355 Shares 5891 views

„W samym sercu Morza”, Opinie o filmie

Film "In the Heart of the Sea", która dokonuje przeglądu przedmiotem niniejszego przeglądu, został nakręcony w 2015 roku i od razu stał się zauważalne zjawisko we współczesnym kinie. Jednak pomimo dobrego reżysera pracy, kamerzystów i piękne efekty wizualne, obraz otrzymał mieszane recenzje widzów i krytyków.


Tło historyczne do kina

Podstawą filmach opartych na rzeczywistym zdarzeniu, które miało miejsce w 1820 roku z wielorybniczy statek „Essex” Wyślij do połowów na otwartym oceanie. Statek został zaatakowany przez olbrzymiego wieloryba. Zespół Castaway był zmuszony do około trzech miesięcy, aby przetrwać w morzu dosłownie w nieludzkich warunkach. Ta tragedia służył jako pisarz i reżyser H. materiału Philbrick R. Howarda opisać psychologię bohaterów i grać złapany na skraju śmierci.

Pozytywna ocena działki

Drużyna przeciwna Whaler z potężnego elementu morskiego poświęconej filmowi „Serce Sea”. Recenzje filmu, mimo ekscytującej akcji, okazała się inna. Zalety nowego filmu to przekonywujące odwzorowanie dramatycznej sytuacji, w której okazał się być aktorami. Najbardziej znanym jest dokładność epoce historycznej, wykazane w pierwszej części filmu, czyli rekonstrukcja cech przemysłu wielorybniczego w XIX wieku, życie marynarzy, biznesu statku.

W odniesieniu do porównania kapitana i pierwszego oficera statku (grany przez B. Walker i C. Hemsworth, odpowiednio), które stanowią podstawę linii psychologicznej, publiczność w większości pozytywne oceny tej części pracy, zwracając uwagę dobrą grę aktorów i ciekawych zwrotów akcji w ich związku. Mówić o udanych przepisanych postaci drugoplanowych: przede wszystkim podkreślić interesujący wizerunek chłopca pokładowego statku.

Negatywne opinie o skrypcie

W walce o życiu zespołu opowiada film "In the Heart of the Sea" na pełnym morzu. Recenzje filmu zostały zmieszane, mimo ciekawego zagospodarowania działki, który różni się niemal charakter przygoda. W rzeczywistości, powieści sztuki i filmy o jak człowiek zmaga się z potężnych elementów, o surowym charakterze, zawsze popularne wśród czytelników i widzów. Ale mimo lukratywnej malarstwa rodzajowego „In the Heart of the Sea”, którego opinie były tak sprzeczne, nie został nawet nominowany do Oscara „”, chociaż według niektórych ekspertów, efekty komputerowe, grafika i piękny kinematografia zasługują.

Główne żądanie do kompozycji – pewien stanie podpis. Istnieje pogląd, że dyrektor nie mógł uczyć historię każdej oryginalny sposób, ale zamiast tego udał się już tradycyjny sposób: demonstracja katastrofy i pokazać bohaterów walki o egzystencję.

Opinie na temat efektów specjalnych

Film „In the Heart of the Sea”, przeglądy, które były różne, zbudowany na skomplikowane grafiki komputerowej odtwarzającego wodnisty elementu i groźny atmosferę w filmie. Dlatego należy powiedzieć kilka słów o ocenie publiczności i krytyków efekty wizualne w filmie. Najbardziej skłonni są myśleć, że załoga stworzyła bardzo wysoką jakość obrazu. Rzeczywiście, obraz pejzaż morski w błyskotliwy i robi duże wrażenie. Zwolennicy mówią Folie właściwą pracę z grafiką wizualnych.

Z filmów w 2015 roku na złożoność realizacji efektów specjalnych jest wybitny film „Serce Sea”. Widzowie gości były jednak różne: niektórzy mówią, monotonne światło niebieskie, zielone i żółte tło z pracy, co w dłuższej widzenia zaczyna irytować i drażnić. Inni jednak twierdzą, że to jest i powinien wyglądać oceanu. Podobnie jak tony barw są prawidłowo dobrane.

o przyrodzie

Jedną z najtrudniejszych kwestii poruszonych w filmie – jest odwiecznym problemem relacji między człowiekiem a naturą. Film „In the Heart of the Sea”, którego opinie były tak mieszane, pokazuje typową sytuację, w zasadzie, gdy ludzie próbowali zakwestionować ogromnych elementów, ale, jak to zwykle bywa w dziełach tego gatunku nie udało.

Część publiczności powiedział: film przekonująco wykazał niezwyciężoną potęgę oceanu i jego mieszkańców (w tym przypadku – kaszalot), co po raz kolejny dowodzi daremności ludzkich wysiłków w konfrontacji z naturą. Wiele osób piszą, że obiektywność i nieuchronność takiego starcia był jednym z głównych idei filmie „In the Heart of the Sea”. Recenzje publiczności można podsumować w następujący sposób: wielorybie chroniony kuzynów i ich naturalnym środowisku, więc ludzie są winni tragedii, bo przecenił swoje siły. Można powiedzieć, że składnik ten jest uznawany przez wszystkich filmów i nie powoduje problemów.

Umieścić taśmę współczesnego kina: dane ratingowe

Pomimo powyższych punktów spornych, cały obraz jest oceniany pozytywnie. W skali do średnio o siedem i pół zdobył film „w samym sercu Morza”. Trailer, który opinie były pozytywne, spełnił oczekiwania widzów. Film podjęła pierwsze miejsce w rankingu, i, oczywiście, stało się jednym z najbardziej pamiętnych obrazów ubiegłym roku, pomimo faktu, że nie został przedstawiony do najwyższych nagród. Być może film nie jest na tyle oryginalność – to jest uznawane przez większość widzów. Stąd – maksymalna liczba punktów w rankingu.