186 Shares 4879 views

Hyde na Pustki ( "Dota 2"). „Dota 2”: nowy model Pustki

Jak już wiadomo, w „dote„nie imby, czyli charakter, który byłby silniejszy niż inne w każdych okolicznościach. W związku z tym, że gra jak zrównoważony i uczciwy. Więc nie można się obawiać, że nie będzie ktoś, kto może psuć zabawy w procesie. Jednak w żadnym wypadku nie można powiedzieć, że wszystkie znaki są takie same. Są tacy, którzy huśtawka łatwe, nie są tymi, które są zarządzane – to prawdziwe wyzwanie. Feysless pustkę (lub po prostu podpisać) – jeden z nich. On może stać się bardzo silny i niebezpieczny przeciwnik, ale aby to osiągnąć, trzeba dokładnie przeanalizować to wszystko, jak również bardzo cienkie, aby czuć się w grze i ich przeciwników. Jeśli wyostrzyć swoje umiejętności manipulacyjnych z bohaterem, można tworzyć prawdziwe cuda na polu bitwy. Co pomoże Ci ten przewodnik, aby wejść. „Dota 2” – gra, w której można wygrać poprzez kontrolowanie dowolnego znaku. Ale zanim to będę musiał się uczyć i szkolenia.

Ogólne informacje o Próżni

Kim jest ta tajemnicza postać, która może być najsłabszy w rękach niewykwalifikowanych, a najmocniejszy, kiedy uczysz się poradnik Pustki? „Dota 2” oferuje wspólny wybór między dwoma rodzajami Bohaterowie: Ci, którzy atakują z długich dystansach, a te, które wykraczają w walce wręcz. Oczywiście, wszędzie istnieją różnice. Na przykład, postać, zbiornik może być w walce wręcz, która ma wiele zdrowia i zbiera całą uszkodzenia odwiązać ręce aliantów. I nie może być bohaterem, który jest dobry w ataku, szybki i zwinny, ale również podatne na ataki wroga. Jest to najnowszy rodzaj i zastosowanie pustkę. I tak będzie bardzo trudno osiągnąć poważne sukcesy bez odpowiedniego przygotowania. Jak wspomniano powyżej, to pomoże Ci świetny przewodnik do Pustki. „Dota 2” gra jest dość prosta na pierwszy rzut oka: bohaterowie mają tylko trzy podstawowe cechy (zależą one od parametrów takich jak życia lub many), a także cztery możliwości, że ta postać może być wykorzystane. Wydaje się, że może być prostsze? Ale aby wygrać trzeba być doskonała, aby wiedzieć wszystko o swojej postaci, a także uzyskać informacje na temat bohaterów wroga do każdego indywidualnego podejścia.

cechy pustkę

Jak opisano wcześniej, każda postać posiada zestaw cech. Trzy z nich są proste, a reszta – wtórna. Niektóre cechy drugorzędne zależy od podstawy, drugi – nie, ale są one bardzo ważne dla budowania właściwy charakter. Biorąc pod uwagę fakt, że nie można wpływać na nich w żaden inny sposób niż jako przedmiot, lepiej po prostu pogodzić się z faktem, że trzeba na podstawie wiedzy do pompy swoją postać. Ten poradnik pomoże Ci wejść. „Dota 2” – gra, w której podstawowe cechy bohaterów mogą być zasadniczo takie same, a może być bardzo różna. Jest również ważnym parametrem wzrostu, czyli ile punktów jest dodawany do konkretnej charakterystyki poziomu. W związku z tym w pierwszej kolejności warto Odpada zwinność, na drugim – zasilanie, a trzeci – intelektu. Ten ostatni to postać ma niski wskaźnik na początku i słabego wzrostu. Ale jeśli chodzi o siły i zręczności, tutaj są takie same na początku gry. Ale wtedy zwinność dostaje znacznie wyższy wzrost niż siła. To i trzeba użyć w grze „Dota 2”. Nowy model Pustki będzie można pompować go w różnych kierunkach, co jest teraz i zostaną omówione.

