673 Shares 1952 views

Serial „Piąty opiekun”: aktorzy i role, historia

Na początku 2013 roku na kanale TV-3 rozpoczęła pokazując pierwszy sezon serialu piątej straży. " Aktorzy biorący udział w projekcie były w dużej mierze nieznane ogółowi społeczeństwa, z wyjątkiem czołowego aktora i dwóch innych znaków.

O serii

Historie o wampirach i księcia ciemności były popularne na długo przed pojawieniem się filmu i telewizji. Mają fanów i dzisiaj, nie jest zaskakujące, że seria piątej straży „(aktorzy i role opisane poniżej) natychmiast wyszedł w znamionowych wyłączników płytowych na TV3 kanału. Producentami projektu są Galina Polynskaya Eugène Szczedrin i znany z wielu filmów „border. Taiga powieść „Yuri Kamenetskiy i reżyser – Wasilij Pichul rozsławione w latach pierestrojki, dzięki filmowi” Mała Wiera”. Co do scenariusza, było napisane Galinoy Polynskoy – autor powieści i opowiadań, w którym przeplatają się fantazji i detektywistycznych gatunki.

Nazwa obraz odbierany przez jednego ze starożytnych legend, według którego stare miasto w nocy, strzeżone przez cztery grupy strażników, są wymieniane co trzy godziny. Jednakże, nie było też piąty. Jest to tajemnica, i był przeznaczony, między innymi, aby chronić praworządnych obywateli przed siłami ciemności.

Film

Seria „Piąty guard” podmioty, które w przeważającej części nie należą do kategorii gwiazd telewizji i filmu rozpoczyna się prologiem.

Kilka wieków temu, lojalnym sługą księcia ciemności – Vampire Felix – za radą Dracula zostaje wysłany na Syberię w leczeniu depresji we krwi północnych dziewcząt. Tam zakochuje się w córce bojar Bozhenov i jest w więzieniu za porwania. Dziewczyna ugryziony przez wampira, spotyka się go w zamian, ale odmawia nieśmiertelność w zamian za służbę siłami ciemności i umiera. Niepocieszona Felix powrócił do Drakuli, ale wyrzuca go do miasta Světlý, jak przewidywano uważa, że wampir nigdy rozbić jego moc. Pojawienie nieumarłych przynosi wiele kłopotów, a siły światła Felix immured w jaskini.

Zajmuje pięćset dwa biedaków, którzy zamierzają okraść bogatego skarbca w cmentarz, przypadkowo go puścić za darmo.

Okazuje się, że nazywa się teraz Svetloyarsky Svetlogorsk jednak zło nie było mniej. Felix postanawia wybrać drogę dobra i otwiera agencję detektywistyczną, który został zaprojektowany, aby pomóc śmiertelników. W pracy, bierze te same skruszonych grzeszników, którzy są gotowi stanąć w obronie Światła. Jednak Detektywi badają zbrodnie popełniane codziennie siły ciemności, a także do ochrony spokoju Svetlogorsk.

Charakter wampirem

Sukces serii piątej straży „(aktorów, zdjęcie i opis bohaterów przedstawionych poniżej), wiele nadana geniuszu zawartego w obrazie Feliksa Kirill Kazakov. Aktor stał się sławny w późnych latach 90-tych poprzez wykonanie jednej z głównych ról w adaptacji wielu ekranizacji powieści Aleksandra Dumasa „Hrabina de Monsoreau.” Poza tym jest bardzo podobny w wyglądzie do swojego słynnego ojca – Mihaila Kozakova. W serii, aktor upadł także skruszonego grzesznika, który jednak nie bił się w piersi lub łańcuchy sobie, przechodzi samobiczowanie i stara się wykorzystać swoją wiedzę z ciemności do walki z siłami zła.

„Piąta Guardiana”: aktorzy, celebryci

Jak wiadomo, sukces każdego projektu telewizyjnego, nie najmniej zależy udziałem gwiazd. Choć aktorzy serialu piątym straży „- to w większości młodzi ludzie, są też weteran kina radzieckiego. Przede wszystkim mówimy o Regimantas Adomaitis, pojawił się przed publicznością w postaci Drakuli. Ten Baltic artysta w swoim czasie był wysoki popyt ze strony radzieckich reżyserów, a jego wygląd i skandynawskie arystokracja nie może być lepiej nadaje się do przekształcenia Księcia Ciemności.

To może wydawać się zaskakujący wybór wykonawcy na emisariusza rolę światła siłach. Odgrywał Stanislav Lyubshin, który stał się gwiazdą w dość młodym wieku, po pracy w sowieckiej multiserial filmie „The Shield i mieczem”.

„Piąta opiekun”: aktorzy i role (detektyw pracownicy agencji)

Vampire Felix zdobył świetny zespół. Obejmuje on:

Średni Juliana, którego obraz na ekranie zawarte Mayya Voznesenskaya. Przed udziałem w projekcie aktorka zagrała w kilku serialach telewizyjnych, takich jak „pogotowie” i „zamknięcia szkół.” W historii, bohaterka jest siostrą Uliana martwy Bożena i jak nikt nie rozumie cierpienia swojego szefa, Felix.

Stach, zdolny do tworzenia iluzji. Że rola aktor udał się do Moskwy Sztuki Teatralnej Oleg Semisynovu, który grał go w swoim zwykłym spokojny sposób. Ciekawostką jest, że w czasie, gdy aktor był w seminarium. Jednak on nie uważa za grzech udział w projekcie, który jest aktywnie zaangażowany „złych duchów”.

Niewidzialna Nikita (Jegor Vadov). Ze względu na ich zdolnościach paranormalnych uda mu gdzie inne postacie są zmuszone do odwrotu.

Swietłana, która jest w stanie opuścić swojego ducha w lustrze (Pauline Manohina). Felix znajduje ją w szpitalu psychiatrycznym, gdzie zdobyła powodu jej prezent. Można powiedzieć, że jest to debiut rola Pauline Manohin, a dziewczyna, sądząc po opiniach, obchodzi go całkiem dobrze.

Były badacz Victor. Rola przeprowadzono Rostislav Bershauerom kilkakrotnie wystąpił w filmie, poświęcony badaniu złożonych przestępstw i politycznych.

Hermann i Rita. Ci młodzi ludzie – brat i siostra. Ich obrazy są zawarte Matvey Matveev & Irina Vinogradova. Rita ma dar stania wszczepiane dowolnego zwierzęcia, w którym przyznała Felix i niemieckiego w woli może stać się „dusza” z wybranych roślin.

opinie

Krytycy wziął seria jest raczej niejednoznaczne. Wielu nie podoba pozornego podobieństwa do innych sagi o wampirach. Seria „Piąty guard” podmioty, które już znają, nawet w porównaniu z filmu „Zmierzch” i ubolewał nad faktem, że bohater Kozakov znacznie starszy i nie tak atrakcyjne jak Edward Cullen w przebraniu Roberta Pattinsona.

Teraz, gdy wiesz, kto aktorzy serialu piątym strażnika „i jakie zdjęcia są filmowane. Po obejrzeniu show, będziesz mógł zdecydować czy projekt okazał się sukcesem i Vasiliya Pichula czy był w stanie utrzymać wysoką poprzeczkę, której nadano jego poprzedniej pracy.