usiadłam na koniu, na dzikim galopem jakoś zapomnieć, pozbyć się stojąc przed oczyma bolesne zdjęcia, lub poszedł do stajni, więc trochę zapomnianych ze swoimi zwierzętami. "