rola Pustki

Można pompować swoją postać w dowolny sposób, ale będzie to sukces nie jest gwarantowany. Najlepiej jest skupić się na roli, jaką nieoficjalnie zidentyfikowanego społeczność graczy podczas tysięcy godzin rozgrywki w ramach projektu „Dota 2”. Unieważnić Nowy model daje niepowtarzalną szansę, której pozbawiony wielu znaków – wybierz jeden z czterech sposobów pompowania. Po pierwsze, dziennika może być Carry – postać, która jest bardzo słaby na początku, ale jeśli jest dobry, aby chronić i bronić się przed atakami wroga, w drugiej połowie meczu, przyjdzie na nowy poziom i być w stanie pokazać swoją pełną wytrzymałość. Po drugie, bohater może stać inishieytorom. Takie postacie są zwykle najpierw do bitwy, atakując i debuff raz dużą liczbę przeciwników do sojuszników mógłby następnie zakończyć je, tym samym zdobywając imponującą częścią rundy. Po trzecie, można spróbować na jego disablers naśladowania brak – postać, która specjalizuje się w otwartej konfrontacji, a wyłączając specyficzny charakter wroga. Dobrze, ostatnia droga rozwoju wejść – ucieka. Znaki te charakteryzują się tym, że nagle uporać, robi wszystko, co w ich mocy, a potem równie nagle wyjdzie z walki. Jak widać, tutaj masz szeroki wybór. Ale nie zapominamy o rzeczach, na pustce. Ta postać jest niezwykle silnie uzależniona od swojego zestawu, więc upewnij się, że masz wszystko, co jest niezbędne dla niego.

czas Spacer

Pierwszy umiejętności trzeba aktywować ją tak szybko jak to możliwe, a następnie zapomnieć o nim aż odpowietrzyć resztę. Void rzeczy odgrywać ważną rolę, ale czas Spacer – bazę dla tej postaci. Dzięki tej zdolności postać natychmiast przenosi się do określonego punktu, spowalniając wszystkich przeciwników, którzy złowione na swojej drodze. Pompowaną do maksymalnej nie warto, bo masz dość tego, co daje tej umiejętności na pierwszym poziomie, a inne umiejętności będzie znacznie bardziej użyteczne. Oczywiście, postać z których jest tu mowa – jest to nowa pustkę. „Dota 2” aktualizowana częściej niż raz w trakcie którego stale zmieniających się umiejętności. Dlatego, jeśli masz starszą wersję gry, a następnie zaktualizować go do najnowszej. W przeciwnym razie, ten poradnik jest dla ciebie nie ma sensu.

Bektrek

Bardzo ważne umiejętności, które należy aktywować przed piąty wyrównane, ale zapotolochit już dziesiąta. Musisz zrozumieć, że dla wielu z bohaterów unik – sposób na przetrwanie w „Dota 2”. Jak grać w znak? Trzeba będzie to szczególne umiejętności, ponieważ stale daje pewne szanse na unikanie ataków fizycznych i magicznych. Na pierwszym poziomie jest tylko dziesięć procent, a ta ostatnia liczba ta wzrasta do 25 procent. To ze względu na zdolność tego i przeżywa dość słaby pod względem zdrowia Pustki. Foto „Dota 2” będzie można zobaczyć go w akcji, ale lepiej jest spróbować samemu poczuć, co daje przewagę nad przeciwnikami Bektrek.

Blokada czas

Najważniejszą umiejętnością w pustce – Blokada czasowa. To musi pompować w pierwszej kolejności, i tak szybko, jak to możliwe, ale nie należy zapominać, że trzeba jeszcze aktywować pozostałe trzy umiejętności. Tak, ta umiejętność jest pasywny. To daje szansę, że podczas ataku przeciwnika otrzyma dodatkowe obrażenia i ogłuszenie na sekundę. Czwarty poziom prawdopodobieństwa sukcesu będzie wynosić 25 procent, więc teraz trzeba zrozumieć, jak ważne jest to zdolność do znaku – w taki sam sposób jak zestawy wejść. „Dota 2”, jednak nie ogranicza się do trzech umiejętności. Nadal masz do zapoznania się z bohaterem Ultimate.

chronosphere

Z tego potężnego umiejętności masz możliwość stworzenia sporo zakresie, w którym ujawnia niewidzialnych wrogów, zaprzestania wszelkich działań, które są produkowane. I pustkę nasili przyspieszenie prędkości ruchu i ataku. Więc jest to imponująca haczyk. Aby z niego skorzystać, oczywiście, zaleca się jedynie na pełzanie – ten sposób będziesz w stanie pompować szybciej. Ale w konfrontacji z wrogami będzie to niebezpieczna broń.

Produkty przeznaczone do Pustki

Jak wcześniej wspomniano, badani dla tej postaci odgrywają ogromną rolę. Bez nich, jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces osiągnąć żadnych sukcesów, bo w pustkę bardzo niskie zdrowie i manę. Dlatego też skupić się na jak dostać pożytecznych rzeczy dla niego, a następnie gra będzie dużo łatwiejsze. Trudno sobie wyobrazić bardziej w zależności od przedmiotu bohatera, więc być świadomi minusy pustkę i spróbuj włączyć je do zalet.